Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mint barát kérdezem. Megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint barát kérdezem. Megtaláltam egy barátnőm férjét társkeresőn és bevalotta, hogy félrelépett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fent van társkeresőn, és ott egy profilnak mindent leírt, hogy megcsalta már a barátnőmet, többször is próbálkozott, de csak 1 jött össze. Azt mondta akkor volt amikor a kapcsolatuk hullámvölgyben volt, amikor a csaj terhes volt. Azonban még mindig fent van, és ezzel a profillal is szex miatt ismerkedne.


Van ott egy pici baba és ez az egy ami eltántorít attól, hogy azonnal szóljak, saját házuk van, hogy babavárós e azt nem tudom.


A másik, hogy vajon hogy élné meg a barátnőm a dolgot, megharagudna rám ha elmondom, de az is ha nem. Nem tudom mi tévő legyek.


A csaj 28 a srác 32 éves 2 éve házasok és 7 hónapos a pici.



2022. dec. 15. 07:11
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
89%

A leírtak alapján a férfi már a terhes(!) feleségét is csalta, szóval kijelenthető, hogy szemernyi jóérzés, empátia, szeretet, de még csak minimális erkölcsi gát sincs benne. Nincs tekintettel a saját családjára. Ezek tükrében a vicc kategória, hogy itt páran azt ecsetelgetik, hogy TE tennéd tönkre a családot, ha felnyitnád a barátnőd szemét, még véletlenül sem a folyton csajozó, végtelenül önző férjek gyöngye.

Szerintem, ha jó barát vagy, akkor megadod a lehetőséget a barátnődnek, hogy a tények tudatában dönthessen az élete további alakulásáról, ha már a férje nem hajlandó ezt megadni neki.

Ja, olyan barát meg kell a francnak, aki tudomást szerez egy ilyen súlyú dologról, de inkább megtartja magának, csak nehogy neki kellemetlensége származzon belőle, szánalmas.

2022. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
88%
41. Szuper, végre valaki nem a bűnöst védi. :D
2022. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
Na végül mi történt? Elmondtad a barátnődnek?
2022. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
97%
Nem a kérdező teszi tönkre a családot ha elmondja a feleségnek azt amit maximálisan joga van tudni hanem a férj tette tönkre mikor átalkult patkányá és megcsalta a feleségét, semmibe nézte a születendő gyermekét!
2022. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
97%

44. Pontosan! Eddig sem értettem miért kell védeni. :(


Nem is értem, hogy tudták ezt a patkányt védeni...

2022. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
#45 Mert ők maguk is ugyanolyanok, mint a kérdező férje. Patkány védeni fogja a patkányt.
2022. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
13%
Én először a férfival beszélnék, megkérdezném, hogy ilyen rossz a kapcsolata a feleségével, hogy erre kényszerül? Mondja el, mivel nincs megelégedve a párjával, rávilágítanék, hogy milyen jellemtelen dolgot csinál, a házassága múlhat rajta. - Aztán, ha leveszi a képet, és megígéri, hogy abbahagyja a keresgélést, akkor nem szólnék. Viszont a barátnőmet ösztökélném, hogy legyen csinosabb többet foglalkozzon a férjével is stb. - Csak végső esetben mondanám el.
2023. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
96%

47. Szerintem nem a nővel van ilyen esetben a probléma.


A férfi keres valamiért visszaigazolást, vagy korai kapuzárási pánik..

2023. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
90%

Persze, legyen csinosabb 😂

Láttad már mennyi csinos, gyönyörű nőt csalt meg a párja? Ennek semmi köze a kinézethez, pláne, hogy sok esetben a férj hánynivalóan néz ki

2023. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

49. Önbizalom hiánya, empátia hiánya.


Szerintem.

2023. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!