Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan kezelnétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

Benne voltam egy szeretői viszonyban úgy, hogy mindketten házasok vagyunk, én a férjemmel nyitott kapcsolatban élek.

Pár hónapig volt szex, de a másik fél nehezen oldotta meg az elszabadulását és a helyszínt, munkában napi kapcsolatban voltunk. Majd ez a viszony szépen átalakult egyfajta barátsággá a részéről, egy idő után úgy éreztem hárítja a szexet, én pedig nem akartam erőltetni. Beszélgettünk, ebédeltünk, időnként volt egy kis szenvedély is, de nem teljes. Aztán észrevettem, hogy egy barátnőm és ő közte valami alakul…. A barátnőm nem tudott a viszonyukról, mert senkinek nem beszéltem róla…. De érezhette, hogy ez nekem nem esik jól…. Eközben gyakran hangoztatta, hogy neki nős ember nem kell, a fél munkahely és baráti kör róluk pletykált …. Én a pasit megkérdeztem, hogy van-e köztük valami, akkor tagadott mindent és majdnem én voltam a hibás.

Eközben meg flörtöltek a háttérben a munkahelyen is, ahol többen látták őket…erről én nem tudtam sokáig….

Viszont most elárulta valaki….

El nem tudom mondani mit érzek…. Velem abbahagyja a szexet, majd jön a másik nő…. Közben a feleség mit sem sejt, aki szépen neveli otthon a két gyereket:(

Félre értés ne essen: pontosan tudom, hogy az is etikátlan, amit én tettem vele, mert az ő házassága nem nyitott ellentétben az enyémmel… :( de én megőriztem a kis titkunkat, vigyáztam, nehogy bármi kiderüljön, mindig haza ment munka után. Sosem akartam elszakitani a családjától. Nagyon szerettem őt, de féken tartottam az érzéseimet és inkább azt láttam, hogy javult a házasságuk. De az elején mondtam neki, hogy más után nem állok sorba, a feleség kivételével.

Most becsapva érzem magam teljesen, mint barátban és mint emberben is óriásit csalódtam…. ! A legutóbbi nap, amikor ezt megtudtam teljesen összeomlottam, neki csak annyit mondtam, hogy pletykák jutottak a fülembe, ami nagyon fáj és nagyon tanulságos…. :( alig tudtam vele beszélni egész nap, mert a sírás kerülgetett. Nem kérdezett semmire rá, úgy csinált, mintha csak rossz napom lenne…. Beszélt másról….

Őszintén nem tudom hogyan tovább…. Napi szinten találkoztunk, fel építettünk egy barátságot egy értékesnek gondolt kapcsolatot, de most őszintén nem tudom hogyan tovább…. Ti mit tennének?



márc. 9. 10:43
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a rovat nem neked való utolsó. Én segítséget kértem, és volt egy kérdésem. Az erkölcsi prédikáció nem segít és nem visz előre.
márc. 9. 15:06
 12/59 anonim ***** válasza:
56%

Én együtt tudok veled érezni, kérdező, és a nyitott házasságod sem botránkoztat meg.

A helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot. Ha nem is tudod elkerülni teljesen, a barátságot ideje lenne felszámolni. Nekem se esne jól, hogy nem őszinte. Akkor nemcsak nem szerető már, de nem is igazi barát.

A másik nő... ő nem tudott a kapcsolatotokról, ugye? Ez esetben nem hibáztatnám, amiért nem akart neked beszélni a dologról. Persze ha rosszul esik a kapcsolatuk, hanyagolnám, nincs értelme kínozni magad.

márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
85%

Ezen nincs mit segíteni, te belementél egy szeretői kapcsolatba, és most lecseréltek. Egy szavad nem lehet, hisz veled is ugyanezt csinálta. Nem is tartozik neked elszámolással, mint ahogy az előtted, meg az utánad lévőknek sem. Ő ilyen. Egyedül a felesége szólhatna ezért, ő meg lehet semmit se tud.


Te megprobáltál legalább a magad részéről tisztábban játszani azzal hogy a férjed mindenről tud, és nyilván neki is van, vagy vannak mások, elvégre ez a nyitott kapcsolat lényege. Mint ahogy tudtommal az is hogy csak szex van mással. Te beleszerettél, ezt mondjuk nem lehet irányítani, viszont benne van a pakliban. De ebben az esetben akkor is csak azt lehet mondani hogy így jártál, viseld el. Ha nagyon nem megy keress másik munkahelyet.

De a szeretői kapcsolat akkor is csak ennyi hogy egy ideig hasznalnak, szorakoznak veled, aztán amikor elmulik az ujdonság varázsa, vagy mindent kiprobált veled, akkor jöhet a következő ugyanerre a célra. Persze néha ohatatlanul kialakulnak erzelmek, de azok is csak igen ritkán kölcsönösen. Ekkor el lehet válni, es együtt folytatni. A te esetedben meg vagy elviselni, vagy elmenni máshova hogy ne is lásd.


Amugy mit akarnál egy ilyen embertől? A feleségevel is mit művel, veled is ugyanezt tenné. Ez egy erkölcsi nulla, szexre lehet jó, de többre nem.

márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
79%

6-os vagyok


Igen, 13-as válasza is plusz 1 dologra világít rá, amit kihagytam:

“Te megprobáltál legalább a magad részéről tisztábban játszani azzal hogy a férjed mindenről tud, és nyilván neki is van, vagy vannak mások, elvégre ez a nyitott kapcsolat lényege. Mint ahogy tudtommal az is hogy csak szex van mással.”


A munkahelyi pasinak nem áll sorba más no után, de a férjnél igen? Vagy ez ilyen tiszt anyagi jelei kapcsolat? Mondjuk mindegy, annyi már biztos, hogy nem szerelmi. Igazából lényegtelen..


Engem sem botránkoztat meg maga a nyitott kapcsolat, egészségére. Az egyenesség, őszinteség részét nem a nyitott kapcsolatra értettem. A fenti szituban ez mind3 szereplőből hiányzik.

A kérdező még őszintén beszélni a szeretőjével sem tud. Képtelen rá, csak rombuszokban célozgatott, de azt is ignorálták..


Nem rosszból írtam, hogy az egész élethelyzet önsorsrontás, ez nem erkölcsi prédikáció.


Persze lehet így élni, hogy magadban szenvedsz, ha szó nélkül félredobnak, mert még csak kérdőre sem tudod vonni a másikat. 👍 mit csinálnék? Én kérdőre vontam volna. Nem fujjognék a másikra, miközben a saját hazám körül lenne bőven mit sepregetni és én sem vagyok jobb.

Nem a keverném a szezont a fazonnal. Már ha ilyen szitu a kerülnék, mert próbálnám kerülni. De ha már benne vagyok, egy ilyen után lezárnák, elmennek egy pszichológushoz, és összekaparnám az életem, megtanulnék felelősséget vállalni magamét és a döntéseimért.

márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:

A férjemmel mindent meg tudunk beszélni . Erről a kapcsolatomról is tud és én is az övéről, ha éppen van. Mert az, hogy nyitott a kapcsolat, nem jelenti azt, hogy mindig van valaki külső is. Sokszor évekig nincsen senki ..

a szeretővel való kapcsolat sokkal több volt, mint szex. Volt szex kapcsolatom is az életemben, teljesen tiszta keretek között, ott nem sérültem.

Ezzel a pasival eleinte rengeteget beszélgettünk, közös munkák, egymás kölcsönös segítése stb. Erre jött rá a szenvedély egy időre. Mi szerint ő mennyire odavan értem és vonzódik. Én is vonzódtam….

A szeretői viszony egyáltalán nem azt jelenti, hogy onnantól fűvel fával… ha valaki ezt szeretné, az menjen prosti hoz, vagy ne egy szűk munkahelyi közösségbe csinálja…. Szerintem…. És nem az erkölcsi része miatt… hanem azért, mert érző lények vagyunk és ez így fáj..

Nem tudtam vele megbeszélni rendesen ezt az információt, mert voltak körülöttünk. És annyira fajt az egész, hogy ott zokogtam volna egy rakat ember előtt….

Nem fájt volna, ha azért hanyagol, mert a feleségével rendeződött minden…. De egy másik nő alig pár hónap után…. Aki ráadásul barát és pontosan látta, hogy valami azért lehet köztünk… ( a másik közös ismerősnek feltűnt) és ő nem volt szerelmes a srácba….

márc. 9. 17:06
 16/59 anonim ***** válasza:
100%

"A barátnőm nem tudott a viszonyukról, mert senkinek nem beszéltem róla…."


"Aki ráadásul barát és pontosan látta, hogy valami azért lehet köztünk…"


Most akkor melyik felel meg a valóságnak a két állítás közül?

márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%

"Hanem arról, hogy van zárt és nyitott szeretői kapcsolat és én erre az előbbire “szerződtem” vele."


"Velem abbahagyja a szexet, majd jön a másik nő…"


Akkor ez végül is nem nevezhető nyitott szeretői kapcsolatban, ha egymás után volt veletek viszonya, nem párhuzamosan?


(Ettől még értem, hogy érzelmileg nem érintett jól, ha elkezdtél kötődni hozzá.)

márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%

Most eltekintek amellett, hogy házas ember, csak a kérdésre fókuszálva.

Tudja, hogy a barátnőd, mégis ranyomul? Örülnöd kéne, hogy megszabadultál tőle. Féreg az ilyen.


Ha figyelembe vesszük, hogy házas akkor viszont tudod jól, hogy a két gyereke anyját is elárulja, hátba szúrja.. mégis honnan ez az önbizalom, hogy veled majd biztos nem teszi meg?🤔

márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:

A barátnőmnek nem mondtam ki konkrétan, hogy mi van köztünk, de mivel ismer és látható két ember között a vonzalom, ez nem kérdés…. A másik közös ismerősöm rájött pl. De teljesen mindegy, mert ha csak tetszik is a másik, akkor is tabu számomra a barátnő “ szerelme”…. Ő meg simán rá hajtott nyíltan, gátlástalanul….

Engem is ölelt, csókolt stb, és a barátnőt is egyszerre…

Számomra sokkal korrektebb lett volna, ha legalább előttem vállalja, hogy ő ilyen és rám bízza, hogy el tudom-e fogadni, vagy sem.

Most ezzel elveszített egy szeretőt és egy barátot is.

márc. 9. 20:35
 20/59 anonim ***** válasza:
100%
Mióta a ,,barátnőddel" kavar, azóta jobban kell. Ha, nem így lenne, már nem is érdekelne.
márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!