Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/225 A kérdező kommentje:
Nem vonzódtam , csak hozzá lelkileg, fizikailag!!Pedig akartak páran, flörtöl volt de csak pár kedves megjegyzés! Ennyi! A külvilág felé van tartásom! De érzik rajtam a szenvedélyt...
2015. júl. 21. 18:22
 72/225 omba ***** válasza:

A szenvedély... az átjön így is!

Én meg azt tapasztaltam, hogy lényegében mindig a nő dönt.

Nekünk meg inkább csak a "hogyan" kérdésre kell a választ megtalálni.

2015. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/225 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy a hölgyeken mulik nagyon sok minden😈😇
2015. júl. 21. 18:46
 74/225 A kérdező kommentje:
Jó kis fórumot hoztunk össze😊 sok kedves idegennel!!
2015. júl. 21. 19:19
 75/225 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem hosszútávon az lenne a legjobb ha a férjeddel maradnál az exeddel meg élveznéd amíg tart de kérdés hogy meddig bírná a lelkiismereted.Csak arra vigyázz nehogy később visszakapd(karma).
2015. júl. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/225 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy a családommal maradok!!! Szép boldog kis család a miénk, persze mindenki ezt látja... Írt tegnap este az Exem !!
2015. júl. 22. 08:02
 77/225 A kérdező kommentje:

Ha visszakapnám meg is érdemelném...

Nehogy azt gondolja valaki hogy , nincs lelkiismeretem... Hogy akit megcsalja a férjét az egy szívtelen erkölcstelen ember! Én megpróbáltam már mindent a jelenlegi férjemmel!!!

Ebben a helyzetben bármit megérdemelnék, és szerintem meg is tudnék bocsájtani a férjemnek mivel bűnös vagyok!

A két szék közül a földre ülök szindrómától félek, sajnos arra van a legnagyobb esélyem !

Ha tovább folytatom ezt előbb vagy utobb biztos kiderül.., nem voltam még ilyen helyzetben soha, és a férjem is érzi a változást rajtam!

Nehéz leplezni a dolgokat , hazudnom még nem kell, mert nem kérdezett rá!! De bűnös az aki halgat..

2015. júl. 22. 08:33
 78/225 omba ***** válasza:

A hallgatás és elég... voltam így egy nőmmel.

Hiába mondtam, hogy mondjon bármit, ha hallgat nem tudom miről hallgat.

2015. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/225 anonim ***** válasza:
Hogy érzed a férjed megbocsájtana neked ha elmondanád az talán enyhítő körülmény lenne vagy nem bírnál többet a szemébe nézni és elhagynád.Ha úgy érzed képtelen vagy befejezni ezt a viszonyt akkor mindenképp el kellene mondanod mert talán a család elvesztésének a tudata észhez térítene.Mit írt az ex?Hát nem lennék a helyedben.
2015. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/225 A kérdező kommentje:
A férjem soha nem bocsáta
2015. júl. 22. 14:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!