Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom megcsalt és azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megcsalt és azzal indokolta, hogy híztam 5 kilót!?

Figyelt kérdés

Párom lebukott, kiderült hogy megcsalt. Amikor kérdőre vontam annyit mondott, hogy már nem kívánt a felszedett plusz kilók miatt. És nem bírja elviselni a nőkön a minimális súlyfelesleget sem. Mindezt 1 év után.

Persze engem is zavart a felesleg, diétába kezdtem, rendszeresen jártam sportolni, hogy minél elöbb le tudjam adni.

Nem elég, hogy megalázott még azt is elérte hogy undorodjak magamtól. (Mert van rajtam felesleg)

Nagyon fáj!!!

Szerintetek ez elfogadható magyarázat? És meglehet érteni a megcsalást?



2012. márc. 7. 22:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Úúúúristen 5kg miatt... Szánalmas egy ember lehet az az illető, az ilyen nem is férfi :S. Az a nő a jó amelyiken van mit fogni hisz csontokkal csak a kutyák játszanak ;). Az emberek néha annyira szánalmasak tudnak lenni...
2012. márc. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

0:18 5kg sok?Úr isten...és ezért szakitani?már megbocsáss,de te sem vagy normális...ha valakit szeret az ember az nem fog 5kg miatt szakitan..bármilyen tökéletes testtel is rendelkezik ő maga..agyam eldobom az ilyen emberektől!!!És mielőtt megkapom nem vok elhizva stb..

Kérdező ezt kérdezni sem kell,hogy ezt nem lehet megbocsájtani..és ahangsúly a megcsaláson van és nem az 5kg-on...nem szeretett,ha megcsalt és ez a lényeg.

2012. márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
87%
Jó nagy tapló az ilyen. Így jár, aki csak a külsőt nézi párválasztásnál.
2012. márc. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!

A kérdés nem arra irányult, hogy hogyan kell lefogyni, ez egy másik topic, nem a fogyókúrás.

És téged is csak sajnálni tudlak, ha szerinted el kell hagyni valakit, ha hízik öt kilót... Szerinted a szeretet a kilókon múlik!?!?

2012. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
23%

Az érthető, hogy megcsalt, de valószínűleg nem erről van szó.


A súlyfelesleget pedig kezeld úgy, hogy ezzel Ő maga is beismerte, hogy istennő vagy, csak ez az egy hibád van. Ha dolgozol egy kicsit és leadod, akkor majd szégyellheti magát, hogy megcsalt :)


Szerintem most legyél sértődött, érd el, hogy könyörögjön neked! Ha eleget dolgozik azon, hogy visszaszerezd az önbizalmad, és még szereted, akkor próbáljátok meg még együtt, ha nem, akkor rövid úton dobd ki!

2012. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

9:49


Ugye ezt Te sem gondolod komolyan!!!?? Ha az ember társat választ, akkor nem a kilók számítanak. Valóban fontos, hogy mindenki figyeljen az egészségére és az ápoltságára, de szakítani amiatt hogy felszalad 5 kg.... ez a legbunkóbb dolog.

Ha ez egy igazi szerelem lett volna a pasi részéről, akkor azt mondja, hogy gyere kedves, menjünk együtt edzeni, segítek neked hogy visszakapd régi formádat. De nem, ehelyett mást keres. Na ez nem szerelem, nem szeretet, erre alapozni kapcsolatot nem lehet! Kutyából nem lesz szalonna, nem véletlen ez a mondás. Ez a pasi nem egyenes, nem szerette a barátnőjét, ráadásul primitív bunkó, aki nem tartja tiszteletben mások érzéseit, még arra sem veszi a fáradtságot, hogy jó indokot találjon, vagy kilépjen a kapcsolatból (egyébként hogy is kívánná a barátnőjét mikor mást kezelget valszeg folyamatosan és már régebb óta).

Ebben a helyzetben nincs helye a megbocsájtásnak, mert abból később újabb megcsalás lesz.

Kedves kérdező! Hidd el, hogy vannak olyan pasik, akiknek nem ez számít, hanem az az ember aki Te vagy! Egy percet ne búslakodj!!!!

2012. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%

Én is kiakadnék hogyha a barátnőm felszedne 5 kilót de nem szakítanék érte.Ha tudom hogy őt is zavarja akkor ösztönözném az edzésre , diétára.De hogyha meg sem próbálja , és nem is érdekli akkor egy idő után elegem lenne mivel összeférhetetlenek a nézeteink.És a vége szakítás lenne.

Én férfiként nagyon figyelek a külsőmre , testemre , sok edzés , sport áll mögötte és nem fogom alább adni.

2012. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem alacsony a nő akkor 5 kiló semmi.Ez mellébeszélés vagy neki tényleg elment tőled a kedve,de akkor meg nem szeretett úgy.Dobd ki a megcsalás az nem megbocsájtható
2012. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

5 kiló plusz? Ha felszedsz magadra még 10-20 kilót még mondjuk, de akkor se ok a megcsalásra.

Válaszom: nem elfogadható magyarázat.

2012. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

"Az a nő a jó amelyiken van mit fogni hisz csontokkal csak a kutyák játszanak ;). Az emberek néha annyira szánalmasak tudnak lenni..."


Elfelejtetted oda irni, hogy neked az a jó nő.

2012. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!