Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/225 A kérdező kommentje:

Szerelmes vagyok belé már 20 éve! Valóban a saját csapdámba estem!!!!!

Nem birom elkerülni ma is itt volt ,elvitte a lányunkat nyaralni, csak álltunk hárman a bejárón és pakoltunk csendben...

Néztünk egymásra...

2015. júl. 20. 14:01
 32/225 anonim ***** válasza:
62%
Tudom hogy kegyetlenül hangzik de akkor talán el kellene válnod mert ez így nem fair a férjeddel szemben csak hát ugye mondani könnyű megtenni már annál nehezebb.Te hogy érzed ugyanúgy érez még irántad vagy csak "kihasznál" beszéltetek erről,ha nem lenne házas visszafogadnád,együtt tudnál élni vele megint?Lehet hogy az elején minden jó lenne de aztán megint előjönnének a problémák.Ő ilyen nőcsábász fajta vagy képes monogám kapcsolatra voltak máskor is hasonló jellegű problémák?Az észérvek a férjed mellett szólnak de a szívnek nem lehet parancsolni.
2015. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/225 A kérdező kommentje:

Megbántam, de sajnos csak magam miatt!!!

Soha nem csaltam meg senkit, egy normális embernek tartanak, rengeteg baráttal ismerőssel!

Áldozatként sajnált a családom évekig , hisz ismernek, nem vagyok egy szemét ember! Ami legjobban fáj , hogy azzá váltam, és mit teszek én??? Akit megcsaltak!!! Szerető lettem!!

Soha nem mondom el senkinek! Szégyelem magam saját magam előtt !!!!

2015. júl. 20. 14:12
 34/225 anonim ***** válasza:
100%
Az elején egy szívtelen nőnek gondoltalak de hát nem tudhatjuk mikor kerülhetünk ilyen helyzetbe és a válaszaid alapján látszik hogy nem vagy reménytelen eset.Dönts minél hamarabb beszélj az exeddel,sok sikert ja és bocs a szívtelenért.
2015. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/225 anonim ***** válasza:
100%
Te magad hogy érzed csak az ágyban érzed magad jól vele vagy azon kívűl is,de itt inkább az a kérdés ő hogy érez de van egy olyan sanda gyanúm hogy ő nem fog elválni.
2015. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/225 A kérdező kommentje:

Az Exem nem házas élettársi kapcsolatban van. A házasságunk alatt is voltak futó kapcsolatai de én nem akartam tudomást szerezni róla! Az utolsó 2 évünk veszekedésel telt, és nem a nők miatt! Egyszerűen megromlott a házasságunk, pénzünk volt, és fene nagy büszkeségünk ebből fakadóan! Nagyon nagy szerelemmel indult és szegényen!!

Beszéltünk a viszonyunkról, persze!!! Vannak szabályok amit be kell tartanunk! Senki nem borít semmit!

Én ugy érzem vannak érzései... Mosolyog amikor meglát... Meg csík landoz, jókat szoktunk nevetni!! Az első alkalommal amikor együtt voltunk az volt az érdekes hogy megkérdezte hogy édeanyámnak elmondom-e, na ezt nem igazán értettem...De már egyszer becsapott!!

2015. júl. 20. 14:29
 37/225 A kérdező kommentje:

A vele töltött idő nagyon jó, 1-2 órás beszélgetések családról "szerelem" gyerekünkről, és utánna vad szex!!! Amiben alárendelt a szerepem, ő irányít, ismeri a rezgéseim nem felejtette el állítólag !! Itthon viszont

Én kezdeményezek , (jó persze nem mindíg)irányítok mindent. Van egy felnőtt "játékokkal " teli ládikám ! Amit imádnak.... Mind a ketten!

2015. júl. 20. 14:42
 38/225 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne a férjed újra kezdenéd vele?Sajnos vagy nem sajnos te mindig szeretni fogod vagy az lenne a legegyszerűbb ha keresnél egy harmadikat de ez ugye lehetetlen,akkor a férjed egy tipikus "rosszfiú"(jóképű,macsó stílus,nem veti meg a nőket) de hát nem válogathatjuk meg kibe szeretünk bele.Ő szokott keresni téged vagy csak te?Amíg ilyen közel vagytok egymáshoz ez soha nem fog elmúlni valahogy kikellene ábrándulnod belőle,próbáld meg felsorakoztatni csak a rossz tulajdonságait amit veled tett.Még egy kérdés csak azért jártok össze vagy szoktatok mást is csinálni kettesben?
2015. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/225 anonim ***** válasza:
41%
Azt ugye tudod hogy ezt a nyudíjas otthonignem csinálhatod mert nagyon csúnya vége lesz.Látom az exnél a szexen van a legnagyobb hangsúly.Valahogy a józan észnek felülkéne kerekednie az állatias ösztönökön.Az nyílvánvaló hogy köztetek mindig lesz vmi még ha csak szex is.Ez most ilyen se veled se nélküled és itt csak te húzhatod a rövidebbet.
2015. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/225 anonim ***** válasza:
Megtaláltad a tökéletes férfit csak az a baj hogy összekéne őket gyúrni.Gondolom nyitott házasság szóba sem jöhet.
2015. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!