Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
 221/225 anonim ***** válasza:

Én csak most fedeztem fel ezt a kérdést, az én férjem se valami szenvedélyes vadállat az ágyban magátol, de ki tudom hozni belőle, inkább arra összpontosítsd az energiádat, hogy felfedezd mire gerjed újabban, ez elég elfoglaltság arra, hogy egyébre ne legyen energiád gondolni. Olvastam, hogy kicsit beolvastál a férjednek, aztán volt "kapás" :). Én pl úgy vagyok vele, hogy ha meg kell mondjam neki, hogy légyszíves a falhoz vágni, akkor inkább nem mondok semmit, mennyivel jobb érzés ha valamit azért csinál mert neki jön, nem azért mert meg lett mondva neki. Szenvedély szerintem mindenütt lankad, de csak van mód újra felcsigázni az érdeklődést.


A megcsalás feléről ... Ahogy elolvastam a kérdést és a válaszokat az az érzésem, hogy te legjobban saját magaddal b sztál ki, csak a saját életed komplikalódott meg a férjedé.. Exed meg se parittyázza, hogy vagy vagy nem, ha eléggé akarja megkap, ha nincs kedve akkor elfelejti, hogy vagy, ha neked nincs kedved, az se világvége, majd lesz.

A baratnőről mióta kiírtad a kérdést sok szó nem esett, tehát bosszúállás nem jött össze.

Ha még mindig visszaeső bűnös vagy muszáj abba hagynod, a mostani családodon csattan mindez (és ők abban, hogy mi volt az exel, meg a volt baratnővel abban ők nem hibásak).

2015. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/225 A kérdező kommentje:

Mostanában is kerülget, töbször keresett meg indokolatlanul, amikor meglát mosolyog, keresi a társaságom de ennyi, nem beszélünk csak a kötelező dolgainkról...

Nem bántam meg, már máshogy látom, érzelmileg összezavarodtam, de legalább most már tudom hol a helyem, a családommal!!

A volt barátnőmet látom nap mint nap, és olyan jókat nevetek magamban! Ezért az érzésért megérte!

2015. okt. 5. 08:20
 223/225 A kérdező kommentje:
Eltelt egy pár hónap.. Túl jutottam az egészen, nehezen ,de sikerült. Itthon minden a régi, a férjemmel voltak vitáink, de megoldottuk együtt. Az exemmel nem emlegetjük a multat csak a jelenről beszélünk, és sejtelmesen mosolygunk néha egymásra! Ez lett a kis kalandunk vége! Magabiztosabb lettem , tudom mostmár hogy nem én miattam váltunk el hanem a volt férjem miatt, azt hittem valamit elrontottam és azért ment tönkre a házasságunk...
2016. jan. 11. 11:22
 224/225 anonim ***** válasza:
100%
Örülök a happy endnek.Többé ne térj le a helyes útról.
2016. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/225 anonim ***** válasza:
Hűha ez am a szerelmi sok szög!!!:)
2019. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!