Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megvert mert spicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megvert mert spiccesen csókolóztam egy másik fiúval. A másik nem jelentett semmit de mit tegyek a barátommal?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy kezdjem, hülyeséget csináltam.

Boroztam egy másik fiú lakásán vele és csókolózásba fordult a dolog.

Szex nem volt, igazából csak valaki figyelmére vágytam mert a párom az utóbbi időben (1 hónapban) elhanyagolt.

Mikor megtudta a dolgot kb. elrabolt az utcáról, beültetett az autóba és elkezdte kérdezgetni ki volt. Én nem mondtam meg, erre elkezdett folytogatni, széttépte rajtam a ruhát és kitépte a hajamat az autoba, a combomra pedig akkorakat vert, hogy kétszeresére dagadt és belilult.

Én nagyon megbántam amit tettem, így is hogy kb már 3 hete együtt sem aludtunk. Ő bocsánatot kért, de ezt nem bírom elviselni.

Jogos ha emiatt többé nem állok szóba vele?

Segitsetek, alig birom feldolgozni a törtenteket, eddig 1,5 év alatt 4szer volt ilyen rohama de nem iyen dolog miatt, csak siman felkapta a vizet es szetverte a lakast, folytogatott. Mit tegyek? Amúgy egy kedves fiú. (Volt) 27 éves ő, én 21

Koszonom a valaszokat!


2015. júl. 6. 14:09
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
95%
En megertem mustafa , epres puding vagy fsz se tudja ki vagy mar, hogy nem volt jo anyad, a nok meg leszrnak(nem hiaba), de gondolkozzal mar el magadon, te kis hulye nyomorek. Teged kene agyon verni, kevesebb hulye lenne a vilagon.
2015. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
94%
Kedves sárgaság... szerintem kezeltesd magad te is. :D Valami gond lehet a tekervényekkel. Szerinted mire megoldás a verekedés? Attól a probléma megoldódik ha valakit megversz? A problémákat megbeszélni szokták. Ha pedig nem tudja türtőztetni az indulatait, járjon indulat kezelő tréningre. Emberek vagyunk nem pedig állatok. Tudod, mi már feljebb léptünk a ranglétrán. Egyszer azért szívesen megnézném ha egy erősebb, kigyúrt csávó jól elagyabugyálna és felakasztana egy szögre amíg lilul a fejed. Kíváncsi lennék, te mit szólnál hozzá, hogy egy nálad erősebbel nem tudsz mit kezdeni és csak kapkodsz a levegő után. Aztán még be is csicskultatna téged és azt kéne tenned amit ő mond, te vajon engedelmeskednél ez után? Esküszöm a kutyájukkal jobban bánnak az emberek, mint ahogy te most itt vélekedsz a témáról... Szerintem az a férfi aki képes megütni egy nőt az egy gyáva féreg. Hiszem azt, hogy az iskolában ő volt akit folyton a sarokba állítottak kihívó, rendetlen viselkedése miatt, később pedig ugyanezért közösítették ki a társai.
2015. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
92%
sárga pillangó - Miért nem ezt csinálják a pasik, egy csók miatt megcsalják a nőt mással...? :-) Szivi, ha a párom megverne, a rendőrségre mennék feljelenteni.
2015. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
15%

Hagyd el azonnal, nem értem mit keresel mellette (kor alapján sem illetek össze). A verés nem megoldás semmire sem. DE

Egy undorító kretén liba vagy te is az is biztos.

2015. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Ráadásul, a szüleimmel is jóban volt , teljesen ki vannak akadva, ők ügyvédek ráadásul. Nem volt olyan durva a verés, de eléggé fáj a lábam, nehezebben mozgatom, de még csak kicsit lilult be, megfulladni meg tenyleg megfulladtam az autoban majdnem, meg belem mart meg nehany helyen es ugye a hajamat tepkedte,de a párom szerint ez semmi mert az arcomat nem bántotta.(ezt most mondta telefonban) Ez milyen velekedes?
2015. júl. 6. 15:00
 26/48 anonim ***** válasza:
88%

Hasznosak lehetnek:

[link] - leírás a szociopata személyiségről, ha egyébként a külvilág számára tökéletesnek tűnik a pasi, és a hétköznapok nagy részében te is annak látod, magyarázhatja ez is a viselkedését

[link]

[link]

2015. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
52%
Te még beszélsz vele telefonon?
2015. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
19%

Azt hittem, hirtelen felindulásból lekevert egy hatalmasat. Az indokolt lett volna. Ez azért már túlzás. Persze, részben megérdemelted. Legalább megtanulod, hogy nem csalunk meg senkit. Őt lelkileg bántalmaztad. Az is nagyon fájdalmas tud ám lenni :)

Tanulj ebből az esetből!!

2015. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
92%
Volt pasim, aki vert. Nem sokszor, de mondjuk 4-nél többször volt rá alkalma. Aztán egyre többször volt agresszív. Aztán kidobott (hála Istennek...) és 2 hónappal később vissza akarta magát könyörögni, amire nemet mondtam. Akkor összevagdosott, néhány vágás nyoma még a testemen van, sosem fognak elmúlni. Kerüld el az ilyeneket messzire.
2015. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
36%

"A problémákat megbeszélni szokták."


Valaki ezt írta. Nos, akkor az elhanyagoltságot is illene megbeszélni a megcsalás helyett, nem? :)))

2015. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!