Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.☺

2016. febr. 27. 18:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim válasza:
100%
Durva hogy ide mai napig jönnek még a kommentek. Ezek nagyon szomorú esetek..
2019. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim válasza:
100%

A telefonjával készültek közös képek a születésnapomon amit aztán át szerettem volna küldeni magamnak, hogy nálam is meg legyen.. Hát volt a képek között meglepetés rendesen..női kollégák küldtek neki meztelen fotókat :D

22/L

2020. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
100%

91 es..igen

Aktuális mindig a téma

2020. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
100%
Rámírt egy random srác a lakótelepről, hogy a feleségem egy idegen srácot szop le éppen kint a Duna-parton. Visszakérdeztem, hogy biztos-e – de mivel minden stimmelt, a személyleírás, az időpont, a helyszín, így kérdőre vontam. Bevallotta.
2020. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában olvastam ezt kérdést és a történeteket. Letaglózó, szomorú...


Én nem kerültem ilyen helyzetbe, de más aspektusból van rálátásom ezekre a dolgokra.


Ahol dolgozom, szereltek fel kültéri kamerákat a rongálások és az illegális hulladéklerakás miatt. Van egy nagyobb, de kevésbé szem előtt lévő parkoló, ami köztudott, hogy a "tilosban" járók kedvelt helye. A kamerák messze vannak és nem a legjobb minőségűek, de észrevenni rajtuk, ha kocsi áll az ominózus helyen. Egyik alkalommal, unalmas óráim során 14 nap anyagába néztem bele... 11 olyan napot találtam, amikor volt "vendég", volt olyan nap, amikor kettő is. Volt olyan is, hogy már foglalt volt a hely, amikor egy másik kocsi érkezett...(tépjél sorszámot feeling)


És ez csak egy ilyen hely a településünkön, ami nem is nagyváros...

2021. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!