Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Váljak? A férjem megcsalt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak? A férjem megcsalt egy céges rendezvényen részegen, a kolléganoje bejelentette hogy terhes, a megcsalast ha részegen nem emlékszik rá megbocsajtottam volna, de most kétségbe estem

Figyelt kérdés
A férjemnek már van egy 13 éves gyereke, könyörögtem én is és a férjem is a nőnek hogy vezesse el a gyereket, de nem akarja, mi már babát terveztünk a férjemmel, és minden romokban hever, nem lenne pénzünk 3 gyerekre, és 2 nő rángatja a férjemet 2 gyerekhez? Sok mindent veszünk a gyerekének, roller ilyesmi amire szüksége volt, de így semmire nem marad pénz, nem tudok szülni, és nem tudom szeretni se az új gyereket, és majd oda jár éjszakázni a párom és babázni? Nyilván a gyerek apját fogja a nő rángatni a baba miatt, úgy érzem romokban az életem, pedig a férjem a mindenem és vele akarom leélni az életem, vele szeretnék gyereket, az ő gyerekét is úgy szeretem, és ő is engem, mindenkit elveszítek, hogy vegyem rá a nőt hogy vetesse el a gyereket? Már könyörögtem neki és elmondtam ezeket. De akarja a babát, mit csináljak? 31 éves vagyok.

2022. nov. 8. 09:26
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Persze, maradj vele, és szülj egy harmadik gyereket akit elkell tartania.

Oké, megcsalás.. nem oké, de neked igen.

De egy gumit nem volt képes a f*szára tenni, könyörgöm...

2022. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális! Komolyan! 1 év múlva már megint egy új gyereke lesz, kitudja kitől.Te jó ég!
2022. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

"De egy gumit nem volt képes a f*szára tenni, könyörgöm..."

Hátdebevótrúgva, értsd már meg. 😀A kérdezőnek pl. mentő körülménynek számít, főleg ha nem is emlékszik a lyukra amibe beledugta.

2022. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
93%
Atyaég kérdező, te nem vagy komplett. Bármelyik gyereke nálatok köthet ki, ha valamelyik anyával történik valami. Hiába menekültök külföldre, a gyerekek nem szűnnek meg létezni, bármennyire is szeretnéd. A férjed több pénzt fog a két mások gyerekére költeni, mint a közösre. Arról nem is beszélve, hogy ha ezt megbocsátod és szülsz neki egy gyereket bármit megtehet veled. Folyamatosan meg fog csalni, mert tudja, hogy úgysem hagyod el.
2022. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
61%

Pfu fe komolyan mélyen ostoba vagy te kérdező... Édes Istenem.

Egyre jobban utálom a nőket.

2022. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgye tudod, hogy hiába mentek külföldre, akkor még több lesz a gyerektartás díja. Két gyerekre már kint is elég sokat leszednek.
2022. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Ma van a tragédiák napja.
2022. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Anyám, véges bulin úgy berúgni, hogy bárkibe beletegye...Te se vagy százas, ha ezt támogatod! Hány éves, 19? Mert legfeljebb egy agyatlan, kanos tizenévestől tartanám elfogadható magatartásnak, aki kiszabadult anyuciék fogságából, és örömében össze -vissza iszik, és keféli, akit ér! Ezt vajon hányszor fogja eljátszani, vagy hányszor történhetett már ilyen, amiből nem lett gyerek, így előtted se kellett eljátszania a szánom-bánomot? Ennyire ronda vagy, hogy így ragaszkodsz egy olyan embernek, aki végül majd neked nem csinál csak gyereket, mert arra már nem fogja futni se az idejéből, se a pénzéből?
2022. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Persze be volt rúgva ,de annyira nem hogy ne àllt volna fel neki, szànalmas...ez az a fajta aki mindenkit felcsinàl.. lessz még vagy 8 gyereke 8 nőtöl az tuti...
2022. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
97%
Kerj genetikai vizsgalatot a notol. Nem biztos,h a ferjed az apa.
2022. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!