Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az a sztereotípia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a sztereotípia, hogy a nők hűségesebbek, miközben nem?

Figyelt kérdés

Sőt! Itt is és sok más helyen is a legdurvább megcsalásos sztorik nőkről szólnak.


És nem, ezzel nem azt mondom, hogy minden nő hűtlen és minden férfi hűséges, mert ez hülyeség és nem igaz.



2023. márc. 28. 13:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/122 anonim ***** válasza:
68%

50


Téged vagy szétcsaltak, vagy te tetted azt partnere(i)ddel! Más magyarázat nem létezik arra, hogy ennyire negatívan állsz a nőkhöz és védelmező szerepet veszel fel a férfiak iránt.


Miféle mentegetésről dumálsz?

"nem minden férfi egyforma, ami rendben van, igaz és ezzel én tisztában vagyok, azt is tudomásul veszem, hogy nagyon sok nő képes hűtlenségre akár csak azért, mert a férfi nem elégíti ki, vagy már nem izgatja fel."


Miért csak azt a részt másolod be, ami neked megfelelő? Érthetően leírtam, hogy mindkettő nem lehet csalfa csak szex miatt!


"Szexkapcsolatban gyakran mindkét nem többet akar. Ha meg a nők érzőbbek lennének, akkor nem krogatnának összevissza érzelmek nélkül..."


Igazán gyakran? Nem, hanem ritkán, miért hazudsz? Átlagban előbb utóbb az egyik fél többet kezd el érezni a másik iránt és az a fél általában a nő, sőt vannak olyan esetek, hogy azért megy bele a szexkapcsolatba, mert szerelmes a férfiba és reménykedik, hogy viszonozni fogja!


"Ilyen a biológia. Ennek ellenére sokan nem krnak félre."


Kijelentettem én olyasmit, hogy az összes férfi félrekúr? Nem, azt írtam hogy a többség!


"Idő kell nőknél is. De ahhoz, hogy a pína benedvesedjen egy alfára, elég pár másodperc, vagy perc."


Akkor a biológia ide is passzol, ugye? Vagy inkább a kémia, vonzalom?

Mert hát félreértetted a mondanivalóm ismét.

Nem azért írtam le, hogy a biológiai folyamatokra tud kenni egyáltalán, hanem azért, hogy különbséget tegyek a két nem között! Ugyanis a nő testi/lelki vonzalom & szerelem nélkül túlnyomórészt nem kefél félre, de nagyon sok férfi igenis képes rá, hogy azért, mert otthon az asszony nem ad meg neki valamit szexuális téren, akkor máshol keresi és nem szerelemből történik.

Ja, a nő kidob, ha a másik férfi is szerelmes belé, de a megcsaló férfi mivel nem szerelmes képes egyszerre két viszonyt is folytatni, mert az egyik kiszolgálja, moss, főz, a másik meg megad neki mindent az ágyban. Természetesen ha szerelemből történik a hűtlenség, akkor lecseréli a párját ő is.

Mindezek ellenére azt vallom, hogy mindkettő nem amely csalfa gerinctelen féreg.

Viszont te csak a nőket fikázod, az érzések kontra szex részt totál nem veszed figyelembe.

Ha jobban belegondolok, akkor az indok lehet azon kívül, hogy átvágtak, vagy te ő(ke)t, hogy szövegértelmezésből még egy kicsit sem remekelsz, vagy egyszerűen egy megkeseredett "férfi"-incel vagy.

Sajnálatra méltó, magányban tengődsz és gyűlölöd az összes létező nőt.

Barátkozz össze a kérdezővel, hasonlítottok. Kezelgessétek egymást, ha ennyire megártott a szexhiány és kudarc.

Tschüss!

2023. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/122 anonim ***** válasza:
18%

51!


Na megint a találgatás, ismeretlenül. Akkor mi magyarázza azt, hogy te ennyire pocskondiázod a férfiakat? Mivel férfi vagyok, jó hogy szembe megyek a hazugságaiddal.


”Miért csak azt a részt másolod be, ami neked megfelelő? Érthetően leírtam, hogy mindkettő nem lehet csalfa csak szex miatt!”


Igen, de aztán leírtad, hogy mégiscsak a férfiak a szemetebbek.


”Igazán gyakran? Nem, hanem ritkán, miért hazudsz? Átlagban előbb utóbb az egyik fél többet kezd el érezni a másik iránt és az a fél általában a nő, sőt vannak olyan esetek, hogy azért megy bele a szexkapcsolatba, mert szerelmes a férfiba és reménykedik, hogy viszonozni fogja!”


Most nem veszed észre, hogy magadnak mondasz ellent, vagy trollkodsz? Erre is van valami szánalmas statisztikád, hogy általában a nő kezd el érezni valamit? Igen, van olyan, hogy a nő azért megy bele, mert párkapcsolatot remél.


”Akkor a biológia ide is passzol, ugye? Vagy inkább a kémia, vonzalom?”


A nők biológiai működése kémia meg vonzalom, a férfiaké meg fsz fel áll, ész megáll?


”Ugyanis a nő testi/lelki vonzalom & szerelem nélkül túlnyomórészt nem kefél félre, de nagyon sok férfi igenis képes rá, hogy azért, mert otthon az asszony nem ad meg neki valamit szexuális téren, akkor máshol keresi és nem szerelemből történik.”


Ugyanez van nőknél is, de sűrűn még ok sem kell nekik. Van, hogy mindent megkapnak és csak azért is félrebsznak. Úgyhogy ez az érzelmi maszlag egy mentegető hazugság.


”Ja, a nő kidob, ha a másik férfi is szerelmes belé, de a megcsaló férfi mivel nem szerelmes képes egyszerre két viszonyt is folytatni, mert az egyik kiszolgálja, moss, főz, a másik meg megad neki mindent az ágyban.”


A nők ugyanezt teszik a nekik mindent megadó férfiakkal. Ez megint egy hazugság, hogy lelép a nő. Ő is simán fent tart kettő vagy akár több viszonyt egyszerre.


”Viszont te csak a nőket fikázod, az érzések kontra szex részt totál nem veszed figyelembe.”


Te meg csak a férfiakat, te meg szándékosan ezt nem veszed figyelembe.


”Ha jobban belegondolok, akkor az indok lehet azon kívül, hogy átvágtak, vagy te ő(ke)t, hogy szövegértelmezésből még egy kicsit sem remekelsz, vagy egyszerűen egy megkeseredett "férfi"-incel vagy.


Sajnálatra méltó, magányban tengődsz és gyűlölöd az összes létező nőt.


Barátkozz össze a kérdezővel, hasonlítottok. Kezelgessétek egymást, ha ennyire megártott a szexhiány és kudarc.”


Te meg el is árultad magad, hogy egy feminista patkány vagy. Ismeretlenül feltételezgetsz, mint egy fogyatékos és hazudsz. Milyen összes létező nőt, te agyhalott? Csak a hozzád hasonló férgeket.


De akkor nyilván magadból indulsz ki, és azért szapulod már itt napok óta a férfiakat.

2023. ápr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/122 A kérdező kommentje:

#49

Szerinted mindent elmentek? Azt csak azért írtam, hogy jelezzem, van ilyen is.


#51

"Téged vagy szétcsaltak, vagy te tetted azt partnere(i)ddel! Más magyarázat nem létezik arra, hogy ennyire negatívan állsz a nőkhöz és védelmező szerepet veszel fel a férfiak iránt." Te sokkal jobban ezt csinálod, ha nem tűnt volna fel. Undorító az a férfi gyűlölet, ami árad belőled. A linkelt kutatásaid szerint a férfiak 20%-a hűtlen, erre leírod, hogy nem minden férfi, hanem a többség. 20% a többség? Jó vagy matekból :D A többi hülyeség meg már mindennek az alja. A nő csak akkor csal, ha nem kap törődést...hogyne. Megint ott tartunk, hogy akkor is a férfi a hibás, ha a nő megcsalja.


De tudod mit? Legyen igazad. A nők egy felsőbbrendű, tökéletes faj, a férfi meg egy legalja ösztönlény. VÉLETLENÜL SEM EGYFORMA.


Az utolsó bekezdéseddel tökéletesen bemutattad magad. Veled ellentétben, én nem utálok senkit. Te "érzelmes nő".

2023. ápr. 2. 11:04
 54/122 anonim ***** válasza:
28%
A kérdező és a mindenkivel vitatkozó férfi és egy és ugyanaz ezek szerint. Akkor nem lehet köztetek barátság sem több. Milyen sajnálatos ez a tény, örök magány, "szép" kilátások a jövőre nézve...
2023. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/122 anonim ***** válasza:
0%

54


Na mi van, csak ennyire futja miután felmostuk veled a padlót, te trôger? Ha ugyanazok vagyunk, akkor bizonyítsd!

2023. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/122 A kérdező kommentje:

#54

:DDDDDDD


Most már 110%, hogy orvosi eset vagy.

2023. ápr. 2. 11:24
 57/122 A kérdező kommentje:

#55

Az vicces bizonyítás lesz :D Teljesen más stílusban írunk amúgy. Szegény olyan szinten utálja a férfiakat, hogy már csak az alaptalan sértegetés maradt neki.



Azért köszönöm azt a kevés értelmes kommentet, amiben azt írták, hogy egyik nem se jobb.

2023. ápr. 2. 11:32
 58/122 anonim ***** válasza:
14%

57


Elfogytaak a szánalmas érvei, így maradt a múltban elszenvedett sérelmek találgatása, a nőgyülölőzés, az incelezés, végül a az összemosás az egyetértőkkel.


Szerintem se jobb egyik nem sem, ezt írta ő is, de aztán kibukott belőle a férfigyülölet.

2023. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/122 anonim ***** válasza:
29%

58


Nem férfigyűlölet, a két homárnak írtam a végére jó kívánságokat, ez mióta gyűlölet? :D


Két féle magyarázatot találtam arra, hogy miért képtelenek elviselni, hogy én, vagy azok akik szintén statisztikákkal próbálták bizonyítani, hogy melyik nem csalja a másikat inkább. De ez miért rossz?


Te kérdező nem feltételezed én rólam szintén, hogy gyűlölöm a férfiakat? Akkor én miért nem filózhatok el azon, hogy a férfitársad (aki te vagy igazából talán) egy incel, vagy csalódott gané, aki nem tud mást csak az elejétől fogva sértegetni?

Miért nem lehetett figyelmen kívül hagyni az én linkelt kommentem? Feltüntetted a kérdésben, hogy statisztikai adatokra nem vagy kíváncsi? Nem, akkor miért én vagyok a férfigyűlölő, amikor:


-Direkt bemásoltam, hogy a nők is csalnak, csak kimutatások alapján inkább más rá az okuk.


-Amikor te nem írtad ki, hogy nem vagy kíváncsi adatokra.


Egyébként meg nem 20%-ról van szó.

"There are 54% higher rates of infidelity with cheating men.".

Csak el kéne olvasni.

Neked 54% nem a többségét jelenti, de nekem attól nyugodtan jelentheti.


Nekem nem mondhatod meg, hogy miben higyjek.


"Mindezek ellenére azt vallom, hogy mindkettő nem amely csalfa gerinctelen féreg."


Ezt is írtam, de hát azt mindketten nem olvassátok el, mert könnyebb engem lehordani mindkettőtöknek, viszont ha visszavágok akkor már az sem tetszik.

Látni mennyire zavar titeket a sztereotípia, de hát ez van, ezzel kell élnetek akkor, így jártatok. Lehet, hogy fordul(t) a kocka a valóságban, de én akkor is inkább a kimutatásokban hiszek és semmi jogotok nincs ahhoz, hogy azért én legyek beállítva primitív hülye állatnak vagy a férfigyűlölőnek azért mert nem hagytam magam. Ha nem támadtatok volna le, akkor nem kellett volna azt írnom, hogy vigasztalódjatok együtt. Ok és okozat.

Tőled is elbúcsúzok, további jó nyafogást az általánosítások miatt. Bye-bye.

2023. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/122 anonim ***** válasza:
12%

Nem mostátok fel a padlót senkivel.

Amúgy a vitátok teljesen értelmetlen. Annyi a válasz az egészre, hogy mindkét nemnél van, aki ilyen, olyan, amolyan okból kefél félre. Egyénenként változó, nem nemtől függ. Egyik sem köcsögebb a másiknál.

Evolúciós, biológiai különbségek vannak, de ezek árnyalatnyiak csak. Az ember azért ember, mert nem színtiszta ösztönlény, ezért is épült ki a modern civilizáció. Szóval ma már a szexhez való hozzáállást és a hűtlenséget felesleges kizárólag az evolúciós pszichológia kotextusában tárgyalni (arra gondolok, hogy pl. a férfi mennyiségi utódprodukciós stratégia fényében szét akarja szórni a magjait, és "fsz feláll, és megáll", össze-vissza bszik érzelmek nélkül, a nő meg válogat, érzelmek kellenek, stb.). Alapvetően evolúciós szempontból teljesen igaz, de nem így működik a társadalom, ezer másik szempont van, ami meghatároz egy ember viselkekdését.

2023. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!