Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csal meg minden férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg minden férfi?

Figyelt kérdés

A volt férjem fűvel-fával megcsalt. Válásom után voltak még kapcsolataim, de mindig kiderült, hogy a férfiak közben más nőt is kerestek maguknak, mindenféle társkeresőkön. Nekem pedig hazudtak, hogy szeretnek.

Egyszer az egyik barátom elszólta magát. Egy barátjáról mesélt és arról, hogy annak új nője van. Ezt helyeselte és azt mondta: "A férfi, ha talál jobb nőt, akkor persze lecseréli".

Ez a mondat után természetesen szakítottam vele. Mert, hol van itt a szerelem és a kitartás egy ember mellett, akit szeretsz?

Ez a mai világban teljesen megszűnt?



2023. szept. 22. 16:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

minden ferfi? velem is talalkoztal? en pl nem vagyok megcsalos tipus, foleg, ha tele a has, ures a zacsko.


siman csak egy kaptafara valogatsz es kifogod azokat, akik igy bannak veled. erdemes lenne kibeszelned ezt a helyzetet egy szakertovel.


mas:

anno volt egy csajom, aki dobott egy ugyved gyerekert. a srac benn az irodaban egy karakán macsó volt, nem ismert pardont, otthon a 4 fal között meg egy idegesito papucs. Csaj rovid uton dobta, aztan dilemmaban volt, hogy neki vegulis milyen pasi kell. egy tökös valódi férfi, vagy egy papucs - ugyanis az apja (és a nevelőapja is) papucs volt.

Az anyja ennyit mondott:

2 választásod van: vagy összeszedsz egy tökös kemény legényt, aki mindent megad neked, sose lesz semmi gondod mellette, ha jól kezeled, de nem mindig fogod tudni, kivel merre jár.

Vagy összeszedsz egy papucsot, ott majd mindent neked kell megoldanod az életben, pénzt, szervezést, építkezést, mindent, de cserébe mindig tudod, hogy hol jár. A döntés a tied.


No, ő még tett 1-2 próbát a tökösebbekkel, aztán férjhez ment egy papucshoz, van 2 gyereke, "boldog" családanya.

tanulsagos sztory.

2023. szept. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Barnabas333 ***** válasza:
100%

31-es azért van aki meg tud változni, az egy ex barátnőm aki mindenkivel lefeküdt aki szembe jött, miután vagy 10 barátját így tönkre tette sok év alatt, most már hűséges lett...

Csak már nem velem él.

2023. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
32: nem ketlem, nekem is van ilyen exem. amig velem volt 2 ev utan rajott, hogy mennyien meg akarjak d.gni. Eleinte frusztralta, aztan engedett a csabitasnak es adtak is sorba a kilincset egymasnak a sracok. Most meg pedans csaladanya 2 gyerekkel.
2023. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
58%

"Ez a mondat után természetesen szakítottam vele. Mert, hol van itt a szerelem és a kitartás egy ember mellett, akit szeretsz?"


Sehol.Eleve,aki azt mondogatja neked,hogy szeret,az általában hazudik.


"Ez a mai világban teljesen megszűnt?"


Teljesen talán nem.Biztos,hogy kevés ilyen ember van.

2023. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Az a nő, akit megcsalnak, annyit is ér.
2023. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!