Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.☺

2016. febr. 27. 18:29
 81/95 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon beszélgettünk a bnőmmel hétköznapi dolgokról, hirtelen belövi, hogy megcsalt. Lehűltem. Először azt hittem, hogy viccel, de komolyan beszélt.
2018. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
100%

Egymás mellett ültünk az ex gépe előtt, mikor felvillant a chat ablak, hogy elmenne-e vele a csaj pizzázni. Megszólalt a vészjelzés, de ez még nem volt elég bizonyíték, így mikor már azzal jött, hogy kicsi a mellem, nagyobbítsam meg, meg a haverja, akivel jóban voltam kitálalt nekem, hogy a csajjal flörtölnek a munkahelyükön egymással, kibaxtam. Nem jöttek össze, mert a munkahely becsődölt, azt meg sosem tudtam meg, hogy valóban megcsalt-e vele fizikálisan. Érzelmileg biztos. De azóta össze raktam a képet és a pasi lopta el anno a telefonom és lopott pénzt a szüleitől, amivel a szülei engem és meggyanusítottak és ő maga is. Ha magadra ismersz, igen, rájöttem. :) 20 voltam akkor.


Az utolsó pasinál sosem tudtam meggyőződni róla, de volt sok jel és sokat járt bulizni és sokat beszélt a volt dugópajtijával is, akiről kiderült, hogy vele csalta meg az exét és az exxel újra összejöttek, miután én dobtam a csávót. Akkor engem miért ne csalt volna meg vele? Kb fél évig voltak együtt. XD

2019. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
91%

Haverja elküldte hangüzenetben hogy,dicsekedett azzal hogy,hány lánnyal csalt meg. Közben kiderült,hogy nem én vagyok az egyetlen barátnője,hanem vannak jelöltek is mellettem...Még jó,hogy neki nemet mondtam a szexre😂 végén összeszedtem volna valamit tőle 😂


2 év telt csak el azóta,de már érzem,hogy közelebb vagyok egy erős nő felé,akivé majd válthatok.16/L

2019. febr. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kókusz illata volt. Állítólag a szokott tusfurdoje...én vettem őket egyik sem volt kókusz illatú.

Eltűnt egy szó nélkül, pedig már intézése alatt volt az együtt kinézett ház.

Később kiderült, én meg nem is tudtam

hogy “szakítani” akar amikor megvolt az új

40no

2019. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
100%

Nalam megerzes volt a szo szerinti nagy semmibol. Az tunt fel h folyton a gepen log (meg nem volt okostelefon) es nincs szex. Amikor rakerdeztem h miert nincs szex kozolte, h o onfejleszt es ha nekem ellen tud allni akkor masnak is. Hozzatette, h o nem osztonleny es szeretne ha en is attranszormalnam a szexualis energiaimat valami konstruktiv dologba.


Szoval feltortemnaz imeljet ahol egy es csajaval (akivel 10 eve kavart) hivott el randizni. Semmit nem szoltam, kivartam. Eppen csaladi ebeden voltunk amikor csengett a telefonja, lattam a csak nevet a kijelzot erre ugy tett mintha valami regi haverja lenne akivel este talalkoznak mert egyutt nottek fel.


Ismet nem szoltam semmit,mert ez meg mindig nem bizonyitek szoval eljott az ejjel, tudtam h a csajjal volt valami olyan szinten buzlott valami puderes noi parfumtol h azt hittem megfulladok. Masnap az egyik ismerosom hivott h latta a ferjem valami csajjal csokolozni de nekem bizonyitek kellett-par nappal kesobb meg is erkezett az imel amiben a csak ecsetelte h mennyire elvezte a szexet.


Egybol kinyomtattam, halal nyugodt hangon kozoltem vele h mi most elvalunk mert megcsalt. Meg engem okolt amiert ilyet egyaltalan feltetelezni merek, es akkor felolvastam neki a levelet amiben a csak ecseteli az ejszakat.

Egyebkent utana meg voltak levelek ahol a ferjem mondta a csajnak h nem akar valni, reszerol ennyi volt mert engem szeret-ami igaz, csak engem ez sem akkor sem most nem erdekelt.


Bekeben valtunk el, mindig szamithat ram baratkent de valamiert meg mindig merges ram-fogalmam sincs mi baja pedig ennek mar 10 eve.


Akkor 27 voltam most 37

2019. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
75%
#83: Ezek szerint már te sem vagy szüzike, és nem is voltál 14 évesen. Azért 14 évesen még szép, hogy nemet mondasz a szexre. Legalább is kellene.
2019. márc. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
100%

De hogy érdembe mondjam: (utolsó vagyok)

Engem azt hiszem, az unokatesójával csalt meg, akit az anyukája halála után ismert meg. Mivel pont a temetés után egy nappal vitték el őket, élete első bulija volt, alkoholt itattak velük (vele meg a nővérével).

Abból gondolom, hogy megcsalt vele, mert a srác félmeztelen fotókat küldött magáról exemnek, illetve egy üzenete volt a srác felé, ami sajnos máig belém égett:

"Mit szólnál hozzá, ha tesómmal ott aludnánk nálatok; tesóm aludna a húgoddal, én meg veled aludnék. Örülnél neki, ha ott aludnék melletted?"

Végig letagadta, hogy lefeküdt volna vele.

Bár nem szakítottam vele, mivel voltam olyan barom, hogy szerettem, de nem sokkal később nyomásra ő dobott.

2019. márc. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
25%
85-nek, talán azért haragszik, mert nem bocsátottál meg neki.
2019. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
100%

A miénk párkapcsolatnak indult, mert ő (pasi) kint dolgozott külföldön, hónapokig sms-ezgettünk, meg leginkább skype-on ment a napi ,,randi". Azt hazudta, h nincs fb-ja, pedig csak letiltott egyből, ahogy megismerkedtünk. Kiderült ennek is az oka: család várta haza, feleség és 2 gyerek. Akikről természetesen elfelejtett nekem szólni.

Amikor hazajött, akkor találkoztunk, nagy volt a szerelem, de nem vagyok az a fajta, aki egyből ágyba bújik vkivel, még ha előtte hónapokig tartottuk is a kapcsolatot neten. Csókig és tapiig jutottunk.

Aztán szóba került egyik gyerekkori haverja, akire rákerestem face-en, ott közös családi kerti partyktól megkezdve sok közös szülinap, névnapig ott volt minden. Együtt a nagy boldog család (már vagy 20 éves kapcsolata volt).

Azonnal szakítottam vele, de még ő elvárta volna, hogy titokban a szeretője legyek.

2019. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
100%

távkapcsolatnak*

Bocsi.

2019. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!