Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen a screenshot alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen a screenshot alapján?

Figyelt kérdés

A párom felvette a kapcsolatot egy régi egyetemi ismerősével.


Azt mondta nekem, hogy szigorúan szakmai jellegű, száraz beszélgetés lesz, ne aggódjak.


Meg is mutatta nekem az indító üzenetet, valóban szakmai kérdés volt, bár szerintem szakmai fórumra illett volna, kapcsolatfelvétel nélkül.


Ma megnéztem a telefonját (az ő beleegyezésével, a bizalmat gyógyítandó).


Az említett chat el volt rejtve.


De megtaláltam. A személyes adatokat cenzúrázva feltöltöttem egy képet a beszélgetés végéről, ide:

[link]


Ő a jobb oldali. Nektek hűségesnek tűnik, távot tart az ismerősétől? Félek tőle, hogy a valódi szándéka nem szakmai jellegű.



2023. nov. 12. 01:31
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
87%
Megcsalt a múltban/flörtölt mással, azért vagy bizalmatlan?
dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
64%
Na, mi van már?
dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
76%

3-as:"Eddig biztos,h semmi se tortent koztuk"

Eddig. De épp afelé tartanak. Így szokott kezdődni...

dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
0%
Ez alapjan semmi gyanus nincs, de valoszinuleg tudja, hogy a gyanakvo ferje gyanakodna.
dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!