Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megvert mert spicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megvert mert spiccesen csókolóztam egy másik fiúval. A másik nem jelentett semmit de mit tegyek a barátommal?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy kezdjem, hülyeséget csináltam.

Boroztam egy másik fiú lakásán vele és csókolózásba fordult a dolog.

Szex nem volt, igazából csak valaki figyelmére vágytam mert a párom az utóbbi időben (1 hónapban) elhanyagolt.

Mikor megtudta a dolgot kb. elrabolt az utcáról, beültetett az autóba és elkezdte kérdezgetni ki volt. Én nem mondtam meg, erre elkezdett folytogatni, széttépte rajtam a ruhát és kitépte a hajamat az autoba, a combomra pedig akkorakat vert, hogy kétszeresére dagadt és belilult.

Én nagyon megbántam amit tettem, így is hogy kb már 3 hete együtt sem aludtunk. Ő bocsánatot kért, de ezt nem bírom elviselni.

Jogos ha emiatt többé nem állok szóba vele?

Segitsetek, alig birom feldolgozni a törtenteket, eddig 1,5 év alatt 4szer volt ilyen rohama de nem iyen dolog miatt, csak siman felkapta a vizet es szetverte a lakast, folytogatott. Mit tegyek? Amúgy egy kedves fiú. (Volt) 27 éves ő, én 21

Koszonom a valaszokat!


2015. júl. 6. 14:09
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Közben látom az utóbbi kommenteket, köszönöm és igaz.
2015. júl. 6. 14:27
 12/48 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nekem is jobbá kell válnom. Ő azzal magyarázta ezt, hogy ennyire szeret és közben habzott a szája és üvöltözott miközben bántott. HABZOTT A SZÁJA. Ez mitől lehet ez rémített meg a kegjobban.
2015. júl. 6. 14:35
 13/48 anonim ***** válasza:
29%
pszichológusra lenne szüksége...
2015. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 Estienne ***** válasza:
95%

Idegbeteg, mint egy veszett dobermann. Azt se szívesen idegesítem fel de nem is lakok vele egy házban.


De remélem nem vagy azért az a nő, akit most még jobban vonz a srác és nem akarod ott hagyni mert szereted és amúgy jó pasi. Ha így van, mondtam már, megérdemelitek egymást.

2015. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
96%

Ha szeretünk valakit, nem verjük meg, ez így marhaság. Max. otthon is ezt látta, és átvette. Én nem maradnék vele, akár volt oka, akár nem.

Te meg tartsd többre magad, mint hogy megalkuszol. Ne legyél kapcsolatfüggő, és ne mentegesd. Ha képes voltál akár becsiccsent állapotban mással enyelegni, az azt jelenti, hogy nem vagy szerelmes.

Mindketten hibásak vagytok, de nem azért, ami most történt, hanem hogy hagytátok idáig fajulni.

2015. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
90%

Nincs mentseg a veresre. Azonnal hagyd ott. Latleletet vetess fol. Csak ha szemetkedni kezdene, akkor legyen a kezedben bizonyitek es szukseg eseten fel tudd jelenteni.

Semmilyen esetben sem jogos a veres!!!

Hasonloan jartam, fog meg terden allva konyorogni, de ne hidd el es ha buntudatod lenne ne hidd el. Aki egyszer megutott megfog utni kesobb is, ha ugy alakul. Menjen kezeltesse magat, de ez ne legyen a te problemad. Fiatal vagy lesz normalis kapcsolatod is.

menekulj akarmilyen nehez is. Menj pszichologushoz is batran.

2015. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
11%
miért mit kellett volna csinálnia? megsimogatni a kis buksidat hogy ügyes voltál legközelebb dugjatok is meg van engedve!? ostoba ringló vagy aki megcsalja a pasiját válalja a következményeket
2015. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
31%
sárga pillangó - A verésre semmi nem lehet indok. A megcsalásra egy viszontmegcsalás lehet egy azonos szintű válasz.
2015. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez nagyon gáz...

Oké, nem volt szép, amit csináltál de akkor szakítás a megoldás ha két ember eltávolodik egymástól és nem tudják helyrehozni... nem ez, amit csinál, még akkor sem szabad megverni egy nőt, ha megcsalja a párját, akkor ott kell hagyni a fenébe vagy ordibálni vele meg törni zúzni de a fizikai erőszak és bántalmazás nem oké, szerintem azonnal hagyd ott, mert ez beteges.

2015. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Erős leszek, csak nehéz lesz, mert az utóbbi 1 hónapot leszámítva mindig mindent megtett értem. Semmi panaszom nem lehetett.

De lehet hogy jobb hogy kiderult ez a hajlam így, bár szörnyen szégyellem magam én is.

2015. júl. 6. 14:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!