Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az a sztereotípia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a sztereotípia, hogy a nők hűségesebbek, miközben nem?

Figyelt kérdés

Sőt! Itt is és sok más helyen is a legdurvább megcsalásos sztorik nőkről szólnak.


És nem, ezzel nem azt mondom, hogy minden nő hűtlen és minden férfi hűséges, mert ez hülyeség és nem igaz.



2023. márc. 28. 13:35
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/122 A kérdező kommentje:

#81

Azt is idézd, hogy azok mikre voltak válaszok :)


#82-83

Nézzétek vissza, hogy kezdte a sértegetést. Amúgy én kit sértegettem? Még a férfigyűlölőt se. Engem viszont sértegettek páran. Miért is? Ti áldott jó emberek, akik ismeretlenül sértegettek :)

2023. ápr. 3. 08:39
 92/122 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező megjegyzései:


"Sőt! Itt is és sok más helyen is a legdurvább megcsalásos sztorik nőkről szólnak."


1.válaszoló:Ja ez is általánosítás, de hát a tiéd is az.

Nincs rá valid válasz. De talán az az oka, amit leirtam, "kutatást" végeznek sokszor és abból derül ki legtöbbször, hogy a nemek miért csalfák.


Ott a talán szócska, szóval azt jelenti, hogy nem tuti benne.

2.válaszoló :

". 1.Eosszul fogalmaztal. A nok ha kapnak is szeretetet de vissza fele mar elmulott ez az erzes, szakitas helyett inkabb megcsal hogy bebiztositsa a jovojet a kovetkezo kannal.."


Amire válaszolt ahogy, de az első kommentárban véleményt osztott meg, annak ellenére, amit a kérdező írt mint provokáció. A második már azonnal belékötött.


Arra írta a kérdező, hogy:


#1


Az sztereotípia. Pedig ő is azt írta. :D

3#

Minimum annyi nő tart több vasat a tűzbe, mint férfi. A tökéletes feleséget/barátnőt pedig nem szokás megcsalni. Ritka az ilyen, de nők is megteszik. - azt írja, hogy minimum annyi nő, majd átvált a ritka szóra, hogy ne tűnjön fel, hogy egy kalap veszi az összes nőt.


"#5


Köszönöm a férfigyűlölő kommentet. A nőknek se kell érzelem a megcsaláshoz. Az pedig kutatásokkal bizonyított, hogy párkapcsolatban a nők unják meg hamarabb a szexet.-Holott az első megjegyzése már himsoviniszta és tovább folytatja, hogy KUTATÁSOK SZERINT - AMIBEN NEM HISZ! :D a nők unják meg hamarabb a pasijukat - ellentmondásos, nem következetes még egy picit sem!


"#8


A nőknek jóval nagyobbak az elvárásaik, ez közismert.- ismét általánosítást jelezz ez a mondat.

14 visszaírt neki:

" Kérdező, a 10-es válaszoló vagyok.

Örültél, hogy az én válaszomban nincsenek nemi szeterotípiák, de közben te is azokat nyomatod." - amire a válasz, hogy csak azért, mert sztereotípiákkal jöttek a válaszolók, pedig az egész kérdés azon alapszik és ő kezdte:

"Sőt! Itt is és sok más helyen is a legdurvább megcsalásos sztorik nőkről szólnak."


Ő kezdte el az egészet, mert nem is kellett volna feltenni a kérdést kezdjük itt és annak ellenére, hogy az első normálisan válaszolt ő csak folytatta a magáét.

14-es bemásolt egy részt miszerint a férfiak lépnek többet félre, 20&13% a nők javára, amire a válasz :


"#15


Köszi, hogy idéztél az összes kutatásból, mint bizonyíték." - de azelőtt azt írta, hogy a kutatások szerint a nők unják meg a férfiakat korábban szex miatt!


Stb stb.


A lényeg, hogy burkoltan, de aki tud olvasni a sorok között az levágja, hogy a hozzászólásai nőgyűlöletről szólnak, egy dobozba rakta a nők többségét. A másik "férfi" meg azonnal olyan kommentekkel jött, hogy:

"1-es!

Akkor is félrekrnak, amikor szeretetet kapnak. Hol láttál te általánosítást?

Ez a nőkre jellemzőbb, mert nem bírnak a pínájukkal.

Honnan tudod? Leszbikus is vagy? :D :D

5-nek:

"A végeredmény azt jelzi, hogy a nők az aljasabbak, csak a hozzád hasonló feminista patkányok ezt eltagadják."

26!

A német nők nagy krvák igen.

A 29-es kommentár az enyém!

És megint azt írta, hogy:"

Ez a feminista hazugságokból táplálkozik.",majd:"És olyan hülye vagy, hogy ezt el is hiszed?Tényleg jó hülye vagy? Amit itt olvasol? Te tényleg egy menthetetlen gyógyegér vagy :D :D - de a kérdezőre nem írta, aki a kutasokkal jött, vagy azt írta, hogy itt mit olvasott össze természetesen. :D

Kérdező reakciója:

"29


Én meg régebben olvastam egy kutatást, aminek az volt a címe, hogy "Vajon a nők DNS-ébe van kódolva a hűtlenség?". Ez a kutatás szerint a nő azonnal lelép egy jobbért. Most akkor minden nő krva? :)

Azért, mert azokban a kutatásokban több férfi ismert be megcsalást, mint nő, még nem lesz igaz."


Viszont az elejétől fogva a GYK-ot hozta fel, mint hihető forrás és hozzátette mégegyszer leírom, hogy a nők csalnak meg szex miatt inkább a kutatások szerint. :DDD


Ő kezdte az egészet a hülye provokatív kérdésével az egészet és eljátsza, hogy ő ártatlan, de közben végig látszik, hogy ő is utalja a nőket zsigerből.

És arra írtam, miután a drága "haverja lehordott mindennek, hogy barátkozzanak össze.

MERT Ő KEZDTE EL AZ EGÉSZET ÉS HOGYHA NEM LENNE HIMSOVINISZTA, AKKOR NEM HAGYTA VOLNA, HOGY A" "FÉRFI" TÁRSA OLTOGASSON MINDENKIT ÉS ENGEM!!!


Úgyhogy hiába nem tetszik ez az egész cirkusz a két férfi miatt alakult ki, mert végig ők ocsaroltak az egész női nemet, ráadásul hazugok, mert statisztikában ok is hisznek csak nem tudják kimutatni, hogy a női nem a csalfabb! És ez zavarja őket, ezért támadják a nőket!


Utolsó kamuzos sopredék mindkettő! 🤮🤮🤮

2023. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/122 anonim ***** válasza:
28%

Ja, irtózatos buta a másik "férfi" is, mert feminiznussal dobálózik, mint negatívum, pedig nem az a jelentése, hogy elnyomjuk a férfiakat:

"A feminizmus olyan társadalomkritikai eszmerendszer és a hozzá kapcsolódó emberi jogi mozgalmak gyűjtőfogalma, melynek közös célja a nemek közti egyenjogúság társadalmi, gazdasági, kulturális, magánéleti és szexuális téren történő megvalósítása."


És azért jött létre a feminizmus, mert a múltban (jó, néhány helyen még mindig elvannak a nők nyomva sajnos) a nők alacsonyabb rendűnek voltak titulálva, kiszolgáltatva a férfiaknak! Úgy tűnik nincs tisztában a szó jelentésével és lehet angolul sem tud, mert azok az oldalak egyáltalán nem emelték ki, hogy a férfiak, vagy nők különbek lennének egymástól. Esetleg feminizmus ellen harcol, mert mint látszik a kedvenc időtöltése az, hogy a nőket degradálja...

A drága kérdező meg természetesen aszisztál hozzá.

Gratula, kifejezték az utálatukat a női nem ellen tisztán....

2023. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/122 A kérdező kommentje:

#92

Ez eddig a legjobb komment :D Nagyon jót röhögtem rajta :D Azért itt vannak szövegértési problémák is. Nem érdekel, hogy mivel sértegedsz, mert semmit nem tudsz rólam. De folytasd nyugodtan a személyeskedést ismeretlenül. Vicces.

2023. ápr. 3. 10:19
 95/122 A kérdező kommentje:

#93

Csak így tovább :D Már az ismerőseim is ezen röhögnek, hogy ilyeneket gondolsz rólam. Messzebb már nem nagyon tudsz kerülni az igazságtól, de próbáld meg.

2023. ápr. 3. 10:27
 96/122 anonim ***** válasza:
5%

"Az ne butázzon senkit, aki mindent beszop. Ha az mondják léteznek az ufók, azt is elhiszed."


De igen, butázlak, mert buta vagy és kész.

Egy tanulatlan, prosztó senkiházi. Pont a te fajtád szop be mindent, mivel nem tudtok a világról semmit, nem tudtok szűrni, hogy mi hiteles forrás és mi nem, nem tudtok semmit arról, mit hogyan lehet vagy nem lehet bizonyítani, nem tudtok semmit a tudományos módszerről.

Pont fordítva ülsz a lovon.


"Azt is idézd, hogy azok mikre voltak válaszok :)"


Teljesen mindegy, mikre volt válasz.

Ugyanolyanok vagytok, mint akire vergődtök.

Érdekes, akármilyen nőgyűlölet hangzik el, én soha nem azt reagálom rá, hogy a férfiak a mocskosabbak, nem kezdek el mutogatni, gyűlölködni.

És nem, nem mocskosabbak sem a férfiak, sem a nők, és nem szólnak nőkről a "legdurvább megcsalásos sztorik".

Amiket idéztem, azok mind menthetetlenek, és ha a férfigyűlöletre felemeled a hangod, akkor a nőgyűlölettel is az lenne a logikus, ha ugyanannyi bajod lenne.

2023. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/122 anonim ***** válasza:
17%
96-os igazából az az ostoba aki statisztikáknak meg "tudományos cikkeknek" hisz ilyen vakon. Érdekekről szól az egész. Ezért iszonyatos buta szinte mindenki aki egyetemet végzett mert ott felsőbbrendűségi tudattal és nagyüzemben folyik az agymosás. Manipulálják és behülyítik akik oda járnak,aztán így teremtenek irányítható társadalmat. Kitermelnek egy végtelenül buta,gondolkodni képtelen réteget akik a hatalom számára kérés nélkül működnek végrehajtóként. Ha a bebutított,megszokott módon van tálalva az információ akkor vakon elhiszik és szégyenítve rúgdossák az ellenkezőket a hatalom nagy örömére.Még az sem érdekel ha antikeresztény,pedofil hálót építenek ki és ezek pénzelnek mindent és ezek döntik el milyen információ terjedjen.Egyszerű csicskák vagytok kis alacsony szintű gyalogos katonák mellé pedig gerinctelen patkányok. Éppen ezért ha engem merészelne buta tanulatlan prosztónak nevezni egy ilyen ember akkor gondolkodás nélkül vágnám pofán. Tudok úgy ütni hogy elakadjon még a lélegzete az embernek és épphogy nyikkanni tudjon de ne legyen túl nagy baja. Arra jó hogy egy életre megjegyezze. Az apjának kellett volna ezt idejében megtenni de megszokott hogy lánygyerekekkel kevésbé bánnak keményen. Ezért nem tanulnak annyi becsületet és erkölcsöt. Semmit nem tudsz arról mi a tudomány és még a szólás szabadságot sem érdemled meg.
2023. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/122 anonim ***** válasza:
0%

"antikeresztény,pedofil hálót építenek ki és ezek pénzelnek mindent"


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

No comment.

2023. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/122 anonim ***** válasza:
27%

96!


”De igen, butázlak, mert buta vagy és kész.


Egy tanulatlan, prosztó senkiházi. Pont a te fajtád szop be mindent, mivel nem tudtok a világról semmit, nem tudtok szűrni, hogy mi hiteles forrás és mi nem, nem tudtok semmit arról, mit hogyan lehet vagy nem lehet bizonyítani, nem tudtok semmit a tudományos módszerről.”


Te vagy a sík hülye, naiv barom, aki mindent beszop csak azért, mert szerinte ”szakértők” mondják. Remélem szavazni nem mész :D


”Érdekes, akármilyen nőgyűlölet hangzik el, én soha nem azt reagálom rá, hogy a férfiak a mocskosabbak, nem kezdek el mutogatni, gyűlölködni.”


Mert nem is hangot el sehol nőgyűlölet.

2023. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/122 anonim ***** válasza:
32%
Már idéztem a nőgyűlöletet.
2023. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!