Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Váljak? A férjem megcsalt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak? A férjem megcsalt egy céges rendezvényen részegen, a kolléganoje bejelentette hogy terhes, a megcsalast ha részegen nem emlékszik rá megbocsajtottam volna, de most kétségbe estem

Figyelt kérdés
A férjemnek már van egy 13 éves gyereke, könyörögtem én is és a férjem is a nőnek hogy vezesse el a gyereket, de nem akarja, mi már babát terveztünk a férjemmel, és minden romokban hever, nem lenne pénzünk 3 gyerekre, és 2 nő rángatja a férjemet 2 gyerekhez? Sok mindent veszünk a gyerekének, roller ilyesmi amire szüksége volt, de így semmire nem marad pénz, nem tudok szülni, és nem tudom szeretni se az új gyereket, és majd oda jár éjszakázni a párom és babázni? Nyilván a gyerek apját fogja a nő rángatni a baba miatt, úgy érzem romokban az életem, pedig a férjem a mindenem és vele akarom leélni az életem, vele szeretnék gyereket, az ő gyerekét is úgy szeretem, és ő is engem, mindenkit elveszítek, hogy vegyem rá a nőt hogy vetesse el a gyereket? Már könyörögtem neki és elmondtam ezeket. De akarja a babát, mit csináljak? 31 éves vagyok.

2022. nov. 8. 09:26
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed külföldön nem élnek nők?
2022. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem te normális vagy? Minek vagy meg ott egyáltalán, min gondolkozol?😩 Meg mi az hogy így nem tudsz majd szülni.. hat nem kötelező az
2022. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!