Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy nyugodjak bele hogy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak bele hogy le lettem cserèlve?

Figyelt kérdés

Még indokot sem mondot, hogy mit rontottam el… vagy lehet semmit csak más kellett?

Nem haragszom a nőre mert a párom a hibás de a nő is mindig flörtölz vele mert mèg mikor együtt voltunk is észrevettem ezt….de akkor tagadta. A nő a helyi boltban dolgozik és ott ismerte meg.

Nemtudom hogy fogadjam el mintha kihúztàk volna alólam a talajt.


jan. 21. 10:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#20


Sajnos pont a lényeg nem jött át az írásomból (#19 vagyok). Itt pont az a lényeg, hogy nem lehet semmire rájönni és nem lehet semmit sem tanulni, egyszerűen ilyen az élet, nem jó a múlton rágódni. Vannak dolgok amiket csak szimplán el kell engedni.

A kutya ott van elásva, hogy a sok múlton való agyalgatás csak árt. Nem lesz jobb tőle.

jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak újra 36 lehetnék,akkor voltam életem legjobb formájában.. :-)

Senkit nem érdekel 10kg súlyfelesleg ha valóban te vagy az kait keres.

Belső kisugárzás,lelki szépség és finomság ami felkelti a tartós érdeklődést,nem csak a külsőségek..

Nagyon tud ez fájni,céltalannak érzed magad,az életed..

Idővel jobb lesz hidd el,és nagyon parancsold meg magadnak,hogy

nem érdemelt meg téged,jobbat fogsz tatlálni.

Ne hagyd hogy ez a depi el uralkodjon rajtad.Sírd ki magad,

gyászold meg,aztán tereld el a figyelmed,bármivel is..

jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

"De nem talàlom a helyem és nemtudom mit kellene tennem. Dolgozni sem bírok most, csak sírok ha kimegyek az utcàra így nemtudom mi lesz velem."

Ugye ez csak vicc? 36 éves vagy, ember, nem 16, kapd már össze magad! Állj a tükör elé és vágd magad jó erősen pofon vagy tízszer, vagy amíg észhez nem térsz!

48/F

jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

9 év alatt a világ legjobb pasiját is meg lehet unni, te meg itt rinyálsz?

Mit tudott ez a pasas, hogy ennyire bele vagy esve még 9 év után is?

Ennyire jól megpocsékolt?

jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Gyorsan b@szasd meg magad valakivel, aki régóta pályázik rád és rendbejössz!
jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj, hogy bármikor, gondolkodás nélkül visszafogadnád ezt a pasast...
jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezö, ha van kedved irj nyugodtan, szivesen meghallgatlak.

Sajnos közhely, de tenyleg csak az idö segit. En nagyon sokat aludtam mikor hasonlo helyzetben voltam, az alvasba menekültem -hogy addig sem gondolkozok.

Nezz sorozatot,vagy vigjatekot, menj ki a szabad levegöre, setalj, biciklizz. SZervezz közös programokat a barataiddal, csaladoddal,hogy eltereld a gondolataidat.

jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
"Soha nem győzködök senkit ,hogy engem válasszon. Ha ugy gondolja hogy talál valami jobbat mashol akkor menjen csak rajta nem vagyok tartalék. Az elet tul rövid ahhoz,hogy ragaszkodjak valakihez aki nem biztos benne, hogy engem akar."
jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!