Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy nyugodjak bele hogy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak bele hogy le lettem cserèlve?

Figyelt kérdés

Még indokot sem mondot, hogy mit rontottam el… vagy lehet semmit csak más kellett?

Nem haragszom a nőre mert a párom a hibás de a nő is mindig flörtölz vele mert mèg mikor együtt voltunk is észrevettem ezt….de akkor tagadta. A nő a helyi boltban dolgozik és ott ismerte meg.

Nemtudom hogy fogadjam el mintha kihúztàk volna alólam a talajt.


jan. 21. 10:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Egyenlőre arra, hogy mással ismerkedjek nem is tudok gondolni. Nem vagyok olyan lelki àllapotban, tényleg kihúzták a lábam alól a talajt és most csak vagyok a semmibe.

Szakítottak már velem az èletem soràn de ez más….

jan. 21. 12:02
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a helyzetben voltam 5 hónapja. Semmi magyarázat nélkül otthagyott másért. A gyerekre én sem haragudtam, mert csak azt lehet vinni aki hagyja. Sokat gondolkodtam, mással vezettem le a feszültséget, energiát, idővel rájöttem, hogy inkább most, mert az ilyent akármikor "elviszik", nem számítana gyerek, házasság semmi. Tehát örülj neki, hogy nem rabolt el több időt tőled
jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, ajánlok valami sportot, nekem rengeteget segített. Mentálisan is rengeteget segített, testileg is megerősített. Ilyen jól soha nem éreztem magam.


12-es voltam

jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Valaki azt írta itt,hogy, idézem:,,...mindig az ilyen szemeteknek adtok esélyt! "

Erre válaszul felteszem a kérdést:mégis honnan kellett volna tudnia a Kérdezőnek,hogy x idő után hogyan fog viselkedni a másik?!Hiszen eleinte mindenki a legjobb arcát mutatja,ez a beetetés,a kampányidőszak.Nyilván ha előre tudnád,hogy elesel,akkor leülnél...


Kérdező!


Tudom,most még nem így látod,de ennél valami sokkal jobbat tartogat neked az élet!Aki meg megnyerte,hadd vigye!

jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Bzsmeg, nő vagy! (Es ezt nőként írom) Annyi pasit kapsz, amennyit nem szégyelsz! Hát tiszteld már meg magadat annyival, hogy nem jossz ossze ilyen fergekkel
jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

9 èvig voltunk együtt, nem egyszerű.

Utolsó , köszönöm de sajnos nálam ez sosem volt igaz, nem ragadtak rám a pasik és most 36 évesen már pláne nem fognak. Azért tényleg köszönöm annak aki biztatót írt.

jan. 21. 12:44
 17/28 anonim ***** válasza:
48%

16

Majd meglátod, ha kilépsz a világba, hogy mennyire konnyu ismerkedni...meg, ha vékony vagy, nyert ugyed van

jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
17 Nem vagyok vékony, vagy rajtam kb 10kg plusz. Fiatalabb koromban vékonyabb voltam de akkorsem volt szerencsém.
jan. 21. 18:27
 19/28 anonim ***** válasza:

Ne keresd magadba a hibát. Hidd el, ennek semmi értelme. A lényeg, hogy elhagyott, ennyi. Az hogy mással lépett le vagy mondjuk elment kolostorba szerzetesnek vagy akármi, az lényegtelen. A te szempontból csak az a lényeg, hogy volt, de már nincs.


Mondhatom azt is, hogy képzeld el, hogy ma van autód, holnapra már roncs marad belőle. Tök mindegy, hogy azért mert felgyújtották vagy pedig azért mert mondjuk kamionnal beleszaladtak (most hagyjuk figyelmen kívül az esetleges speciális biztosításokat). A te szempontból csak az a lényeg, hogy ma volt autó, holnap nincs.


Ami már megtörtént azon nem igazán lehet változtatni, és igazából felesleges is rágódni, mert nem lesz jobb vagy rosszabb tőle.


Régebben én is akartam volna párt magamnak, amikor még olyan anyagi szinten álltam. Azóta meg már külső sorscsapások miatt elbuktam a pénzem. Mire megint összegyűjtök annyi pénzt az rengeteg idő, a korombeli nők meg már lassan mind férjhez mennek, gyerekek születnek stb. Mire eljutok oda, hogy megházasodhassak már ki fogok futni az időből (mivel én eldöntöttem már rég, hogy nem fogok olyannak összejönni, akinek korábbról van gyereke).

Sokáig rágódtam azon, meg marcangoltam is magam, hogy "de ha így csináltam volna" meg "biztosan tudnom kellett volna, hogy ez meg az lesz majd" meg egyéb "mi lett volna ha" kérdések. De igazából rájöttem, hogy ezeknek az égvilágon semmi értelme, nem lesz semmivel sem jobb tőle. A lényeg, hogy volt pénzem, most nincs. Ennyi.

jan. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Nem pénzkérdès miatt. De valahogy lehet jobb lenne ha tudnám mit rontottam el és tanulnék a hibámból.
jan. 22. 06:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!