Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Váljak? A férjem megcsalt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak? A férjem megcsalt egy céges rendezvényen részegen, a kolléganoje bejelentette hogy terhes, a megcsalast ha részegen nem emlékszik rá megbocsajtottam volna, de most kétségbe estem

Figyelt kérdés
A férjemnek már van egy 13 éves gyereke, könyörögtem én is és a férjem is a nőnek hogy vezesse el a gyereket, de nem akarja, mi már babát terveztünk a férjemmel, és minden romokban hever, nem lenne pénzünk 3 gyerekre, és 2 nő rángatja a férjemet 2 gyerekhez? Sok mindent veszünk a gyerekének, roller ilyesmi amire szüksége volt, de így semmire nem marad pénz, nem tudok szülni, és nem tudom szeretni se az új gyereket, és majd oda jár éjszakázni a párom és babázni? Nyilván a gyerek apját fogja a nő rángatni a baba miatt, úgy érzem romokban az életem, pedig a férjem a mindenem és vele akarom leélni az életem, vele szeretnék gyereket, az ő gyerekét is úgy szeretem, és ő is engem, mindenkit elveszítek, hogy vegyem rá a nőt hogy vetesse el a gyereket? Már könyörögtem neki és elmondtam ezeket. De akarja a babát, mit csináljak? 31 éves vagyok.

2022. nov. 8. 09:26
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
92%
És eközben valaki másnak, TE lehetnél a mindene.
2022. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagynád a fenébe őket, akkor minden problémád megoldódna. 2 gyereket is akarsz nevelni 2 másik anyától és még szülni akarsz neki? Menekülj! Aztán találsz valaki mást, ennyire egyszerű ez
2022. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Ott égtem ki hogy ez az állítólagos nő azon vinnyog hogy hogy fogja ő is finanszírozni a férje zabigyerekét (pénzÜNKről ír). Ilyen a világon nincs. Na nem olyan nincs hogy egy pasi félrekúr és gyereket csinál hanem hogy a felesége ilyen ostobán és kötelességtudóan picsog hogy jaj mennyibe fog ez neki is kerülni. Még akkor se ha 50 éves és 3 közös gyerekük van, nemhogy ha fiatal és még gyereke sincs. Vagy kivágja a tetvet vagy ha vele marad külön kassza és felőle éhen is dögölhet a férje.

Ez rohadtul nem életszerű.

Az se hogy azt írja hogy a férje majd ott fog éjszakázni a a gyereknél.

Ez az egész buta történet valami incelfantázia szokás szerint, ahogy egy nyomorult lúzer elképzeli hogy csicskul be egy nő.

2022. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
61%

Tehát a férfi 3 nőt levarrt! Hány nő fog még csapdájába esni? Közben a normális férfinak egy sem jut! Szégyen.


32f

2022. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Hat elmondom a jovot. Apucibak lesz 3 gyereke 3 kulonbozo notol. Annyira leg anyagilag meg a sok gyerektartasi pertol, meg a sok bujkalastol hogy kikeszul, inni fog stb. Esetleg felszivodik es mashol kezd uj eletet, a kozos cagyont meg lefoglalja a birosag. A vegen mehetsz harom muszakba dolgozni hogy TE tartsd el a ket masik no gyereket meg a sajatod. Egy gyerektartas ma mar min 50. Ezer ft, tehat havi 100 biztos ki fog esni. Es ha a ferjed tobbet keres majd, jonnek a nolt nok pereskedni hogy megemeljek a gyerektartast.
2022. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
És még azt hittem én vagyok szar helyzetben……
2022. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak sajnálni. Aki ilyen gyökér, az megérdemli a sorsát. A gyerekeket sajnálom. Meg azt, hogy az enyém ilyen nyomorultak gyerekei közé fog járni iskolába.
2022. nov. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta Vagy, mert elhiszed , amit a férjed mond. Beveszed,hogy egy estés részeg dolog volt? :) Vicc....Még a férjed mentegeted? Ő a hunyó. A nőnek szíve joga megtartani, azt nem ti döntitek el, főleg nem Te.

Ezek után Te még közös gyereket akarsz?Csalt eddig is, és fog is össze vissza, mert ekkora ostobát még egyet nem talál aki elhisz neki mindent.

2022. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már hülye!!Lépj le ettől a palitól.
2022. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Már régóta kúrnak, nem egyszeri alkalom volt. Csak ezt a mesét találta ki.


Hagyd ott most a hétvégén és add be a válópert hétfő reggel.

2022. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!