Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom megcsalt és azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megcsalt és azzal indokolta, hogy híztam 5 kilót!?

Figyelt kérdés

Párom lebukott, kiderült hogy megcsalt. Amikor kérdőre vontam annyit mondott, hogy már nem kívánt a felszedett plusz kilók miatt. És nem bírja elviselni a nőkön a minimális súlyfelesleget sem. Mindezt 1 év után.

Persze engem is zavart a felesleg, diétába kezdtem, rendszeresen jártam sportolni, hogy minél elöbb le tudjam adni.

Nem elég, hogy megalázott még azt is elérte hogy undorodjak magamtól. (Mert van rajtam felesleg)

Nagyon fáj!!!

Szerintetek ez elfogadható magyarázat? És meglehet érteni a megcsalást?



2012. márc. 7. 22:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%

Minden ember értékrendje más.Valakinek 5 kilo sok,valakinek nem.Valakit zavar,valakit nem.De a másikat is meg kell érteni.

Nekem a párom 20 kilót hízott,és nagyon zavart.Hiába szóltam neki, nem tudta megérteni,h. nekem ez nem jó.A végeredmény az lett,h. az egyuttléteket se tudtam élvezni,az a sok háj....mindig arról álmodoztam,h. nem egy kovérrel vagyok.S igen,megcsaltam.S ez volt az ok.Foggy le!Tegyél a kedvére.

2012. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ezt nem hitted el. Rajtam is van felesleg és igyekszek megszabadulni tőle. A párod egy paraszt, akinek másik nője van.
2012. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

13:03 Tegyen a kedvére?! Ezek után az ilyennek tegyen a kedvére a jó édes anyja...

20 kiló sem indok megcsalásra, de azt még mondjuk megértem; mert feltűnő a változás...

De 5 kg? Mikor pl menzesz alatt én 4-el vagyok több, mint amúgy?...

2012. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
43%

Nyilván ezt az fogja megérteni aki törtető és tesz azért,hogy jól nézzen ki és igyekszik,hogy mindenben a legjobbat kapja.

Nekem mint írtam lételemem az edzés és a jó megjelenés,nagyon igényes vagyok,egyértelmű,hogy a nőtől ugyanezt várom el én speciel,persze mindent igyekszek megadni neki,akkor ő meg tegyen érte,hogy tiptop legyen és maradjon,általában csak a kapcsolatban szoktak a felek leadni és leülni,nem szabad.Mert ezt eredményezi.

2012. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Jó, Te ezzel kompenzálod az anyakomplexusodat...

De itt most átlagos földi halandókról van szó, nem rólad meg a nődről.

(10 kilóval vagyok kevesebb, mint mikor megismerkedtem a párommal, a 9 év alatt ingadozott sokat a súlyom, szétmentünk párszor, de sosem ez volt az oka... Van aki ennyire felszínes, hogy csak ezt nézi. Èn külsőre beérem annyival, hogy tetsszen nekem a másik, és nem azt figyelem, hogy most 80 vagy 83 kg...)

2012. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%

Mit is kompezállok?

Milyen anyakomplexus?Én csak leírtam normálisan,hogyan gondolkodnak a férfiak,mert a külső megfog a belső fog megtartani.

Szerintem tök jó érzés ha látod,hogy a párod mindent meg tesz magáért külsőleg is és belsőleg is,ez a komoly dolog.

2012. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
66%
Jó, szülés után, ahogy összevarrták, irány a konditerem, tudjuk... xD
2012. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Fent vagyok egy másik bloggon ott sikeres önfejlesztésben járta emberek vannak.

Látszik ott teljesen normálisak az emberek,mindenki kimeri mondani a véleményét,és senki nem cseszteti a másikat látszik is a teljesítményükön,mintha nyugaton lennék körülbelül. Teljesen más brigád, hát el is értek már egy pár dolgot.

2012. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ebben legalább egyet értünk, hogy itt sok a csökkentett értelmi színvonallal rendelkező, úgyhogy jobban jàrsz te is, a inkább odajársz...
2012. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
(és akkor legalább egyel kevesebb lesz itt xD)
2012. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!