Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan kezelnétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

Benne voltam egy szeretői viszonyban úgy, hogy mindketten házasok vagyunk, én a férjemmel nyitott kapcsolatban élek.

Pár hónapig volt szex, de a másik fél nehezen oldotta meg az elszabadulását és a helyszínt, munkában napi kapcsolatban voltunk. Majd ez a viszony szépen átalakult egyfajta barátsággá a részéről, egy idő után úgy éreztem hárítja a szexet, én pedig nem akartam erőltetni. Beszélgettünk, ebédeltünk, időnként volt egy kis szenvedély is, de nem teljes. Aztán észrevettem, hogy egy barátnőm és ő közte valami alakul…. A barátnőm nem tudott a viszonyukról, mert senkinek nem beszéltem róla…. De érezhette, hogy ez nekem nem esik jól…. Eközben gyakran hangoztatta, hogy neki nős ember nem kell, a fél munkahely és baráti kör róluk pletykált …. Én a pasit megkérdeztem, hogy van-e köztük valami, akkor tagadott mindent és majdnem én voltam a hibás.

Eközben meg flörtöltek a háttérben a munkahelyen is, ahol többen látták őket…erről én nem tudtam sokáig….

Viszont most elárulta valaki….

El nem tudom mondani mit érzek…. Velem abbahagyja a szexet, majd jön a másik nő…. Közben a feleség mit sem sejt, aki szépen neveli otthon a két gyereket:(

Félre értés ne essen: pontosan tudom, hogy az is etikátlan, amit én tettem vele, mert az ő házassága nem nyitott ellentétben az enyémmel… :( de én megőriztem a kis titkunkat, vigyáztam, nehogy bármi kiderüljön, mindig haza ment munka után. Sosem akartam elszakitani a családjától. Nagyon szerettem őt, de féken tartottam az érzéseimet és inkább azt láttam, hogy javult a házasságuk. De az elején mondtam neki, hogy más után nem állok sorba, a feleség kivételével.

Most becsapva érzem magam teljesen, mint barátban és mint emberben is óriásit csalódtam…. ! A legutóbbi nap, amikor ezt megtudtam teljesen összeomlottam, neki csak annyit mondtam, hogy pletykák jutottak a fülembe, ami nagyon fáj és nagyon tanulságos…. :( alig tudtam vele beszélni egész nap, mert a sírás kerülgetett. Nem kérdezett semmire rá, úgy csinált, mintha csak rossz napom lenne…. Beszélt másról….

Őszintén nem tudom hogyan tovább…. Napi szinten találkoztunk, fel építettünk egy barátságot egy értékesnek gondolt kapcsolatot, de most őszintén nem tudom hogyan tovább…. Ti mit tennének?



márc. 9. 10:43
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
87%

Pont ezen gondolkoztam én is, hogy miert nem a férjeddel beszéled meg? Hátha ő is járt már így hogy halálosan beleszeretett melletted valakibe, de annyira hogy neked szinte a létezésedről is megfeledkezett, csak a szeretője, meg az uj faszija járt a fejében.


Ha te nem tudod elkülöníteni a szexet a szerelemtől, akkor neked nem való ez a nyitott házasság dolog.

márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
Rosszindulatú, provokatív kommentekre nem fogok válaszolni. Az írjon, aki a kérdésre válaszol. A többit figyelmen kívül hagyom.
márc. 10. 19:07
 53/59 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj én eddig próbáltam normális válaszokat adni, de látom, hogy a férjedről szóló válaszok vagy kérdések még teljesen véletlen se érdekelnek.

Lelketlen vagy, önző. Lehet épp ezért választották ilyen gyorsan inkább a barátnőd?

márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
85%
Pedig, jól írták, hogy kérdezd meg a férjed. Biztosan volt már ilyen helyzetben. Lehet kapcsolatotok is megújulna. Most, kiderülne az is, hogy mennyit bír ki az őszinte kapcsolatotok. Tehát, két legyet egy csapásra. N
márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintem a jog és az érzések között különbséget kell tenni. Nem arról van szó, hogy nincsen jogom számon kérni… ami meg sem történt! Ennyi erővel a házasságon kívül máshol sincsen hűségeskü….!

Tehát nem arról van szó, hogy erre jogot formálok. Hanem arról, hogy van zárt és nyitott szeretői kapcsolat és én erre az előbbire “szerződtem” vele."


"A barátnőm nem tudott a viszonyukról, mert senkinek nem beszéltem róla…. "


Ha te nem beszéltél róla ő neki se kötelező!


"Majd ez a viszony szépen átalakult egyfajta barátsággá a részéről, egy idő után úgy éreztem hárítja a szexet, én pedig nem akartam erőltetni."


Nem volt köztetek szex egy ideje úgyhogy nincs érvényben az, hogy ő megszegte a szabályaid!


"Én a pasit megkérdeztem, hogy van-e köztük valami, akkor tagadott mindent és majdnem én voltam a hibás."


Rákérdeztél, számon kérted holott nem szexeltettek!


Mit beszélsz össze-vissza?



Semmi közöd hozzájuk és nincs jogod érdeklődni az ő szeretői viszonyukról, már (régóta) nem voltál képben amikor jóba lettek!!!

márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
90%

Akármennyire provokatívnak érzed a válaszokat, be kéne látnod hogy a fájdalmad csakis magadnak köszönheted, ezt leírtam már többször.


Azt nem értem hogy a férjed véded mint egy szentet, közbe meg... Ok, fele ilyen hosszú kapcsolatom se volt még, igazából nem ítélkezhetek, csak nehezen értem.

Amikor megbeszéltétek hogy lehetnek mások is a kapcsolatban, valószínű nem úgy gondoltátok hogy ebben érzelmek is lehetnek. Viszont -nem tudom mennyi kapcsolatod volt előtte- de azt tudhatnád hogy a nők többsége nem tud úgy lefeküdni senkivel hogy ne érezne legalább valamit. Onnantól meg mar egy lépés csak a szerelem. Viszont a férfiaknál ez jóval ritkább, még úgy is hogy ők képesek jobban elhagyni a családjukat egy nőért.


Szóval ha tetszik ha nem, neked annyira bizsergett hogy éltél a lehetőséggel, de arra már nem voltal képes hogy kilépj a munkahely falai közül. A pasinak nemcsak szexre kellettél hanem ego fényezésre is, játszadozasra, amit te komolyan vettél, de amint kiélte magát rajtad, továbblépett. Es amilyen jellemtelen ember ő se akar a munkahelyen kívülre menni, ráadasul egyenesen a baratnődre szállt rá. Ha a csaj nem tudott rolatok, akkor őt nem lehet hibáztatni. Es igazából a pasit se, mert neki a legfőbb hibája hogy mindezt a felesége háta mögött teszi, azt hogy kivel már mindegy is. Jó embernek a kedvese, de a szeretője barátai, rokonai is tabuk. Na ő sehogysem ez a kategória. Ép eszű viszont kollegával se kezd, mert annak egyszerűen nem lehet jó vége, főleg ilyen felállásban. Még két egyedülállónál is rizikós.


És ha a férjeddel valóban mindent meg tudtok beszélni, akkor ezt is vállald be. Még akár jó is kisülhet belőle, mert szerintem nagyon lenne miről beszélnetek. Másrészről viszont sorsdöntő is lehet; vagy megerősíti a kapcsolatotokat, vagy szétválnak utjaitok.

márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
84%

Én “csak” 13 éve vagyok kapcsolatban, nálunk is voltak hullámvölgyek.


Annyit tudok, hogy amit valaki egy szeretői kapcsolatban keres /vagy megtalál/, az mindig pont az, ami a saját kapcsolatából hiányzik.

Te szerelmet, érzésekre vágytál, magyarul ez nincs meg a kapcsolatokban. A pasinak meg valószínű a szex volt lapos a kapcsolatában.


A férjének is biztosan oka volt a nyitott kapcsolatra, valami neki is hiányzott. Azt te tudod, hogy ez szex vagy érzelmek, de annyit hozzáteszek, hogy azért a férfiak sem mindig csak szexet keresnek ám.. A kapcsolatod háterét te tudod, de ennyiből könnyen az jön le, hogy csak azét vagytok még így együtt, hogy máshol akarsz szerelmet megélni, mert gyávák voltatok szakítani. Vagy anyagi érdekel tartanak még össze, mert nyilván így kényelmesebb.

márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:
Továbbra is a konkrét kérdésemre szeretnék választ kapni! Lehetőleg a témában tapasztalattal rendelkező, esetleg szakmailag ismerő embertől….!
márc. 11. 17:52
 59/59 anonim ***** válasza:
44%
Lezárnám a dolgot, a barátnőmtől egy kicsit eltávolodnék, amíg érzelmileg érintett vagyok. Nagyon utálatos dolog, amikr elbagatelizálják a sérelmeket, amit érzel. Szerintem nincs szükséged arra, hogy hülyének nézzenek. Nekem is rosszul esett volna. Ne foglalkozz velük, ne is kérdezz róluk.
márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!