Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom a telefonját állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a telefonját állandóan magával viszi (még wc is), szerintetek miért?

Figyelt kérdés
A múltkor belenéztem ezek után, és úgymond elég ideges lett! Megkérdeztem hogy miért és nem mondott semmi értelmesett! Ja és a testvérével nagyon szeret beszélgetni, de ha rákérdezek, azt válaszolja, már nem is tudom, sok mindenről beszéltünk! :(

2012. dec. 31. 11:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

"majd nyíltan megkérném, hogy oszlassa el a kételyeimet, mutassa azt a telefont."


Én nem mutatnám meg, pedig nem csalok.

2012. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Mi értelem kutakodni?

A Beát bírja Béla néven aztán már nyugodt is lehetsz. Inkább biz meg benne, vagy legyen vége.

2012. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti titkol valamit. Kulonbem miert vinne meg a wc-re is?

Bar belenezni sem volt szep dolog, de megertelek, hisz ki szeretned deriteni. Szerintem kerdezz ra!

A legjobb baratnomnek egy 10 eves kapcsolata sajnos igy ment tonkre: a pasi titkolta a telefonjat, a baratnom nem birta es belenezett, teli volt szerelmes sms- ekkel egy masik notol akivel akkor mar honapok ota csalta a pasi a baratnomet.


Sajnos van felnivalod, kitartas'

2012. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
ilyenkor miert irja a tobbseg azt h ez normalis meg h te vag a rossz h kutakodsz??100% h megcsal vagy valakivel kavar! en komolyan kovetnem h mit csinal meg telefont is atneznem bar biztos torli most mar.hagyd el ha igazolodik a gyanu most jatszd meg magad h buta v es semmit nm veszel eszre.
2012. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Sajnos már megfordult a fejemben,hogy kérjek a telefonszolgáltatótól egy részletes számlát!:(

De ha tévedek,az meg már nagyon gáz,és akkor meg ő fog elküldeni.Nem?

2012. dec. 31. 12:27
 16/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom a reszletes szamlat kiadjak-e , ha az o nevere van a telefon.


Szerintem meg nyomozz egy kicsit- ha a kerdesedre nem valaszol.

2012. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én is magammal hurcolom mindenhova, wc-re főleg, hogy ne unatkozzak XDD

Nincs semmi rejtegetnivalóm, de az én telefonomban senki ne turkáljon... Se a barátom, se a barátnőm, se a szüleim, senki.. Én se vagyok kíváncsi a barátom üzeneteire meg stb-re, eddig összesen kétszer volt nálam a telefonja, egyszer játékot kerestem, egyszer meg zenét hallgattam. Van magánéletünk.. És nekem is vannak haverjaim, akikkel csomót dumálunk, de ha valaki kérdezi, tényleg nem tudom elmondani mikről, mert hát tényleg mindenről :D


Nem azt mondom, hogy nem csal meg, mert nem tudom, a háttérben mik vannak. Én csak azt mondom, hogy ez önmagában még nem bizonyíték!

2012. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Szeretem a telefonomat, s igen, mindenhová magammal viszem, még a wécére is. Azt meg kikérném magamnak, hogy mást ez zavar és belegondol dolgokat. Felháborító, hogy a magán szférámba valaki így kutakodjon! Csak azért se válaszolnék ilyen kérdésekre, hogy miről beszélgettek, Semmi köze hozzá!

Nem szabad így hozzá állni ehhez a helyzethez, ne tedd...mert ez egyenes út az elvesztéshez. Nem kutakodnék...minek...ha ő nem ebbe a kategóriába esik, úgy is előbb utóbb megtudod...s az őt minősíti, s nem téged. Még vele vagy, ne gondolj erre...szeresd...

2013. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nézd, ha van valakije, akkor más jelek is vannak nemcsak a telefon. A furcsa inkább az, hogy ha eddig nem volt rátapadva a telefonjára, és ez egy újabb szokása lett. Akkor valóban lehet jelentősége. De gyanítom nem pusztán a telefonos viselkedése az amiért elkezdtél gondolkozni ezen a kérdésen.

Azt is figyelni kell, hogy egyébként más lett-e, veled hogyan viselkedik. Szereti-e a közeledésedet, vagy inkább kifogásokat keres hogy ne kelljen veled lennie.

2013. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem kellene kutakodni.. én is irok olyat a haveromnak, h "szeretlek", közben meg csak haver, és nem gondolom komolyan.. viccelődünk csupan.. de te talaltal vmit, amikor belenéztél?
2013. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!