Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az a sztereotípia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a sztereotípia, hogy a nők hűségesebbek, miközben nem?

Figyelt kérdés

Sőt! Itt is és sok más helyen is a legdurvább megcsalásos sztorik nőkről szólnak.


És nem, ezzel nem azt mondom, hogy minden nő hűtlen és minden férfi hűséges, mert ez hülyeség és nem igaz.



2023. márc. 28. 13:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/122 anonim ***** válasza:
39%

Én vagyok a primitív, de már lassan mindennek elhordtál, várom mikor qrvázol le. Komolyan.🤣🤣🤣


Mi az, hogy jön ide? Azért te észkombájn, mert attól, hogy szerinted az érzelmi szinten való megcsalás butaság attól még igenis jelen van, lehet.

És azért írtam, hogy különbséget tegyünk a nők és a férfiak között. Hogy nem különb egyikse a másiktól legvégül, csak annyi, hogy az egyik inkább érzelmeket visz bele, a másik meg csak szexel mással miközben partnere van.

De legvégül kimutatások alapján a férfiak "győznek" mert jóval többet lépnek félre, mint a nők. Ez volt a kérdés, arra válaszoltam. Az meg, hogy fel vagy háborodva, vagy sértegetsz nem fogja megváltoztatni az eredményeket, úgyhogy nyugodtan puffogj tovább, ráérsz.😁😁😁

2023. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/122 anonim ***** válasza:
13%

Az vagy, mert nem érted, hogy írtam létező dolog az érzelmi szinten való megcsalás. Viszont az hülyeség, hogy a nők inkább így bsznak félre. Sokan érzelmek nélkül is.

Még mindig nem sikerült leírnod, hogy ezeket a kimutatásokat hogy készítik. Attól, hogy te minden baromságot benyelsz, amit eléd raknak, még nem lesznek hitelesek azok az ”eredmények” :)

2023. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/122 anonim ***** válasza:
54%

"Az érzelmi szint simán hülyeség." - Te írtad! Aztán váltottal át arra, hogy létező, de nem jellemző.


Nem azt írtam, hogy a nők érzések nélkül nem basznak félre, azt írtam inkább az érzelmek dominálnak, azért van különbség.

Attól még, hogy te nem hiszed el attól még én elhiszem és nyugodtan írj még rám negatív jelzőket, a te szegénységi bizonyítványod. Amúgy nem én voltam az egyedüli, aki linkelt, de mégis belém kötöttél. Csak az nem világos, hogy miért. Hoppá, mégiscsak értem mi az oka. Az a problémád, hogy te nem tudod alátámasztani még egy linkkel se, hogy a nők a hűtlenebbek. Ez zavar.😆😀

2023. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/122 anonim ***** válasza:
0%

Mármint az hülyeség, hogy a nők inkább érzelmi szinten bsznak félre. Erre reagáltam akkor is.

Elég nagy baj, hogy elhiszed. Beléjük is kötöttem, de aggódj!

Te sem tudtad alátámasztani eggyel sem. Kamustatisztikákat én is tudok írni. Azt is el fogod hinni? :)

2023. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/122 anonim ***** válasza:
29%
Neked biztos, hogy nem. :)
2023. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/122 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ennyi erővel elhihetnéd, ha minden jött-mentnek elhiszed.
2023. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/122 anonim ***** válasza:
29%

Nem jöttmenteknek hiszek, a link csak egy dolog. Amerre csak nézek mindenütt megcsalás folyik mint a csapból a víz.


Most írjak példákat? Úgyse hiszed el, vagy azt írod, hogy nem minden férfi egyforma, ami rendben van, igaz és ezzel én tisztában vagyok, azt is tudomásul veszem, hogy nagyon sok nő képes hűtlenségre akár csak azért, mert a férfi nem elégíti ki, vagy már nem izgatja fel.

Mindezek ellenére a nő az érzőbb emberi lény, ezért van az is, hogy szexkapcsolatban is inkább ő az, aki nem tudja a szexet kulonvalasztani a szextől.

Ha félre is nyom legtöbb esetben azért teszi, mert hiányzik neki a törődés, gyengédség, dicséret, hogy nőnek tartsa a párja stb.

Míg a legtöbb férfinak fel áll azonnal a szebb "nőstényre" és elég, hogy spicces, vagy csak az, hogy a nő kimutatja, hogy benne lenne a numerában és már ugrik is vele a bokorba.

Épp ezért gondolom és hiszek a statisztikai adatokban.

Mert azért, ahhoz, hogy szerelmes légy idő kell.De ahhoz, hogy a fasz feláll ész megáll elég pár másodperc, vagy perc.

2023. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/122 A kérdező kommentje:

#29

Én meg régebben olvastam egy kutatást, aminek az volt a címe, hogy "Vajon a nők DNS-ébe van kódolva a hűtlenség?". Ez a kutatás szerint a nő azonnal lelép egy jobbért. Most akkor minden nő krva? :)


Azért, mert azokban a kutatásokban több férfi ismert be megcsalást, mint nő, még nem lesz igaz.

2023. ápr. 1. 21:57
 49/122 anonim ***** válasza:
54%
Mutasd meg azt a linket. :)))
2023. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/122 anonim ***** válasza:
13%

47!


Igen, mindenhol megcsalás folyik.

Nőknek nem kell ok a félrekrásra. Ez megint egy szánalmas mentegetés, hogy azért mert a férfi nem elégíti ki, vagy nem is foglalkozik vele.


”Mindezek ellenére a nő az érzőbb emberi lény, ezért van az is, hogy szexkapcsolatban is inkább ő az, aki nem tudja a szexet kulonvalasztani a szextől.”


Mi ez a szánalmas duma már megint? Nő az érzőbb emberi lény? És még te kéred ki magadnak a primitívet? Szexkapcsolatban gyakran mindkét nem többet akar. Ha meg a nők érzőbbek lennének, akkor nem krogatnának összevissza érzelmek nélkül, annyi szexmunkás sem lenne meg női rivalizálás, bosszú meg hasonlók sem.


”Ha félre is nyom legtöbb esetben azért teszi, mert hiányzik neki a törődés, gyengédség, dicséret, hogy nőnek tartsa a párja stb.”


Ez is egy hazug mentegetés. Ha ezeket mind megkapja, akkor is ugyanúgy félrebasznak sokan.


|Míg a legtöbb férfinak fel áll azonnal a szebb "nőstényre" és elég, hogy spicces, vagy csak az, hogy a nő kimutatja, hogy benne lenne a numerában és már ugrik is vele a bokorba.”


Ilyen a biológia. Ennek ellenére sokan nem krnak félre.


”Mert azért, ahhoz, hogy szerelmes légy idő kell.De ahhoz, hogy a fasz feláll ész megáll elég pár másodperc, vagy perc.”


Idő kell nőknél is. De ahhoz, hogy a pína benedvesedjen egy alfára, elég pár másodperc, vagy perc.

2023. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!