Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mint barát kérdezem. Megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint barát kérdezem. Megtaláltam egy barátnőm férjét társkeresőn és bevalotta, hogy félrelépett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fent van társkeresőn, és ott egy profilnak mindent leírt, hogy megcsalta már a barátnőmet, többször is próbálkozott, de csak 1 jött össze. Azt mondta akkor volt amikor a kapcsolatuk hullámvölgyben volt, amikor a csaj terhes volt. Azonban még mindig fent van, és ezzel a profillal is szex miatt ismerkedne.


Van ott egy pici baba és ez az egy ami eltántorít attól, hogy azonnal szóljak, saját házuk van, hogy babavárós e azt nem tudom.


A másik, hogy vajon hogy élné meg a barátnőm a dolgot, megharagudna rám ha elmondom, de az is ha nem. Nem tudom mi tévő legyek.


A csaj 28 a srác 32 éves 2 éve házasok és 7 hónapos a pici.



2022. dec. 15. 07:11
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
86%
Hogy is kell egy nőnek viselkedni, hogy a férje ne krjon félre?
2022. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

Nos, a nőt évek óta ismerem. Nem látok bele a mindennapjaikba, azt tudom amit a barátnőm mondott. Az utolsó pár hónapban amíg terhes vokt, nem járt el vele sok helyre, a pasi így a barátaival ment ide oda, és ugye csajozni.


Azért tettem fel a kérdést mert nehéz. Persze ott van az, hogy ki vagyok én, hogy megmondjam neki, de ott van az is, hogy a barátja vagyok és tudni kell. Nem olyan közösségi oldalra kéne magát kitenni és nem bukna le, aki ilyen felelőtlen arra nem lehet mit mondani. Ebből nekem az jön le, hogy jobbért elhagyná a barátnőmet.

2022. dec. 17. 10:50
 33/55 anonim ***** válasza:
8%

Ha belefolysz a gyerek életét teszed tönkre aki semmiről se tehet. Tudod te milyen egyedül gyereket nevelni? Persze hogy nem.

Amikor gyerek is van már ott ő az első nem anyuci.

2022. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Jaja a gyerek az első, de aki egy ismert társekreső oldalon van fent névvel és képpel, az már nem csak kalandra megy szerintem.
2022. dec. 17. 10:57
 35/55 anonim ***** válasza:
21%
Attól még a gyerek sinyli meg. Abba gondolj bele hogy ezzel a tudattal hogy birotasz egy családot, egy gyermek életét tudsz e nyugodtan aludni majd. Ezt a kerdest tedd fel magadnak.
2022. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
0%
Ha belefolysz ebbe, onnantól te is felelős leszel! Ezt a felelősséget tudod vállalni?! Van helyzet, amikor érdemes jelezni és van, amikor nem. Amit a pasas csinál nagyon gáz, ki fognak derülni a dolgok nélküled is.
2022. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
95%
Küldd át neki, én biztos, hogy szólnék meg se tudnám állni
2022. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
94%

29,30


Önjelölt ""férfi"". Csak hogy nem vagy az, maximum papíron, pajtikám.


Mi az hogy a nőnek kell így viselkednie, hogy a nagy betűs férfi ne csalja meg? 😂

Elárulom, a férfi találhat bárhol szexet, a nőnek a kielégítő szex 10/2 HA teljesül. Persze , a nők könnyebben találnak partnert, de milyet?


Őszintén, én úgy érzem hogy a férfi nem bír magával -tobben is ezt latjuk- de te konkrétan véded a bűnöst.



Gondolom te is olyan bűnös vagy, aki nem bír a kis kukaccal, ezért inkább nőknek szólogatsz be egy anonim oldalon, mivel elmondásod szerint megteheted. Meg, csak k*Eva gáz vagy és szánalmas.. az már más kérdés. :D

2022. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

31. Miért, szerinted egy terhes nő hogy viselkedjen hogy a férfi ne menjen félre?


A férfi hibázott, de nem ő az áldozat, hanem a nő. Nem egy ilyet ismerek. Terhesség alatt máshol ürít a bunkó kis pöcs, mert nem bír magával.. :)

2022. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

33,35


Azt jobban megsínyli ha veszekedések sorozata és válás lesz.


Így szépen elválnak, a férfi fizeti a kijelölt (inflációt figyelembe véve) lévő gyerektartást és az anya és a gyerek sem sérül jobban. Könnyebb így megérteni, mint egy egész válást és ide-oda csalást a férfi részéről a nőnek és a gyereknek is végig szenvednie. :)


Különben is, az apának kötelessége lesz ezen kívül a gyerekét támogatni, így az anya nem esik el semmitől. Vagy addig vele marad amíg nem megy a gyerek óvodába vagy bölcsibe, addig eltartja őket, utána fizet a gyereknek. :)

Mindenhogy a nő jön ki jól és szerencsére a törvény őket védi. Főleg így, hogy nem is kiskorúról beszélünk, hanem kisbabáról. ❤️🤟🏻

2022. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!