Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/225 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy elmentünk vásárolni a lányommal és hazafelé az autóban azt mondta nekem hogy szeretlek anya, a könny kicsordult a szememből.. Ritka pillanatok egyike volt, megsimogattam kis buksiját és az jutott eszembe hogy a jó ami csak az enyém az itt van a mindennapokban velem, a nehézségek legyenek a barátnőmé killódjon vele Ő!!!! Csak a gyerekek a fontos! Ők fognak engem megmenteni!!!!❤️
2015. júl. 23. 08:15
 92/225 A kérdező kommentje:

Amikor elváltam akkor is a lányom segített át azon a nehéz időszakon, maga a jelenléte az hogy muszály talpon maradni hisz ők az értelme mindennek... Kaptam egy "jó " férjet, szép családot!!

-Túl jól megy sorod fiam azért csinálod ezt!!! Akkor bolondul meg az ember!! Nagymamám mondaná ha élne...

2015. júl. 23. 09:48
 93/225 A kérdező kommentje:

Abban igazad van hogy el kell döntenem hogyan tovább..! Pontot kell tennem az egész végére ,nem pedig vesszőt...

Biztos hogy most menni fog , megilyedtem...

Köszönöm hogy válaszoltatok!!! Köszönöm a normális tanácsokat!!!

💞Kedves idegenek! Boldog és egy életre szóló párkapcsolatot , életet kívánok nektek! Vannak még csodák, csak hinni kell bennük!!💕

Pusziiiiiiiiiii

2015. júl. 23. 10:42
 94/225 anonim ***** válasza:
100%
A nagymama bölcs tanácsai!Örülök hogy helyesen döntöttél sok sikert,erőt,kitartást.A gyerekekért mindent,szerencsés hogy ilyen lányod van.Az ilyen apró gesztusokért érdemes élni.Majd írd meg hogy sikerült.
2015. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/225 anonim ***** válasza:
87%
Van a környezetemben egy nő, aki szintén ráérzett ennek az ízére. Teljesen normális, intelligens, jó állással rendelkező nő volt. Az első férfi, akivel félrelépett természetesen a feleségét választotta végül. A szomszédasszony belelendült az életbe, hajszolta az adrenalint, csalta a férjét fűvel-fával. Később már nem bírta elviselni a férjével való kapcsolatát, elválni nem akart az anyagiak és a gyerek miatt. Elkezdett inni, mert így bírta elviselni a hétköznapokat. Jelenleg 42 éves, alkoholista és gyógyszerfüggő, a férje elvált tőle, mert rájött a dolgokra, a gyereke nem áll vele szóba, elvesztették a házukat, az emberek már köszönni sem köszönnek neki. Most jött ki ismét a pszichiátriáról, mert az aktuális hapsi (olyan, mint az exed nem bír a vérével), csalja és bónuszként még meg is verte. Szenvedély az neki is volt az életében, az egész dolog függővé tette, ma pedig egy emberi hulladék.
2015. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/225 A kérdező kommentje:

Nálam erről szó sem lehet... Vannak azért gàtlásaim, és nekem érzelmek nélkül nem megy a dolog... Én az Exem ízére kaptam rá!!😀

Én nem akartam választás elé állítani, sőt meg beszéltük a szabályokat... Nem hitegetett soha semmivel, megmondta hogy nem akar érzelmileg összezavarni, ha nem megy akkor mind a kettőnknek jó volt és ennyi!! Nem vagyok tizenéves hogy a füszálba is szerelmes legyek... Nem csak a szerelem fontos az életemben!! De megvisel nagyon, persze hazudnék ha nem..

2015. júl. 23. 16:32
 97/225 A kérdező kommentje:
De soha nem tudnék olyan mélyre süllyedni mint a szomszédod! Éltem már egyedül amikor elváltam, csak anyi volt hogy csont soványra fogytam, mondjuk most sem vagyok valami vastag😊
2015. júl. 23. 16:36
 98/225 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezted volna 15 éve, akkor ő is ezt mondta volna. Én sem gondoltam volna soha róla, hogy ilyen mélyre süllyed. Az a tipikus nő volt, akire fel lehetett nézni. Aztán valahogy bekapta a gépszíj. Ezt csak azért meséltem el, mert az ember észre sem veszi sokszor és csak sodródik. Az exed amúgy nagyon jól tudja, hogy az érzelmeiddel játszik. Ezt élvezi. Az meg külön izgatja az egoját, hogy annak ellenére belementél, hogy egyszer már csúnyán elbánt veled. Legyezgeti a egoját, hogy akkor kap meg, amikor akar.
2015. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/225 A kérdező kommentje:
Ez igy van! De én tudtam leplezni az érzelmeimet 13 évig.. Persze elgyengültem, de ki akarok mászni ebből, megpróbálok nem még jobban lesüllyedni. Biztos nehéz lessz, én nem mondom.. De a gyerekeimmel ezt nem tehetem meg!!! Ennyi!
2015. júl. 23. 20:00
 100/225 A kérdező kommentje:

Sajnálom a szomszédod... szegény nő!!

Azt nem ígérem hogy nem futok össze vele 3 havonta😉😉

De így lessz jó, mivel az hogy hetente háromszor találkoztunk, az sok volt érzelmileg és fizikailag is..

2015. júl. 23. 20:32
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!