Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csal meg minden férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg minden férfi?

Figyelt kérdés

A volt férjem fűvel-fával megcsalt. Válásom után voltak még kapcsolataim, de mindig kiderült, hogy a férfiak közben más nőt is kerestek maguknak, mindenféle társkeresőkön. Nekem pedig hazudtak, hogy szeretnek.

Egyszer az egyik barátom elszólta magát. Egy barátjáról mesélt és arról, hogy annak új nője van. Ezt helyeselte és azt mondta: "A férfi, ha talál jobb nőt, akkor persze lecseréli".

Ez a mondat után természetesen szakítottam vele. Mert, hol van itt a szerelem és a kitartás egy ember mellett, akit szeretsz?

Ez a mai világban teljesen megszűnt?



2023. szept. 22. 16:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
En se csaltam meg senkit. Szerintem amugy mostanában hobort lett a csalas. Rengeteg ismerosom van, akinek nincs kulonosebb oka a csalasra. Csak megteszi, sot az ilyen emberek toborozzak az embereket, hogy olyanok legyenek mint ok. Igy gondolom,hogy egyre tobben vannak, azt feltetelezik, hogy ez lesz az "elfogadott".
2023. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
88%

#20

Az úgy komoly, mert ha van ôsi, eredeti emberi ösztönös viselkedés, akkor azt a kisbabák mutatják. Nekik pedig ku.rvára nem arra van igényük, hogy az egyedülálló anyjuk látástól vakulásig gürizik, hogy életben maradjanak. Az anyja figyelmének nagyjából a 200%-ra tart igényt, élete elsô 2-3 évében. Ezek alapján a legszuperebb him a legszuperebb apa.

Ugyanis rohadtul kipisztulnak a selejtes kis génjeid, ha minden nô odaellik egy-egy gyereket, de aztán éhen hal, megfagy, vagy agyonveri egy rivális him. Akkor adod tovább a génjeid, mikor a gyerekednek gyereke lesz. Ezért olyan szoros a kötõdés unoka és nagyszülô között.

2023. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Édesapám hűséges volt édesanyámhoz, nagyon szerette, együtt élték le az életüket. Nem a nők elcsábításával foglalkozott. Soha nem titkolózott. Mindig tudtuk, hogy hol van is mit csinál.

Szeretett zenélni, sakkozni, kertészkedni, szépíteni a családi házat. Nagyon sokat foglalkozott velem és a nővéremmel. Később pedig az unokákkal. Képes volt egész nap vigyázni a gyerekekre, ha erre szükség volt.

Nekem ez a normális, én otthon ezt láttam.

Édesanyám érzelmileg biztonságban érezte magát mindig. Számomra ez csak egy álom, így élni... :-(

2023. szept. 22. 18:35
 24/35 Barnabas333 ***** válasza:
28%

Én azért nem csalom meg, mert nincs kivel. Évi 1 szex van és már csók sincs. Az első években hűséges voltam, mert akkor normális volt a magán életünk. Pedig akkor még voltak más nők is, akik oda voltak értem.

De eltelt 12 év, én se lettem fiatalabb... 46 F

2023. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas vahy , nem jo a szex veled annyira.
2023. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
23%
Inkább azon kéne gondolkodni, hogy miért vonzol be olyan férfiakat, akik folyton megcsalnak.
2023. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csaltam meg a barátnőmet az előző barátnőmmel. Pocsékul éreztem magam és szakítottam is vele. Szóval két szék közt a pad alá :D Ennek már több éve. Nem is tervezek megcsalni senkit, valahogy elég féreg dolognak tartom. Szerencsére mai napig megvan a gerincem :)
2023. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert sz@r vagy az ágyban!
2023. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
Nők ugyan ilyenek. Amint van egy gazdagabb vagy sikeresebb lépnek. Ez a mai világ.
2023. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
23. És te mit adsz a férfiaknak cserébe, hogy ők ilyenek legyenek?
2023. szept. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!