Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megvert mert spicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megvert mert spiccesen csókolóztam egy másik fiúval. A másik nem jelentett semmit de mit tegyek a barátommal?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy kezdjem, hülyeséget csináltam.

Boroztam egy másik fiú lakásán vele és csókolózásba fordult a dolog.

Szex nem volt, igazából csak valaki figyelmére vágytam mert a párom az utóbbi időben (1 hónapban) elhanyagolt.

Mikor megtudta a dolgot kb. elrabolt az utcáról, beültetett az autóba és elkezdte kérdezgetni ki volt. Én nem mondtam meg, erre elkezdett folytogatni, széttépte rajtam a ruhát és kitépte a hajamat az autoba, a combomra pedig akkorakat vert, hogy kétszeresére dagadt és belilult.

Én nagyon megbántam amit tettem, így is hogy kb már 3 hete együtt sem aludtunk. Ő bocsánatot kért, de ezt nem bírom elviselni.

Jogos ha emiatt többé nem állok szóba vele?

Segitsetek, alig birom feldolgozni a törtenteket, eddig 1,5 év alatt 4szer volt ilyen rohama de nem iyen dolog miatt, csak siman felkapta a vizet es szetverte a lakast, folytogatott. Mit tegyek? Amúgy egy kedves fiú. (Volt) 27 éves ő, én 21

Koszonom a valaszokat!


2015. júl. 6. 14:09
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
15%
Ha legközelebb meg félrekefélsz és azért is kapsz akkor is neked fog feljebb állni?
2015. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
92%
Ha agresszív, hogy beszéljen vele? Szerinted lehet az ilyennel? :D
2015. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Nem lesz legközelebb. Ez az egész is miatta volt, hogy figyeljen rám.

Hát felfigyelt. Azóta bal lábamra nem nagyon tudok ráállni sztem összezúzodott az izom, a fejemre pedig nőtt egy hatalmas púp, ezt el is felejtettem hogy ott is bántott. Tudom hogy gáz voltam de azért ezt nagyon nem kellett volna. Szüleim feljelentik.

2015. júl. 6. 19:57
 34/48 anonim ***** válasza:
6%

Jobb, ha szakítatok. Ennél már csak agresszívebb lesz. Az lett volna a helyes reakció, ha kedvesen, mosolyogva, kidob téged.

A bizalmát már eljátszottad. Az agressziót is lehet, hogy te váltottad ki, és mással kedves lenne. Persze a szemellenzős, femináciknak ez most biztos nem tetszett.

Biztos, hogy szeret téged, ezért akadt ki. Neki is az lesz a legjobb, ha különváltok.

2015. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy egyik fél pártján sem állok ki szívesen. De ahogy olvastam, nem először volt a pasi ilyen agresszív. Na most ha lekever egy pofont, az úgy azt mondom, hogy reális hirtelen jött reakció, de szinte a fulladásig verni valakit, az már nem. Még az is reális válaszreakció lenne, ha a pasi is összeszűri a levet valakivel, még akkor is, ha tovább megy csóknál. Itt a pasi alapjelleme agresszív, ezt nem lehet csak úgy kiváltani, aki alapból nem ilyen, az nem így reagál.

Viszont a kérdező meg gyenge, már rég le kellett volna lépni ettől az embertől. Nem most, nem így, hanem amíg még nem történik ilyen, vagy legkésőbb az első agresszív megnyilvánulásnál. Reméljük, tanul belőle.

2015. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
46%

Gratulálok! Ha a barátod elhanyagol és ez téged zavar, talán elsőként neki kellett volna egy sanszot kapnia arra, hogy megbeszéljétek a probémáitokat és ha ez nem vezet sehova, akkor meg kulturáltan elköszöntök egymástól és mindenki szabad. De nem, te inkább piásan belemásztál más szájába. Valahol megérdemled a sorsod, de amit a pasid csinált, az egy ritka primitív dolog. Én csak simán kiraktam volna a szűröd és az életben többet nem álltam volna veled szóba. Ja, egyébként aki másfél év alatt valami szaron begőzölve négyszer szétveri a lakást, az olyan igazi nyugodt típus lehet...

Ja és hogy mit tegyél? Na, mit tippelsz, Szerinted mit kéne tenned? Esetleg szakítani vele? Ez nem jutott eszedbe?

2015. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
Habzott a szája? :D szakadok.... hagyd el, mert a vegen megöl, komolyan.
2015. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Remélem feljelentettétek ezt az állatot! Aki így viselkedik egy nővel, az nem normális.
2015. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
16%
De az a nő sem normális, aki így viselkedik a barátjával!
2015. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
26%

"Ha pedig nem tudja türtőztetni az indulatait, járjon indulat kezelő tréningre. Emberek vagyunk nem pedig állatok."


Vagy inkább kerülje az olyan ribiket, akik kihozzák belőle.


Mikor nálunk kiderült ez, tőlem kapott rendesen, mondjuk ő le is feküdt vele, és terhes is lett. Gondolom ezt is meg kellett volna beszélni :D


Attól biztos rendbe jött volna minden.

2015. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!