Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megvert mert spicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megvert mert spiccesen csókolóztam egy másik fiúval. A másik nem jelentett semmit de mit tegyek a barátommal?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy kezdjem, hülyeséget csináltam.

Boroztam egy másik fiú lakásán vele és csókolózásba fordult a dolog.

Szex nem volt, igazából csak valaki figyelmére vágytam mert a párom az utóbbi időben (1 hónapban) elhanyagolt.

Mikor megtudta a dolgot kb. elrabolt az utcáról, beültetett az autóba és elkezdte kérdezgetni ki volt. Én nem mondtam meg, erre elkezdett folytogatni, széttépte rajtam a ruhát és kitépte a hajamat az autoba, a combomra pedig akkorakat vert, hogy kétszeresére dagadt és belilult.

Én nagyon megbántam amit tettem, így is hogy kb már 3 hete együtt sem aludtunk. Ő bocsánatot kért, de ezt nem bírom elviselni.

Jogos ha emiatt többé nem állok szóba vele?

Segitsetek, alig birom feldolgozni a törtenteket, eddig 1,5 év alatt 4szer volt ilyen rohama de nem iyen dolog miatt, csak siman felkapta a vizet es szetverte a lakast, folytogatott. Mit tegyek? Amúgy egy kedves fiú. (Volt) 27 éves ő, én 21

Koszonom a valaszokat!


2015. júl. 6. 14:09
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
40: És ettől rendbe jött?
2015. aug. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
68%
A helyedben nem dicsekednek, hogy akkor egy terhes not megvertel...
2015. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
20%

Igen, rendbe jött, nagyon kapart, hogy maradhasson. Aztán pár hónap után otthagytam.


Nem vertem meg, kapott rendesen :D Csak párnán keresztül, így nincs nyoma.


Előtte se és utána se vertem meg nőt, életemben, csak elöntötte a szar az agyamat.


Nem kívánom egyiktőknek se, de ha egyszer hazajönne a férj, és közölné, hogy a szeretője terhes, gondolom, ti csinálnátok egy kávét és megdumcsiznátok. Nem vágnátok hozzá, az első kezetekbe adandó dolgot.


Képmutatóak vagytok, ennyi.

2015. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
92%
Te meg egy agressziv sz.rhazi. Zsak a foltjat... :DD
2015. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Nem vágnám hozzá, de kávé sem lenne.


42F

2015. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
24%

"Képmutatóak vagytok, ennyi."

Tökéletesen egyet értek ezzel.

2015. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Te is hülye vagy, hogy mással csókolózol, de ez akkor se normális.


1.5 év alatt 4 ilyen? Kb 3-4 havonta?


Marha kedves fiú.


Akik meg egyetértenek a megcsalás miatt, azok nem ismernek átmenetet a kávéval kínálom és a verés közt?

2015. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Sajnálatra méltó vagy! De erről csak te tehetsz! Főleg, ha már előtte is goromba volt veled! Már rég le kellett volna léptetned!
2018. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!