Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/225 A kérdező kommentje:
Szétszórt vagyok, menekülök, ma a barátsinknál voltunk délután , nem nagyon tudtam kikapcsolódni... Inni nem szeretek, valahogy el kellene lazulni egy picit... Felépése volt a fiamnak ma , na ott du jól éreztem magam.. ❤️
2015. júl. 26. 00:08
 122/225 A kérdező kommentje:

Hogy fog menni ez a változás?? Spontán együtlétek, a változatosság kedvéért.. Persze bejött neki idegen helyszínen, montam a férjemnek hogy én is szeretnék jérni valamit😉 erre ő... Oks!! Most ugy alszik mint a bunda😡😡😡

Lazulj el... Ha tudsz ..... Vagy van kivel!!!

2015. júl. 26. 00:13
 123/225 A kérdező kommentje:
Az egész életem egy nagy dráma....
2015. júl. 26. 00:15
 124/225 omba ***** válasza:
Miért, és ha délután dugtunk volna egy hatalmasat, most laza lennél?
2015. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/225 A kérdező kommentje:

Kedves Omba! Nem hazuttoltad meg magad😊

Na látod ezért nem kell senki szeretőnek nekem, mert a férfiak általalában nyersen csak az állati ösztönökre halgatnak...

Hidd el Lenne a környezetemben olyan aki megoldja ezt a fajta problémát..

Lehet két férfit szeretni egyszerre?

2015. júl. 26. 06:42
 126/225 A kérdező kommentje:
Erősnek kell lennem... Vágyakozom utánna..
2015. júl. 26. 07:22
 127/225 omba ***** válasza:
100%

XD, te se hazudtolod meg magad:


"Na látod ezért nem kell senki szeretőnek nekem, " - ebből a sorozatból eléggé nem ez derült ki.

Dehogynem kell, azért van!

2015. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/225 A kérdező kommentje:

Omba!!!

Az Exem kellett... Miért gondolod hogy csak egy tárgy lehet egy szerető magyarán bárki aki kapható a hütlenkedésre? Miért gondolod hogy érzelmek nélkül is megy nekem??

Tudom hogy tapasztalt vagy!! Azért gondolod?

2015. júl. 26. 09:29
 129/225 anonim ***** válasza:
Lehet szeretni egyszerre csak míg az egyiket szereted mint egy barátot,testvért,gyereked apját.Míg a másikat szerelemmel,szenvedéllyel mint egy férfit előbbi a férjed utóbbi az exed.Az a baj hogy ez nálad soha nem fog elmúlni mindig szeretni fogod.A férjed nem elégít ki szexuálisan ezért vágysz másra,hiába vagy szerelmes az exedbe ha a férjed KIELÉGÍTENE minden téren nem tennéd ezt.Hagynod kellene a férjedet elmenni mert a szavaidból úgy veszem ki nincs hozzá elég erőd hogy abbahagyd,attól még ugyanúgy láthatná a fiát,ugyanúgy a fia maradna,te pedig tiszta vizet önthetnél a pohárba lehet hogy egy ideig mindenki rólatok beszélne de aztán ez abbamaradna mert minden csoda 3 napig tart.NE LEGYÉL ÖNZŐ.
2015. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/225 omba ***** válasza:
100%

Semmi ilyet nem gondolok, sőt. A neve is mutatja, hogy SZERETő, nem szexpartner, vagy tárgy.

csak neked egészségtelenül összekeveredik a szexhiányod, otthon, és a szerelem érzése.

Ez utóbbi kb tönkreteszi a házasságodat, az elsőt meg pótolhatnád - nem érzelem nélkül, de szerelem nélkül.

És akkor nyugi volna.

(de az neked meg nem kell :D )

2015. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!