Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen a screenshot alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen a screenshot alapján?

Figyelt kérdés

A párom felvette a kapcsolatot egy régi egyetemi ismerősével.


Azt mondta nekem, hogy szigorúan szakmai jellegű, száraz beszélgetés lesz, ne aggódjak.


Meg is mutatta nekem az indító üzenetet, valóban szakmai kérdés volt, bár szerintem szakmai fórumra illett volna, kapcsolatfelvétel nélkül.


Ma megnéztem a telefonját (az ő beleegyezésével, a bizalmat gyógyítandó).


Az említett chat el volt rejtve.


De megtaláltam. A személyes adatokat cenzúrázva feltöltöttem egy képet a beszélgetés végéről, ide:

[link]


Ő a jobb oldali. Nektek hűségesnek tűnik, távot tart az ismerősétől? Félek tőle, hogy a valódi szándéka nem szakmai jellegű.



2023. nov. 12. 01:31
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
59%
Ez a karikázás, mint valami bűnügyi nyomozás, nagyon beteg. Én is elrejtenék előled mindent, mert nem vagy normális. Nem hiszek a megcsalásba hajszolásba de ha belegondolok, hogy otthon egy ilyen hisztis, beteg nőm van, akkor egy idő után garantálható hogy nem csak körbevezetni fogok ilyen kedves régi ismerősöket.
2023. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
80%
Megcsalt már, hogy ennyire féltékeny vagy? Mert akkor érthető.
2023. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
33%
Ha ezen pörögsz akkor ez ovi.
2023. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
Szóval egy meleg ölelős és csupa szívecskés chatben megbeszélt személyes találkozót és ennek az egésznek az eltitkolását hűséges dolognak tartjátok, engem pedig egy értelmetlenül féltékenykedő, abnormális elmebeteg, óvodás, egoista suttyó, elősködő, cringe sárkány, hisztis nőnek, akit szívesen büntetnétek megcsalással és ítélnétek magányra, hogy csak párat idézzek. Ez nagyon rosszul esik, igazságtalannak érzem, de azért köszönöm a visszajelzéseket! Az együttérzőknek kiváltképp: nagyon sokat jelent számomra az empátiátok.
2023. nov. 12. 14:25
 25/54 anonim ***** válasza:
22%

"Ez nagyon rosszul esik, igazságtalannak érzem, de azért köszönöm a visszajelzéseket!"

Azt nem érzed igazságtalannak, ahogy bánsz a pároddal?

2023. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
57%

"Hűtlen a screenshot alapján?"

"Én kiakadnék"

"Nálam megcsalás kategória a flörtölés is! Szivecskéket küldeni márpedig az!"

[link]

Senki nem küldött szívecskéket, csak szívezte a mondandóját instán, azaz nyugtázta, hogy olvasta = reagált.

2023. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
37%

"Félek tőle, hogy a valódi szándéka nem szakmai jellegű."

Anyagilag függő helyzetben vagy a férjedtől? Vagy mitől rettegsz ennyire?

2023. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
77%

"az ő beleegyezésével, a bizalmat gyógyítandó"


Mit kell ez alatt érteni? Mi történt? Miért kell gyógyítani?

2023. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
22%

"az ő beleegyezésével, a bizalmat gyógyítandó"

Vagyis manipulálod azzal, hogy bemeséled neki, hogy csorbult a bizalmad iránta, tehát meg kell, hogy mutassa a telefonját neked, ellenkező esetben retorziók lesznek. Te egy bántalmazó vagy?

2023. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
78%
Azért megnézném melyikőtök biztatná a párját hogy jajj milyen jó fiú vagy, szivesgessétek csak egymást meg talizzatok mert abban semmi nincs, hát ez tök alap dolog. :D
2023. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!