Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam, hogy csalja a párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy csalja a párja?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok/voltam egy pasival, akiről véletlenül megtudtam, hogy már 4 éve van egy másik barátnője.

Rájöttem, hogy a pasinak minimum két facebook és insta profilja van. Az egyiken velem villogott, a másikon a másik nővel. Más-más ismerősei vannak a különböző profilokon.

A barátnője facebook és insta profilját, bejegyzéseit, képeit elnézve, nem sejti, hogy csalva van. Áradozik, hogy megfogta az Isten lábát ezzel a pasival, soha ilyen kiegyensúlyozott, boldog kapcsolata nem volt és a fellegekben jár élete szerelmével.


Én dobtam a pasit, de nem tudom, hogy szóljak-e a másik nőnek. Nem akarok belerondítani a boldogságába, de nem hagy nyugodni a gondolat, hogy joga van tudni az igazat.


Nem tudom, hogy számít-e, de a pasi 63, a nő 43, én 37.



ápr. 5. 03:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Mit tud a bácsi, hogy lánya korabeli nőket szed fel?
ápr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Magamból indulok ki, én hálás lennék annak, aki ilyen esetben felnyitja a szemem. Csinálnék screenshotot arról a profilról, ahol velem van kapcsolatban, a közös képekről meg mindenről, ami bizonyíték. Elküldeném a nőnek, aztán az, hogy mit kezd vele, már az ő döntése.
ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem erkölcs-csőszködés, hogy mikor rájön arra a nő, hogy akit addig a párjának hitt, az valójában kettős életet él, és van egy másik otthona is, egy másik barátnővel. Ilyen esetben a legjobb döntés, ha a másik átvertet is tájékoztatom.
ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"Másfél éve vagyok/voltam egy pasival, akiről véletlenül megtudtam, hogy már 4 éve van egy másik barátnője."


Nekem csak az a furcsa, hogy mind a kettőtöknek elég volt, amit a hapsitól kapott.

ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Némi higiéniai és egészségügyi kérdések felmerülhetnek.
ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy szerintem te ugyanaz vagy aki pár napja rak fel kitalált kérdéseket, más-más sztorival. Mondjuk azt jó lenne tudni mi az értelme neki. 😅
ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#16

Legutóbb tavaly áprilisban tettem fel itt egy kérdést, de az egy teljesen más kategóriában volt. Nem kitalált történet sajnos, nem trollkodás.

ápr. 5. 14:32
 18/25 anonim ***** válasza:
25%
Hiába mondod el, csak magadat égeted vele.Senki nem fogja neked elhinni, hogy te 1,5 évig nem tudtad, hogy a szeretődnek kapcsolata van.Innentől majd te leszel kihozva elkeseredett büdös qrvának, aki csak bosszúból teregetett ki.Senki nem fogja rólad azt gondolni, hogy áldozat és jó ember vagy.
ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%
16# az előzö kérdésnél is letagadtad, mikor más szembesített. 😅 most se vártam mást. Ennyire unatkozol?
ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#16

Pedig valóban nem én voltam. Ezeket a kérdéseket tettem itt fel eddig:

[link]

ápr. 5. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!