Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan kezelnétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

Benne voltam egy szeretői viszonyban úgy, hogy mindketten házasok vagyunk, én a férjemmel nyitott kapcsolatban élek.

Pár hónapig volt szex, de a másik fél nehezen oldotta meg az elszabadulását és a helyszínt, munkában napi kapcsolatban voltunk. Majd ez a viszony szépen átalakult egyfajta barátsággá a részéről, egy idő után úgy éreztem hárítja a szexet, én pedig nem akartam erőltetni. Beszélgettünk, ebédeltünk, időnként volt egy kis szenvedély is, de nem teljes. Aztán észrevettem, hogy egy barátnőm és ő közte valami alakul…. A barátnőm nem tudott a viszonyukról, mert senkinek nem beszéltem róla…. De érezhette, hogy ez nekem nem esik jól…. Eközben gyakran hangoztatta, hogy neki nős ember nem kell, a fél munkahely és baráti kör róluk pletykált …. Én a pasit megkérdeztem, hogy van-e köztük valami, akkor tagadott mindent és majdnem én voltam a hibás.

Eközben meg flörtöltek a háttérben a munkahelyen is, ahol többen látták őket…erről én nem tudtam sokáig….

Viszont most elárulta valaki….

El nem tudom mondani mit érzek…. Velem abbahagyja a szexet, majd jön a másik nő…. Közben a feleség mit sem sejt, aki szépen neveli otthon a két gyereket:(

Félre értés ne essen: pontosan tudom, hogy az is etikátlan, amit én tettem vele, mert az ő házassága nem nyitott ellentétben az enyémmel… :( de én megőriztem a kis titkunkat, vigyáztam, nehogy bármi kiderüljön, mindig haza ment munka után. Sosem akartam elszakitani a családjától. Nagyon szerettem őt, de féken tartottam az érzéseimet és inkább azt láttam, hogy javult a házasságuk. De az elején mondtam neki, hogy más után nem állok sorba, a feleség kivételével.

Most becsapva érzem magam teljesen, mint barátban és mint emberben is óriásit csalódtam…. ! A legutóbbi nap, amikor ezt megtudtam teljesen összeomlottam, neki csak annyit mondtam, hogy pletykák jutottak a fülembe, ami nagyon fáj és nagyon tanulságos…. :( alig tudtam vele beszélni egész nap, mert a sírás kerülgetett. Nem kérdezett semmire rá, úgy csinált, mintha csak rossz napom lenne…. Beszélt másról….

Őszintén nem tudom hogyan tovább…. Napi szinten találkoztunk, fel építettünk egy barátságot egy értékesnek gondolt kapcsolatot, de most őszintén nem tudom hogyan tovább…. Ti mit tennének?



márc. 9. 10:43
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak tartós szeretői viszonyok"


Én négyszer voltam fixen úgy szerető hogy volt mellettem komoly; feleség, vagy élettárs, vagy "csak" barátnő.

Ebből 3-ról biztosra tudom hogy voltak neki mások is, egynél meg talán csak azért nem, mert fix volt a munkaideje, velem is csak akkor tudott találkozni ha előbb elengedték. De vágyott rá.


Nem hiszek a monogám szeretői kapcsolatban, gondold csak végig micsoda ellentmondás ez a 2 szó; aki

monogám annak nincs szeretője. Se állandó, se alkalmi. Vagyis alkalmi max egyszeri botlásból.

Aki meg nem monogám az miért is érné be kettővel? (Feleség+szerető, de akár nőre igaz)


Ilyet max akkor tudnék elképzelni ha a feleség tartósan, tehát évek óta beteg, és semmilyen szexuális kapcsolatra nem képes. Itt is szemétség a megcsalás, de legalább érthető.

márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács, ha érzelmileg nem tudsz független maradni, akkor a nyitott házasságot nem neked találták ki 🤦🤣
márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
A nyitott házasság nem arról szól, hogy pár alkalom után lepattintjuk a másikat… itt is lehetnek érzelmek, de az etikusságra törekszünk. A férjemmel közel 20 éve élünk együtt, az utóbbi pár évben nyitottunk, neki is volt kalandja és nekem is. Ezeket megbeszéltük mindig, de tény, hogy ilyen elsöprő érzelmek nem voltak még, mint most. Ha zárt házasságban élnénk akkor sem lenne könyebb, mert nem ezen múlik, hogy szerelembe tudsz-e esni valakivel. A férjem -ellentététben a munkahelyi f..al- mindig korrekt volt velem bármilyen hihetetlen is! Sosem alázott meg és a barátnőim is tabu volt számára…. Hát ilyen is van…
márc. 10. 13:35
 44/59 anonim ***** válasza:
89%
Azt irtad, csalodtal a hapsiban meg a baratnodben is. Fura. Magadban nem? Vagy csak az zavar, hogy mar nem te fekszel le vele, hanem a csaj? En a tovabbiakban egyikukkel sem foglalkoznek. Ellenben a szeretosdit abbahagynam, hiszen ha beleszeretsz valakibe, nem tul szerencses helyzetet szul.
márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy neked az a “segítség”, ha minél jobban belerúgsz a földön fekvő emberbe… utolsó! Mit szeretnél mégis hallani?! Azt, hogy én mekkora gonosz ember vagyok?! Ettől neked jobb lesz?! Lehetne erről is beszélni, hogy neked miért fontos efelé vinni a kérdést és arról is, hogy mi a dolgod a megcsalás rovatban. De nem szeretném, ha az én kérdésem ebbe az irányba menne. Ráadásul úgy, hogy ez egy megtörtént dolog. Az áldozat hibáztatás mindig befigyel azért….

Én szibvol kívánom, hogy te sose kerülj ilyen helyzetbe!

márc. 10. 14:32
 46/59 anonim ***** válasza:
100%

Eleg sok valaszt kaptal, kb senki nem ertett veled egyet, majdnem mindenki ugyanazt mondta el, mint en. Nem a valaszadokat kellene tamadni, meg szamonkerni, ki miert van ebben a kategoriaban, hanem elgondolkodni. Aki kiir valamit ide, szamolhat azzal, hogy nem mindenki fog a partjara allni.


Az emberek -tobbek kozott en is- azt furcsalljak, hogy amikor hazas letedre hazas pasival kezdtel, nem volt fontos az erkolcs. Ahogy a csoka elfordult toled es keresett mast, hirtelen egybol sajnalni kezdted a feleseget, rossz szemmel nezed a baratnodet es a volt szeretodet is. Olyan erthetetlen, hogy rajtad kivul ez mindenkinek furcsa?

#44, akit letamadtal..

márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
Legyen furcsa akkor, vannak furcsa helyezetek és furcsa szituációk. Ez egy ilyen hely. Ráadásul neked nem tartozom elszámolással, ezért kérlek ne számoltass el, mert sem jogi, sem erkölcsi alapos nincsen rá. Tanácsot kértem, nem erkölcsi prédikációt. Ide olyan emberek írnak általában, akiknek problémájuk van, jelen esetben egy szeretői szituval. Megértem, hogy ez neked nehezen érthető és elítélendő, de ez legyen kérlek most a saját problémád. Engem ez nem visz előre. Volt olyan válasz, ami hasznos volt és előre vivő.
márc. 10. 15:08
 48/59 A kérdező kommentje:
És még valami? Miben nem értett egyet?! :) ))
márc. 10. 15:09
 49/59 anonim ***** válasza:
84%

És tulajdonképpen a férjed ehhez mit szól, de tényleg? Nem zavar se téged, se őt, hogy porig alazod?

Ez nem csak egy affér, te teljesen ki vagy borulva egy másik férfi miatt..

Én inkább csak kíváncsi vagyok..

márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
87%
Ha, mindent meg tudtok beszélni a férjeddel, akkor miért itt kérsz tanácsot. Különben, ez a két puni harcol egy f.aszért tipikus esete. Tizenévesen még nem lenne nevetséges. De, gondolom te idősebb vagy.
márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!