Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mint barát kérdezem. Megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint barát kérdezem. Megtaláltam egy barátnőm férjét társkeresőn és bevalotta, hogy félrelépett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fent van társkeresőn, és ott egy profilnak mindent leírt, hogy megcsalta már a barátnőmet, többször is próbálkozott, de csak 1 jött össze. Azt mondta akkor volt amikor a kapcsolatuk hullámvölgyben volt, amikor a csaj terhes volt. Azonban még mindig fent van, és ezzel a profillal is szex miatt ismerkedne.


Van ott egy pici baba és ez az egy ami eltántorít attól, hogy azonnal szóljak, saját házuk van, hogy babavárós e azt nem tudom.


A másik, hogy vajon hogy élné meg a barátnőm a dolgot, megharagudna rám ha elmondom, de az is ha nem. Nem tudom mi tévő legyek.


A csaj 28 a srác 32 éves 2 éve házasok és 7 hónapos a pici.



2022. dec. 15. 07:11
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
91%

Én elmondanam, joga van tudni, az már nem a te felelősséged, hogy utána mit tesz.

Mert amúgy is ha akad jobb nő a féreg számára úgyis otthagyja, aki nyugodtan félrelép és nem nézi sem a párját sem a gyerekét az képes le is lépni...

Akkor inkább a döntés a barátnő kezében legyen.

2022. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
95%
Milyen barát az, aki tudja, hogy csal a férjem, miközben a gyerekét pelenkázom otthon és nem szól...?? Nagyon-nagyon rosszul esne, ha a barátnőm ilyennel szembesülne és hallgatna róla.
2022. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképpen joga van tudni, hisz ő a szenvedő fél.


Mondjuk az ilyen nem is férfi, csak egy farok..

2022. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
0%
Olyan barátnő, aki nem avatkozik bele mások magánéletébe! És nem azzal tölti az idejét, hogy mások után nyomozgat!
2022. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
98%

14. Szerinted oké, hogy egy here tönkretesz egy családot, mert nem bír magával?


A abratno jól teszi, hogy látta és szól is, remélhetőleg. :)

2022. dec. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 14-es! Ha te lennél a gyeses anyuka és a barátnőd nem szólna, hogy a tinderen találkozott a férjeddel, neked hogy esne? Jobb a boldog tudatlanság?
2022. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
94%

16. Beledugja a homokba a fejét, nyilván az életben is. Neki így jó.. :)


Ugye 14-es?

2022. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
93%
Elmondanám a barátnőmnek. Fordított esetben szintén elvárnám, hogy mondja el nekem. Nem hogy haragudnék, inkább hálás lennék ha szólna.
2022. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
1%
Én speciel baromira nem örülnék annak, hogy a barátnőm pletykájából értesülnék erről! Semmi köze a magánéletemhez! Jogom van eldönteni, hogy tudatlanságban élek-e vagy sem. Ezt ne egy külső ember döntse el! Amúgy, ha megcsalnak, észre fogom venni előbb utóbb. Ha meg nem, akkor a férjem szándékai nem voltak komolyak a másik fél irányába.
2022. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

19. De amikor az ember megtudja, már bőven késő és már bármit hazavitt neked. Persze, nem olyan rossz a szifilisz vagy az éc, nem?

Nyilván, aki tudatlanságban akar élni, az az életben is ezt teszi.


Sajnálom, ez eléggé elszomorító..

2022. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!