Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy nyugodjak bele hogy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak bele hogy le lettem cserèlve?

Figyelt kérdés

Még indokot sem mondot, hogy mit rontottam el… vagy lehet semmit csak más kellett?

Nem haragszom a nőre mert a párom a hibás de a nő is mindig flörtölz vele mert mèg mikor együtt voltunk is észrevettem ezt….de akkor tagadta. A nő a helyi boltban dolgozik és ott ismerte meg.

Nemtudom hogy fogadjam el mintha kihúztàk volna alólam a talajt.


jan. 21. 10:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Nehéz ilyenkor bármit is írni, de örülj, hogy megszabadultál az ilyen könnyen befolyásolható férfitól. Az ilyen ennyit is ér. Valószínűleg nem szerethetett téged igazán, különben nem cserélt volna le. Egy hazug kapcsolatban maradni, meg mi értelme lett volna, ahol titokban megcsal, neked hazudik. Egyébként nagyon sajnálom. Az idő majd segít.
jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Most még fájhat. Nekem is fájt anno egy ideig. De azt kell, hogy meglásd, hogy egy olyan emberért fáj a szíved, aki nem értékelt téged. Aki képes volt ilyen húzásra, az nem éri meg az időt arra, hogy ő rá fókuszálj akár további szeretettel, akár utálattal.

A végső cél az legyen, hogy közömbösséget érezz. Ez az ember volt, nincs, kész. Fókuszálj magadra, szeresd magad, csinálj olyan dolgokat, amiket régen is szerettél egyedül csinálni, és énidő mellé szorítsd be szocializálódást is. Gondold el a szituációt, hogy új lap, új lehetőség, hogy olyat találj, aki tényleg odavan érted.

jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azt szokták mondani, hogy megüresedett egy pozició! 😊 (pár hónap, és az új lány lesz a régi, és majd jön a kovetkező szerető...)
jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ő rontotta el nem te.

Ugy birom mikor megcsaló gyökerek felé akar vki megfelelni, miközben virít hogy a másik nem éri el a minimum szintet sem a kapcsolathoz.

jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Fogd fel úgy, hogy a sors úgy döntött ideje ezt a kapcsolatot megszakítani, hogy jöhessen a helyére az aki szeretni és tisztelni fog.
jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Attol még a jelleme az hogy inkorrekt.
jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De nem talàlom a helyem és nemtudom mit kellene tennem. Dolgozni sem bírok most, csak sírok ha kimegyek az utcàra így nemtudom mi lesz velem.
jan. 21. 10:58
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
Keress majd jobbakat akik nem csaltak exeket pl. Meg nen gyökerek.
jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, majd megnyugszol. Tudom, hogy nem könnyű. Hiszen már nincs az életben akit szerettél, akivel terveztél volna. Idő kell. Hidd el, idővel ez nem fog fájni.
jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%

úgy nyugodj meg, hogy olyan pasit keresel, aki normális


érdekes mindig az ilyen szemeteknek adtok esélyt...

jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!