Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom megcsalt és azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megcsalt és azzal indokolta, hogy híztam 5 kilót!?

Figyelt kérdés

Párom lebukott, kiderült hogy megcsalt. Amikor kérdőre vontam annyit mondott, hogy már nem kívánt a felszedett plusz kilók miatt. És nem bírja elviselni a nőkön a minimális súlyfelesleget sem. Mindezt 1 év után.

Persze engem is zavart a felesleg, diétába kezdtem, rendszeresen jártam sportolni, hogy minél elöbb le tudjam adni.

Nem elég, hogy megalázott még azt is elérte hogy undorodjak magamtól. (Mert van rajtam felesleg)

Nagyon fáj!!!

Szerintetek ez elfogadható magyarázat? És meglehet érteni a megcsalást?



2012. márc. 7. 22:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%

5 kiló?most komolyan?örülj neki,h kidobtad:)

Egy szép hosszú szöveget írtam,de ink töröltem,mert nem a legkedvesebb gondolatok:)

Annyi,h az ilyen pasi,ha csak ennyi volt az indoka semmit nem ér...Tényleg örülj,h most van vége,és nem akkor,ha esetleg terhesség miatt meghíztál volna,és véletlenül marad rajtad pár kg szülés után...

2012. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
83%
Engem is zavarnának a plusz kilók a barátnőmön de ez nem lenne ok a megcsalásra.Én alapból sokat edzek , sportolok magamon sem viselném el a súlyfelesleget.De aki ezért megcsal valakit az hülye, főleg ha tesz is ellene az illető hogy változzon.A párod egy retardált.Ez rossz kifogás a megcsalásra.
2012. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
dehogy elfogadható, úristen! pláne 5kilót szedtél fel nem ötvenet. ez egy görény. gondolom ő olyan tökéletes testű mint jason statham ugye?
2012. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Ő tökéletesnek gondolja magát. Rendszeresen eddz és nincs rajta egy deka felesleg se.

De ez már lényegtelen a kérdés szempontjából.


Köszönöm, hogy megerősítettetek abban, hogy helyesen döntöttem a szakítás mellett.

2012. márc. 7. 22:50
 15/41 .:Laci:. ***** válasza:
100%

nem ok a megcsalásra az az 5 kiló, ami amúgy sem látszik meg szinte. semmi se lehet indok a megcsalásra csak az, hogy aki megcsalt annyira se tisztelt meg téged, hogy kimondja, hogy vége.

dobd ki amíg még nem akar vissza menni hozzád és ne foglalkozz a véleményével. találsz majd olyat aki nem fog 5 kilótól de még 15-től se más bugyijába szaladni...

2012. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt gondolom tudod, hogy ez csak egy buta kifogás, mert már végképp nem tudott mást mondani. Amit vegyél dicséretnek, tekintve, hogy ha mondjuk egy idegesítő hárpia lennél, akkor nyilván azzal jött volna, de látszik, hogy nagyon keresgélnie kellett az "indokot". :)


A másik meg, hogy persze nagyon sajnálom a helyzetet, de talán jobb is így. Ő megcsalt téged, erre nincs mentség. Ha 50-ből 150 kilós lennél, akkor sem. Mert akkor mondja meg, hogy neki ez így nem tetszik, hagyjon el, de ne csaljon meg, amíg együtt vagytok. És, ha nem derül ki, akkor meg csinálja tovább, és veled marad? Most tetszel neki, vagy nem?? Logikátlan, ezért is mondom, hogy eleve csak kifogás.


És nehogy már 5 kilónál ilyesmi egyáltalán felmerülhessen!

2012. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért van ennyi féreg nőben/férfiban is!Én sem voltam szent ember,de amikor hasonló dolgokat elkövettem az exemmel akkor még nem jártunk és alapból azt beszéltük meg,hogy ez csak szex meg ilyenek.Persze ő kiakadt amit megbeszéltünk.A vicc az,hogy én később beleszerettem és nem néztem másra csak rá!Ő meg kiderült,hogy kúrt az exével még azután,hogy összejöttünk és ki tudja még hányszor!Hozzáteszem én egyszer sem dugtam félre csak smár volt semmi több.
2012. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 omba ***** válasza:
100%

Nehogy már magadat hibáztasd.

Amúgy elég primitív világképre vall, ha valaki centiben, kilóban méri az "emberi" kapcsolatokat.

Jó, hogy így döntöttél!

:)

2012. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

öt kiló nem is látszik.

mondom ezt úgy, hogy általában 48 kiló vagyok. nyáron simán felszedek öt kilót, annyit eszek, de soha nem tette még szóvá senki, és szerintem sem látszik rajtam.

2012. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos érthető,a (ex)párod,edz nincs rajta felesleg,nyílván elvárja a jó alakot,mert ő is tesz érte.Másrészt nem tudja tálalni,én is szóvátettem volna az 5 kilót mert akárki akármit mond sok az.Persze ezt csak az érti aki jár edzeni.

De nem megcsalnia kellett volna,én inkább szakítottam volna inkább azonnal veled,de nem aláztam volna meg téged,viszont határozottan közöltem volna mi zavar engem.

Kezdj el edzeni,menj le este,én van olyan,hogy este 10kor megyek le edzeni 11 óra munka után,ne kifogást keres hanem tegyél érte.

2012. márc. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!