Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen a screenshot alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen a screenshot alapján?

Figyelt kérdés

A párom felvette a kapcsolatot egy régi egyetemi ismerősével.


Azt mondta nekem, hogy szigorúan szakmai jellegű, száraz beszélgetés lesz, ne aggódjak.


Meg is mutatta nekem az indító üzenetet, valóban szakmai kérdés volt, bár szerintem szakmai fórumra illett volna, kapcsolatfelvétel nélkül.


Ma megnéztem a telefonját (az ő beleegyezésével, a bizalmat gyógyítandó).


Az említett chat el volt rejtve.


De megtaláltam. A személyes adatokat cenzúrázva feltöltöttem egy képet a beszélgetés végéről, ide:

[link]


Ő a jobb oldali. Nektek hűségesnek tűnik, távot tart az ismerősétől? Félek tőle, hogy a valódi szándéka nem szakmai jellegű.



2023. nov. 12. 01:31
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
77%

Felvette az ellenkező nemmel a kapcsolatot. Elkezdett magyarázkodni, hogy miért. Megígérte, hogy szigorúan szakmai lesz, ehhez képest màr találkozókon jár az esze. Gondolom jó külsejű is az illető, különben nem zavarna. Ha ez csak barátság is maradna, nekem akkor sem férne bele.

Amúgy mi lett veletek?

2023. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

"Én személy szerint nem engednék neki teret rá."


Hanem mit tennél? Elvágnád a torkát? :D


Szakítanék, ugyan mi mást? :D


Nem gondolod komolyan, hogy egy farok miatt csücsülnék a sitten. :D

2023. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
36%

Ja azt hozzáteszem, hogyha netalántán nincs köztük semmi úgy értve mint vonzalom akkor is szakítanék. Ugyanis bizalom nélkül fölösleges kapcsolatban lenni. Inkább magamon dolgoznék, önbizalmat növelnék és aztán ismerkednék másokkal.


Nem tudom, hogy a múltban kérdező történt-e olyasmi ami miatt nem bízol benne, de igazság szerint nem is olyan lényeges. Úgyis jön más nő a régi ismi helyett, akire ugyanúgy féltékeny leszel. Magadat, a kapcsolatot teszed tönkre. Annyit meg nem ér senki szerintem.

2023. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem önmagában az elrejtett üzenet az, ami gyanút kelt. Bár tény, hogy ebből a beszélgetésből, ha folytatása is lesz, még alakulhatnak dolgok, ugyanúgy simán vannak nyitottabb férfiak és nők, akiknél ez semmit nem jelent. Szerintem nem ok nélkül vagy féltékeny, de nem is mondom, hogy biztosan történt valami vagy meg akar csalni. Járj nyitott szemmel, de ne ellenőrizgesd percenként, mert az csak megöli a kapcsolatotokat. Archiválta egyébként az üzenetet vagy hogyan rejtette el?
2023. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
34%
Csodás lehet egy ilyen mániákusan féltékeny ember párjának lenni. Csávó annyit ír, hogy alkalomadtán körbevezeti az üzemben, a csaj meg helyből elszámoltat meg nyomoz, mint Sherlock Holmes, és helyből meg van győződve, hogy ezek már dugnak is.
2023. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
0%
Ha swinger bulikba járnátok, akkor is féltékeny lennél minden nőre?
2023. nov. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
20%
Ha el akarta volna rejteni az üzenetet, sosem találod meg. Amúgy erősen dolgozz magadon, mert ha ilyen betegesen féltékeny leszel minden női kollégájára a mindenkori párodnak, akkor az illető nem sokáig lesz a párod.
2023. nov. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
66%
Sok pasi próbálja itt bevédeni a faszit. Tipikus gaslighting, még megpróbáljátok megmagyarázni hogy a másik a hülye.
2023. nov. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
62%
Burkolt beszelgetes. Egyertelmu sunazna.
dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
66%
Abszurd amiket itt írtok. Ebben a beszélgetésben semmi nincsen ami több mint kedvesség. Senki nem küldöz szivecskéket, ráadásul kérdező!!! Hol látsz te ott megbeszélt találkát? Azt írja a pasi, hogy TALÁN, MAJD EGYSZER, EGY NYUGISABB IDŐBEN, ugye, jól olvasom? Vagyis semmi igyekezet felőle arra, hogy letisztázzon egy időpontot vagy ilyesmi, sőt, ő írja, hogy talán majd egyszer. Ezt akkor mondja az ember amikor nem igazán akar találkozni. De, hogy ne legyek elfogult azt én sem értem, hogy miért volt elrejtve a kommunikáció. Viszont magában az üzenetekben semmi "olyan" nincs és igen, te fujod fel.
dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!