Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mint barát kérdezem. Megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint barát kérdezem. Megtaláltam egy barátnőm férjét társkeresőn és bevalotta, hogy félrelépett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fent van társkeresőn, és ott egy profilnak mindent leírt, hogy megcsalta már a barátnőmet, többször is próbálkozott, de csak 1 jött össze. Azt mondta akkor volt amikor a kapcsolatuk hullámvölgyben volt, amikor a csaj terhes volt. Azonban még mindig fent van, és ezzel a profillal is szex miatt ismerkedne.


Van ott egy pici baba és ez az egy ami eltántorít attól, hogy azonnal szóljak, saját házuk van, hogy babavárós e azt nem tudom.


A másik, hogy vajon hogy élné meg a barátnőm a dolgot, megharagudna rám ha elmondom, de az is ha nem. Nem tudom mi tévő legyek.


A csaj 28 a srác 32 éves 2 éve házasok és 7 hónapos a pici.



2022. dec. 15. 07:11
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
1%
20, oké ez a te véleményed, a te határaid! Ha nem haragszol meg én másképpen gondolom az életet! Barátok nem leszünk ne aggódj!
2022. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
1%
16, a gyeses anyuka ismerősöm mit keres a tinderen?! Aki gyeses létére tinderezik, az tegye, de ne tartson nekem erkölcsi prédikációt!
2022. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
88%

22. Honnan tudod hogy van-e kapcsolata, van jelenleg párja?


Nem minden anyuka mellett van ott a "férfi". Általában könnyebb megcsinálni a gyereket majd lelépni.. :)



Mások felett meg így ne ítélkezzünk. Nem ismered, én sem.



Gondolom te sem vagy Szent ember!

2022. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
95%
Ők még csak két évd idmerik egymást. Ti mióta is vagytok barátnők? Na hát akkor...
2022. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
22-nek: ha a barátnőm gyesen van, akkor én is? Nem ismerhetek kismamákat úgy, hogy nekem pl nincs gyerekem és tinderezek...?
2022. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
57%

Sokan emlegetik a képernyő fotót, és sokan támogatják, hogy mondja el.

Csavarjunk a történeten.

Mi van akkor, ha a nő van fent egy ilyen oldalon, és ugyancsak meglátod?

2022. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
84%
26. Ugyan ezt írnánk, de általánosságban a férfi megy félre, amikor terhes a nő.
2022. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
89%
9: Hát igen, micsoda dolog már, hogy nem falazunk bűnösöknek, és így kiderül, mit tettek és vállalniuk kell a következményeket is. Elképesztő, mi?!:)
2022. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
0%
Ha biztosan tönkre akarod tenni a házasságukat, akkor mondd meg neki. Akkor a barátnőd egyedül maradhatna segítség nélkül a babával. Valszeg sokkal rosszabb anyagi helyzetbe sikerül juttatnod mindkettőjüket És legalább lesz két ember, aki átkozni fog. (Barátnőd is, mert úgy érzi, hogy tönkre tetted az életét.) Ha meg kibékülnének, akkor utána közös erővel fognak szidni, hogy miért avatkozol bele a családi életükbe. Helyedben ezen a társkeresős oldalon írnék a férjnek, hogy hagyja abba, vagy megtudja a felesége.(A feleség nevét is említve.) Így még azt sem tudja ki szólt. Vedd figyelembe, hogy a pokolhoz való út is "jó" szándékkal van kikövezve.
2022. dec. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
0%

Sok itt a megcsalt gyerekkel egyedul maradt no ugylatom :D ugy kellett volna viselkedni kedveskéim ahogy egy nőnek kell és nem lettetek volna megcsalva!!

Kérdező te pedig meg ne próbálj szólni a felesegnek! Semmi kozod hozza!

2022. dec. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!