Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csal meg minden férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg minden férfi?

Figyelt kérdés

A volt férjem fűvel-fával megcsalt. Válásom után voltak még kapcsolataim, de mindig kiderült, hogy a férfiak közben más nőt is kerestek maguknak, mindenféle társkeresőkön. Nekem pedig hazudtak, hogy szeretnek.

Egyszer az egyik barátom elszólta magát. Egy barátjáról mesélt és arról, hogy annak új nője van. Ezt helyeselte és azt mondta: "A férfi, ha talál jobb nőt, akkor persze lecseréli".

Ez a mondat után természetesen szakítottam vele. Mert, hol van itt a szerelem és a kitartás egy ember mellett, akit szeretsz?

Ez a mai világban teljesen megszűnt?



2023. szept. 22. 16:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
41%

Én sose csaltam meg senkit.

F/32

2023. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A volt férjem hűtlenségét az anyósom úgy magyarázta el a közös ismerőseinknek és a rokonoknak, hogy a "fiacskája" egy intelligens, sikeres, jóképű üzletember, aki jobb nőt érdemel, mint én vagyok, csinosabbat, okosabbat, iskolázottabbat. (Bár a fiának csak érettségije van, ahogy nekem is.)
2023. szept. 22. 16:38
 3/35 anonim ***** válasza:
77%

Minden férfi?


Mondjuk ez legyen 5 fő.


Nincs semmi amiben esetleg kicsit is hasonlítanának?


Esetleg fel sem merül benned, hogy talán valamit te is rosszul csinálhatsz ha mindig ilyeneket fogsz ki?

2023. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
1-es: Elhiszem, hogy te rendes vagy, de sok férfi nem ilyen. Vagy velem van a baj. Nem tudom. Már egyáltalán nincs önbizalmam.
2023. szept. 22. 16:39
 5/35 A kérdező kommentje:
3-as: Én mindig megbízható vagyok. Kedves és türelmes nő vagyok, megbízható társ.
2023. szept. 22. 16:40
 6/35 anonim ***** válasza:
84%

Nem a te hibád. Az adott férfiak a gyökerek, mert nem szakítanak, ha probléma van, hanem csalnak.


Én is sokáig gyökereket fogtam ki, mert az első az volt és nem tudtam elhinni magamról, hogy jobbat érdemlek (illetve ezt anyám is mondta, hogy senki nem fog úgy szeretni, mint ő, ezt 17 évesen nagyon megjegyeztem). Amikor elhittem végre, hogy jöhet jobb is, akkor toppant be az első és egyetlen normális férfi az életembe :) És nekem tényleg csak toxikus kapcsolataim voltak előtte.

2023. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
6%
Mert túlértékeled magad.
2023. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%
Mert rosszul válogatsz!
2023. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
Mert rosszul választod meg a partnereidet. Én sosem csaltam meg senkit.
2023. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Engem megcsaltak, cserébe, hogy nem csaltam meg senkit. Szóval szintén nem tartozok a "minden férfi"-be.


Egyébként nőbe is , férfiba is undorító ha valaki ilyet tesz. Nem fogja fel mekkora kárt okoz a másikba. Ha össze akar feküdni mindenkivel, akkor tegye. De ne egy komoly kapcsolatba. A minimum az lenne, hogy időben szakít. Még mielőtt elkezdi másnak csapni a szelet. Sajnos erre sokan nem képesek és csak a saját maguk boldogságát kergetik , bármilyen áron .

2023. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!