Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az a sztereotípia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a sztereotípia, hogy a nők hűségesebbek, miközben nem?

Figyelt kérdés

Sőt! Itt is és sok más helyen is a legdurvább megcsalásos sztorik nőkről szólnak.


És nem, ezzel nem azt mondom, hogy minden nő hűtlen és minden férfi hűséges, mert ez hülyeség és nem igaz.



2023. márc. 28. 13:35
 71/122 anonim ***** válasza:
0%

70


Te nem a magadét hajtod, hülye gyerek?

Idézd már hol mocskos lotyóztam minden nőt, te féreg! Meg hol femináciztam mindegyiket, te szarkupac!

Te jöttél a saját tapasztalataiddal is, te nem normális.

A nők nem csalnak komolyabb okok miatt, mert gyakran ok sem kell nekik, te hazug féreg.

2023. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/122 A kérdező kommentje:

#65

A végén már az lesz, hogy az összes kommentet én írom :D

2023. ápr. 2. 17:32
 73/122 anonim ***** válasza:
0%

72


Mit vársz egy sík hülye feministától? :D :D

2023. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/122 A kérdező kommentje:

#59

Olvass vissza, hogy miket írtál és ki kezdte. A statisztikáidat meg olvasd el újra.

2023. ápr. 2. 18:10
 75/122 anonim ***** válasza:
0%

"Mondtam nem tudom melyiket írtad te. Itt ólálkodik a másik is."


Precízen leírtam neked, hogy melyikeket írtam én.


"Nem, azokkal lehet minden szart elhitetni, akik minden baromságot kritika nélkül elhisznek, és védik, miközben bele sem látnak az egészbe."


1. Szerinted olyanok nem látnak bele, akiknek ez a szakterülete? :D

2. Te mitől látsz bele szerinted ilyen fa.szán, és mitől lennél jobb pl. nálam?

3. A tudomány alapfeltevése, hogy kritizálható, sőt kritizálandó. Csak azzal te nem tudsz megcáfolnoi semmilyen kutatási eredményt, hogy odabüfögöd, hogy baromság. Ha jól csinálták a mérést, akkor akárki ismétli meg, ugyanannak az eredménynek kell kijönni. Ha ez nem történik meg, akkor a mérés sz.ar, és valóban nem hiteles. Vagy bele lehet kötni a módszerbe, vagy a minta kiválasztásába, de akik ezt komolyan megteszik, azok megismétlik a kutatást úgy, ahogy szerintük pontosabb. Ha más eredmény jön ki, akkor ott van a kritikája az eredeti kutatásnak, ennyi.

Pont a kritikáról szól a tudomány, azáltal haladt mindig is előre.


Nem én vagyok a hiszékeny, aki inkább valós számadatoknak hisz, és nem látványosan tanulatlan emberek netes büfögésének. A kutatások sem 100%-osak, de akkor van a legkisebb esélyed a tévedésre, ha leginkább azoknak hiszel.

Mondd, ha így működsz, akkor te milyen alapon döntöd el, hogy milyen gyógyszert vegyél a patikában pl.? Milyen alapon hiszel, vagy nem hiszel mondjuk ilyen vagy olyan alternatív gyógymódban?

Vagy milyen alapon döntöd el egy random konteoról, hogy igaz-e vagy nem? :D


Ebben a hűtlenség témában még nevetséges is ennyire belemenni ebben, mert nem valószínű, hogy ebben van még bármi. Több kutatás volt, nem 1, nem 2, és mindig az jött ki, hogy nincs szignifikáns különbség a nők és a férfiak között hűtlenségben. Egyik nemre sem lehet mutogatni, hogy sárosabb ebben.

Nem értem, mi a gondod.


"Én is."


Akkor mi a problémád?

Akkor ugyanazt gondolod ezek szerint, mint én, és téged is igazolnak akkor a hivatalos adatok is. Mégis itt téped a szádat.

2023. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/122 anonim ***** válasza:
0%

75!


Ennyi szarból már nem volt kedvem mazsolázgatni bocs.

Nem 100%-osak, de valós számadatoknak hiszel. Ok...

Gyógyszerből olyat, amilyet az orvos felír, vagy ha nem vényköteles, akkor utánanézek melyik mit tud. Vagy ajánlják.

Ami baromság, az nyilván hazug konteó.


”Nem értem, mi a gondod.


"Én is."


Akkor mi a problémád?


”Akkor ugyanazt gondolod ezek szerint, mint én, és téged is igazolnak akkor a hivatalos adatok is. Mégis itt téped a szádat.”


Valószínűleg az lehetett, hogy tényleg azt hittem egy személy vagytok. Összekevertelek a másik taggal, aki viszont tényleg férfiellenes dumákat tolt. Ez a névtelenség egyik hátránya :D

2023. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/122 anonim ***** válasza:
21%

"Gyógyszerből olyat, amilyet az orvos felír, vagy ha nem vényköteles, akkor utánanézek melyik mit tud. Vagy ajánlják."


Szerinted, amiket az orvos felír, hogyan kísérletezték ki, hogy hatékonyak?

Ugyanazokkal a módszerekkel, statisztikákkal, kettősvak vizsgálat, stb.


Amúgy mi van, ha az orvosod homeopátiás szert ír fel? Szoktak háziorvosok azzal "kezelni", azt ajánlani, nem is ritka eset. Közben meg BIZONYÍTOTTAN nincs SEMMI hatása. Teljesen baromság az egész. Na, ilyenkor mi van? Akkor is hatástalan, ha olyan ember mondja, hogy neki bizony hatott, akit te okosnak tartasz.


Ha pedig te vakon megfogadod, amit EGY orvos mond, vagy ajánl valaki, akkor ki is a kritika nélküli és hiszékeny?


Akkor mi a probléma azzal, ha valaki szociológiai, pszichológiai témákban szakemberek által végzett KUTATÁSOK eredményeinek hisz első sorban?

Én még csak nem is azt mondom, hogy Gipsz Jakab szociálpszichológus azt állítja, hogy a férfiak hűtlenebbek, és én azt elhiszem. Hanem nagy mintán végzett kutatások eredményeire hivatkozom.


Van még mit tanulnod bizonyíthatóság terén, meg, hogy mi számít hiteles forrásnak, mi alapján lehet logikusan következtetni, stb.


És igen, nem tökéletesek a tudományos kutatások, statisztikák sem, de nincs jobb forrás, mint azok. Ez van.

A kritika és az ismétlés viszi előre.

2023. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/122 anonim ***** válasza:
0%

77!


Nem, attól függ mit ír fel. Volt hogy laborvizsgálatra sem mentem el, mert ő azt mondta.

Ez a hűtlenség téma akkor is hülyeség, ezt nehéz megmérni. Mindenki azt mond, amit akar.

2023. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/122 anonim ***** válasza:
14%

Ja, de anonim felmérésen miért hazudoznának össze-vissza. Valamennyi hibaszázalék persze van, de teljesen reális, hogy kb. egyformán fordul elő mindkét nemnél.

Inkább személyiségtől függ, hogy ki a hűtlen, az okok pedig még változatosabbak.


"Nem, attól függ mit ír fel. Volt hogy laborvizsgálatra sem mentem el, mert ő azt mondta."


Mármint mire mondod, hogy nem attól függ? Nem mitől függ? A labor meg hogy jön ide? :D

2023. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/122 anonim ***** válasza:
29%

77


"

Akkor mi a probléma azzal, ha valaki szociológiai, pszichológiai témákban szakemberek által végzett KUTATÁSOK eredményeinek hisz első sorban?"


Az a baj velük, hogy amiket csak belinkeltünk páran mindazt mutatják, hogy a férfiak lépnek többet félre. És természetesen az, hogy inkább annak hiszünk, mint neki és a kérdezőnek.

Igen, nem sok a különbség, de az a probléma gyökere számukra, hogy nem a nők kerültek ki "győztesen", mi más?


Első kommentben 3 linket osztottam meg mindkettő nemet feltüntetve, pedig megtehetttem volna nyugodtan, hogy csak kimásolom, ami nekem tetszik, ott vannak az oldalak mindkettő nemről, neki és a kérdezőnek az van a begyében, hogy az okokat soroltam fel, DE az oldalon is az van taglalva. Logika nulla.

Második hozzászólásában már primitív állat voltam, meg gyogyós, úgyhogy ennyi.

És miután részletesen többször elmagyaráztam, hogy miből, mi által indulok ki, akkor is én voltam a feminista kamu statisztikákkal. Holott a statisztika nem hazudik, így én sem tehetem. Akkor tenném hogyha azt írtam volna, hogy a nők képtelenek érzések nélkül megcsalásra, de azt egy szóval sem írtam.


Te veled sem ért egyet, mert szerinte a kutatás hamis, de persze az orvosának 100%-ban elhisz mindent amit felír, pedig az az orvos azt írja fel ÁTLAGBAN amit a gyógyszeripar enged kimutatások ALAPJÁN és ami számukra jókora biznisz!

2023. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!