Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam, hogy csalja a párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy csalja a párja?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok/voltam egy pasival, akiről véletlenül megtudtam, hogy már 4 éve van egy másik barátnője.

Rájöttem, hogy a pasinak minimum két facebook és insta profilja van. Az egyiken velem villogott, a másikon a másik nővel. Más-más ismerősei vannak a különböző profilokon.

A barátnője facebook és insta profilját, bejegyzéseit, képeit elnézve, nem sejti, hogy csalva van. Áradozik, hogy megfogta az Isten lábát ezzel a pasival, soha ilyen kiegyensúlyozott, boldog kapcsolata nem volt és a fellegekben jár élete szerelmével.


Én dobtam a pasit, de nem tudom, hogy szóljak-e a másik nőnek. Nem akarok belerondítani a boldogságába, de nem hagy nyugodni a gondolat, hogy joga van tudni az igazat.


Nem tudom, hogy számít-e, de a pasi 63, a nő 43, én 37.



ápr. 5. 03:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem inkább a "pasi" dobott téged, ezért vergődsz a gyerekes bosszúdon.

Lejárt lemez vagy, nem kellettél, törődj bele.

ápr. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen vén fostos emberen mit esztek ti fiatal nők?
ápr. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Én tuti hogy elkuldenem a baratnonek a pasi masik fb profiljat. Mondjuk ha nem teljesen hulye a csavo, akkor a profil letrehozasanak pillanataban letiltotta a baratnot ott.

De amugy hogy tudta ezt kivitelezni a csavo? Gondolom hol itt aludt, hol ott. Vagy mit mondott, hova megy, mikor pl a baratnovel elment nyaralni?

ápr. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
Felejtsd el őket. Nem ér annyit az egész.
ápr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos elküldeném neki. Ebben semmi bosszú nincs, csak én is ezt várnám fordított esetben. Utána már azt kezd az infóval a nő, amit akar.
ápr. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%
Ne legyél gyerekes, meg erkölcs rendész. A legundorítóbb dolog a világon és csak magadat járatod le vele.
ápr. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Noren1989 ***** válasza:
34%
Felmerül a kérdés, h te minek is nézegeted őket...
ápr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Én elmondanám a te helyedben. Férfiként nem értem ezt a sok gyökeret, akik szerint ez így rendben van és nem kéne szólnod a barátnőjének.


Ha képes erre a férfi, aki a nőnek is joga van tudnia és vállalja is a következményeket érte. Ha alacsony az önbecsülése a nőnek, akkor meg valószínűleg nem lesz következménye, csak annyi, hogy tudni fogja a nő, hogy milyen is ez a férfi valójában.

ápr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#7

Ha másfél éve kapcsolatban vagy valakivel és rájössz, hogy akit a párodnak hittél, kettős életet él, akkor bizony nyomozol a közösségi felületeken.

Három napja jöttem rá, hogy engem is, és a másik nőt is becsapja/becsapta.

ápr. 5. 07:21
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Én simán szólnék a másik csajnak. Mint nő a nőnek. Én is tudni akarnám, ha ilyen helyzetben lennék.
ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!