Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csal meg minden férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg minden férfi?

Figyelt kérdés

A volt férjem fűvel-fával megcsalt. Válásom után voltak még kapcsolataim, de mindig kiderült, hogy a férfiak közben más nőt is kerestek maguknak, mindenféle társkeresőkön. Nekem pedig hazudtak, hogy szeretnek.

Egyszer az egyik barátom elszólta magát. Egy barátjáról mesélt és arról, hogy annak új nője van. Ezt helyeselte és azt mondta: "A férfi, ha talál jobb nőt, akkor persze lecseréli".

Ez a mondat után természetesen szakítottam vele. Mert, hol van itt a szerelem és a kitartás egy ember mellett, akit szeretsz?

Ez a mai világban teljesen megszűnt?



2023. szept. 22. 16:35
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
72%

Kérdező en ugyanolyan vagyok mint Te

Szeretnélek megismerni téged

Nekem meghalt az exem!

2023. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
25%

Nem csak téged csal mindenki. A legtöbb nô sorsa ugyanez.

Az után tudnak kaparni, aki ôket csalja. Aki hisztis, veszekedôs, pénzre megy, mindenkivel flörtöl, és lusta. Ha ezek mellé egy kicsit is jól néz ki, pláne ha 25 alatti, akkor a xarát is megeszik.

Ez ilyen.

2023. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
21%
Én eddig minden férfit megcsltam a 40 évem alatt, tedd te is ezt :)
2023. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
18%
*megcsaltam
2023. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
64%
Ha sokadszor fordul elő, akkor értelemszerűen te választasz ilyen típusú férfiakat. Esetleg kereshetnél egy normálisat is.
2023. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
60%
A normàlisak mind impik, vagy melegek
2023. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
Szarul választasz.
2023. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Barnabas333 ***** válasza:
0%

Engem a fodrász barátnőm csalt meg fűvel-fával, de ő szinten minden barátját. Egyébként meg a férfiak genetikailag poligámnak születnek, hogy erre miért nem jöttök még rá?

És az egész társadalmi rendszer rossz szerintem. 46F

2023. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
81%

Rosszul választ? Mindenki, mindig rosszul választ? Ezár csak a nagy számok törvénye miatt se lehetséges.

#18

Nincs olyan, hogy a férfiak genetikalig poligámok. Maximum olyan, hogy az emberek, a nök is. De akkor eleve szavunk se lenne ilyenekre, hogy megcsalás, hüség, hütlenség, szivfájdalom, összetört sziv. Hiszen mindenki boldogan kefélne mindenkivel, és fel se merülne, hogy másképp is lehet.


A fene nagy genetikai poligámia hol van, mikor a nô egyedülálló anya? Hiszen az elméleted szerint az a természet rendje, ha a nô minden gyereke mâstól van.


A társadalom rohad, a kapcsolatok nem mûködnek, a gyerekek többsége nyomorult körülmények közt éli túl a gyerekkort, aztán a xar hozott mintáival képtelenek egészséges kapcsolatot kialakitani. Pedig lassan 100 éve itt a Kánaán, mindenki kefélhet felelôsségvállalás, következmények, ergo terhesség nélkül. Nem kötelezô házasodni, elfogadott a válás.

Akkor hogy a búsba lehetséges, hogy nem lett jobb a helyzet, mint 100 éve? Miért van egyre több lelkibeteg, magányos ember?

2023. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Barnabas333 ***** válasza:
30%

19-es a nők genetikailag arra vannak kódolva, hogy a legjobbtól legyen gyerekük és csak attól, az alfától és látszik is, hogy ilyen a világ.

A férfiak meg, hogy sok nőtől legyen, mert annál biztosabb a vérvonal fennmaradása. Ez sima biológia csak és emiatt nő és férfi sosem lesz tökéletesen boldog együtt hosszú távon. Csak azt nem tudom, hogy erre miért nem talál ki valamit az emberiség, ahelyett, hogy az ősrobbanásra koncentrálnánk. Persze azt lehet könyebb kutatni :-)

2023. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!