Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom a telefonját állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a telefonját állandóan magával viszi (még wc is), szerintetek miért?

Figyelt kérdés
A múltkor belenéztem ezek után, és úgymond elég ideges lett! Megkérdeztem hogy miért és nem mondott semmi értelmesett! Ja és a testvérével nagyon szeret beszélgetni, de ha rákérdezek, azt válaszolja, már nem is tudom, sok mindenről beszéltünk! :(

2012. dec. 31. 11:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

viszont van másik oldal is.

én speciel akkor is féltem, hogy belenéz a barátom a telomba, amikor nyomult rám egy srác, akitől én viszont semmit nem akartam.

mert hát mit mondanék ilyen kérdésekre, hogy miért adtam meg a számom, vagy hasonló.

és mindeközben hű voltam és ártatlan és amikor jött egy üzi, féltem, hogy a barátomat fogja e érdekelni.

2013. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
és miért adtad meg a számot?
2013. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
és mért nem küldted el a francba ? ha egyszer már nem akartál semmit ?
2013. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én exem is mindenhova hurcolta a telefonját, de én egészen biztos vagyok benne, hogy azért, mert játszott rajta. Még a vécéből is kihallatszott az a kis dallamocska, a játékokból.


De ő mondjuk szó nélkül odaadta, meg nem volt izé, hogy jajj ne nézz bele...

2013. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

21 es válaszadó vagyok

amikor megadtam a számom, konkrétan én nem gondolkodtam, h miért adom meg, vagy miért ne adnám meg. azon sem gondolkodtam miért kéri el. tetszett, szívesen beszélgetek vele máskor is alapon. és nem több ameddig én eljutottam ott akkor.

2013. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
a párod mellett megtetszett vki más?:(
2013. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ahogy a páromnak is meg szokott tetszeni vki más.
2013. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!