Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/225 anonim ***** válasza:
26%
Azonnal válj el attól a szerencsétlentől ja és a gyereket is hagyd ott aztán azt csinálsz amit akarsz ez gyerekes lesüllyedtél arra a szintre mint az exedráadásul elvettél majdnem egy évtizedet a frjed életéből te undorítóbb vagy mint ő, ő legalább felvállalta.Kérd meg a férjed hadd feküdjün le a 18 éves lányoddal azzal talán kvittek lennétek.
2015. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/225 Interferencia ***** válasza:
61%
Te nem vagy normális, és ezt a plusz kommented még jobban alátámasztja.
2015. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/225 anonim ***** válasza:
62%

"Van az exemtől egy 18 éves lányom"


Ha Noéminak hívják, és barna hajú, akkor a hétvégén én is elégtételt vettem mindenkin. Ha nem, tárgytalan.

2015. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/225 A kérdező kommentje:

Milyen siváréletű , magukat erkölcsösnek gondoló emberek vannak itt😂

Pedig a kommetjeik alapján van fantáziátok, a gyerekem a mostoha apjával.... Te jó ég!!!😱

2015. júl. 20. 11:56
 15/225 A kérdező kommentje:
Ja és nem vállalta fel az Exem a barátnőmet, csak miután kifizettem a közös vagyonból ami SOK volt, és 2 hónap után költözött oda, a barátnőm is beadta a keresetet és ő is elvált ez idő alatt!! Persze a pénzt kijátszották mivel én azt gondoltam kezdjen új életet neki is jár ennyi , és majd meglátjuk... Forr még mindig bennem a bosszú!! 10 Milló az 10 millió, a cég még mindig megvan működik én vezetem... Készítettem a kósza órákról felvételt! Egyszer az életben majd valamikor felhasználom... Nem tudom hogy és mikor, de azt sem tudtam hogy összejövünk valaha!😁 várom az öntelt kis naiv bariném reakcióját😉😉
2015. júl. 20. 12:15
 16/225 omba ***** válasza:
26%

Na látod, kár volt elválni, akkor dugott téged és a barátnődet.

Most is. Mondjuk lett még egy gyereked, az meg jó.

Esetleg próbáljátok meg a barátnőt összehozni a férjeddel, és akkor happy end.

2015. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/225 A kérdező kommentje:

Omba

Ez igen jó ötlet!!😊

A két iroda kukac össze is illene..

Meg sem fordult a fejemben! Alárendelt szerepet játszik amúgy is mind a

kettő!!

2015. júl. 20. 12:32
 18/225 anonim ***** válasza:
87%
A mostani férjedet sajnálom igazán. Akaratán kívül nagyot hibázott, amikor feleségül vett úgy, hogy nem is szeretted. Kérdés, vajon mielőtt hozzámentél a mostani férjedhez, felvilágosítottad-e, hogy nem vagy bele szerelmes? Tartok tőle, hogy nem.
2015. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/225 anonim ***** válasza:
74%
Ez igen, okos nő lehetsz és még gyerek is van a második házasságból. Gratulálok.
2015. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/225 A kérdező kommentje:

Valóban nem, és itt a baj , végre valami értelmes vélemény!!!

Egy rendes férfi, nem tudok belekötni, apró de elviselhető hibákkal, erre vágytam egész életemben, nem a sármos macsóra, és még is...

Nem merem senkinek sem elmondani, mit tegyek??? Hagyjam az egészet....

De elgyengülök... Mi lessz ebből???

2015. júl. 20. 13:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!