Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen a screenshot alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen a screenshot alapján?

Figyelt kérdés

A párom felvette a kapcsolatot egy régi egyetemi ismerősével.


Azt mondta nekem, hogy szigorúan szakmai jellegű, száraz beszélgetés lesz, ne aggódjak.


Meg is mutatta nekem az indító üzenetet, valóban szakmai kérdés volt, bár szerintem szakmai fórumra illett volna, kapcsolatfelvétel nélkül.


Ma megnéztem a telefonját (az ő beleegyezésével, a bizalmat gyógyítandó).


Az említett chat el volt rejtve.


De megtaláltam. A személyes adatokat cenzúrázva feltöltöttem egy képet a beszélgetés végéről, ide:

[link]


Ő a jobb oldali. Nektek hűségesnek tűnik, távot tart az ismerősétől? Félek tőle, hogy a valódi szándéka nem szakmai jellegű.



2023. nov. 12. 01:31
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
71%

Sztem sem gáz annyira, de ennyit elmondhatott volna neked a beszélgetésről.


Lehet csak tudja hogy féltékeny típus vagy és nem merte.

2023. nov. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez az amit ő is mondott. Nem aggodnék, max figyelnék. De ebben nem látok flörtöt, főleg nem kölcsönöst.
2023. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
36%
Elrejtette tehát van titkolni valója. Aztán itt szívecskéznek meg cuki emojiznak. Igen ez flört és megcsalás. De nem hiszem, hogy konkrétan ez a nő érdekli, hanem csak valami izgalomra vágyik, mert olyan típus, akinek kell az, hogy érezze, mások akarják. Nem terveznék vele hosszútávra.
2023. nov. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
34%
A faszival csak az a gond, hogy balfasz módjára belemegy a te féltékenykedő egód "gyógyításába".
2023. nov. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
58%

A párod által írtakban nem látok semmi olyat, ami nekem úgy jönne le, hogy hűtlen lenne, vagy konkrétan ettől a nőtől többet szeretne.


"Ma megnéztem a telefonját (az ő beleegyezésével, a bizalmat gyógyítandó)."


Mi történt, ami miatt gyógyításra szorul a bizalom?

2023. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
14%
Jesszus mekkora egy suttyó vagy, hogy kirakod a beszélgetést. Sajnálom, hogy a csaj ennyire megbízik benned.. 26N
2023. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
34%
Beteg vagy kérdező..
2023. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
31%
Ha az én párom lennél, kérdező, már nem lennél az.
2023. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
16%

Miféle párkapcsolat az, ahol ha az egyik beszélget vkivel, a másik screenshot-ot igényel?


Ez nem kapcsolat, ez "felerezsi" konstrukció.


A helyes kategória pedig az "üzlet, pénzügyek".

2023. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
68%

"A párom felvette a kapcsolatot egy régi egyetemi ismerősével."

Mi ma is összejárunk sörözni, kávézni, dumálni, fiúk is, lányok is, pedig mindegyikünknek családja van, vannak, akinek már felnőtt gyerekei, vannak, akinek kisebbek. Mégsem rendeznek a párjaink jelenetet a találkozók miatt. Megmaradt a jó kapcsolat, barátok vagyunk.

2023. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!