Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam, hogy csalja a párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy csalja a párja?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok/voltam egy pasival, akiről véletlenül megtudtam, hogy már 4 éve van egy másik barátnője.

Rájöttem, hogy a pasinak minimum két facebook és insta profilja van. Az egyiken velem villogott, a másikon a másik nővel. Más-más ismerősei vannak a különböző profilokon.

A barátnője facebook és insta profilját, bejegyzéseit, képeit elnézve, nem sejti, hogy csalva van. Áradozik, hogy megfogta az Isten lábát ezzel a pasival, soha ilyen kiegyensúlyozott, boldog kapcsolata nem volt és a fellegekben jár élete szerelmével.


Én dobtam a pasit, de nem tudom, hogy szóljak-e a másik nőnek. Nem akarok belerondítani a boldogságába, de nem hagy nyugodni a gondolat, hogy joga van tudni az igazat.


Nem tudom, hogy számít-e, de a pasi 63, a nő 43, én 37.



ápr. 5. 03:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%
Ja szerencsére úgyse fogja neked elhinni a másik nő, aztán csak körbe leszel röhögve.
ápr. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
67%

Voltam már ilyen helyzetben.


Én is 1,5 éve voltam vele.

Ők 2 éve.


Mikor kiderült, hogy kettős életet élt, akkor ráadásul a másik nő terhes volt. Fűzögetett a csávó, hogy hagyjam őket békén. Poklok poklát éltem meg belül, nem tudtam enni, nyugtatókon éltem, majd 2 hétre rá úgy keltem fel egy reggelen, hogy miért én érzem magam rosszul?....

Mindent azaz MINDENT rázúdítottam a nőre. Volt ott minden, sürgősségi, pszichiátria, abortusz... Végül az a vicc, hogy megbocsátott neki a nő, már csak dacból is mert nyilván engem hibáztatott és 41 éves létére most villognia kell, hogy vele maradt a nála sokkal fiatalabb pasi... Mai napig együtt vannak. Én pedig a világ legbékésebb lelki állapotában letiltottam őket, és élvezem hogy az egész város rajtuk röhög.


Senki előtt nem járattam le magamat, nem volt égés, életem legjobb döntése volt, hogy én se hallgattam az olyan emberekre akik hírből se éltek át ilyen poklot. És hogy még tartsam a számat... Mégis mire fel? Ember legyen a talpán aki másfél évnyi megvezetést csak úgy lenyel, mert "nem ér annyit". Nyelje csak le a férfi amit megfőzött magának.


Megtudja a nő, onnantól kezdve majd ő tudja mit fog tenni. Az én esetemben is, azt vártam hogy csúnya szakítás lesz belőle. De nem így lett, és még ez jobban is esik a lelkemnek, hogy tudom hogy a sztori elhíresült és mindenki bohócnak nézi őket mai napig.


(Mesélsz majd kérlek privátban, ha úgy döntöttél hogy elmondod, akkor mi lett az eredménye? Mivel sorstársak vagyunk érdekel nagyon 😄)

ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%
Simán lenuktatn,de tényleg,mit tud az öreg??
ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Fu de csicskák az ilyenek mint a #22. Tudom melyik városról beszélsz, rajtad azaz RAJTAD röhög mindenki drága.
ápr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#24 valószínű 😃😃
ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!