Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.☺

2016. febr. 27. 18:29
 41/95 anonim ***** válasza:
97%
Uramisten, milyen sztorik vannak itt... engem még nem csaltak meg, - legalábbis nem tudok róla - de ahogyan itt olvastam pár történetet, hát eléggé befostam.
2018. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
94%
Pont, mint a 34-es, csak 8 évvel fiatalabb vagyok. Mindennapos ivászat és telefonrejtegetés. Azóta együtt vannak, de panaszkodik.
2018. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:
100%

Mikor már nem olyan izgi, mert nem titkos a kapcsolat, panaszkodnak.Nálunk is. Ő főzte, egye meg.

34-es vagyok.

2018. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
97%

Az első barátom összeismerkedett egy lánnyal a buszon, amikor hazament a szülihez. Addig vonatozott, utána busszal kezdett el járni a csaj miatt. Később nem vette fel telót. Aztán szakított minden indok nélkül, majd 2 óra múlva csókolózós kép a barátnőjével a facen, nyilvánosan. 19 éves voltam


Utolsó barátom összejött a gyakornokával. Állandóan őt ajnározta. Rengetg túlóra, nem voltak közös programok, takargatta a telefónját, leptopját, fogytak az óvszerek a dobozból, akkor is amikor beteg voltam vagy épp nem voltam otthon. Nyaklánc blokk a fiókban, pedig nem is kaptam nyakláncot. Női túsfürő a fürdőben. Óvszerek a kukában, még arra se volt képes, hogy kidobja. Mikor visszaértem a lakásba (beteg látogatóba voltam vidéken) ez fogadott, egy hétre rá elköltöztem. Szörnyű és megalázó volt :S

2018. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
97%
Elhidegült tőlem, éreztem részéről egyfajta távolságtartást, de mikor rákérdeztem, tagadott. Aztán mikor ez ment hetekig, és már nem bírtam a bizonytalanságot tovább, szakítottam vele. Ezt ő kihasználta, és lefeküdt a kolleganőjével. Egy közös barátunknak meséltem erről, aki elszólta magát, és mondta, hogy igen, ő már múlt héten is tudta. Csak hogy én múlt héten még nem szakítottam vele... Itt szépen összeraktam a képet, hogy ő már a szakítás előtt is csalt engem, ezért volt az elhidegülés. Aztán megbocsátottam neki, vagyis megpróbáltam, de hiába tepert ezek után, végül kidobtam őt egy normális pasiért.
2018. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
51%
Kapott egy fura üzenetet az “edzőjétől”, én meg gyanakodni kezdtem és belekukkantottam a Viberjébe amikor nyitva hagyta a tabletjét. Teljesen elhűltem, lelkesen ecsetelte, milyen jól megkefélte az edzője most is. Először nem tudtam mit csináljak, úgyhogy amíg ezen gondolkodtam, jól megdugtam én is, és miközben szopattam, rákérdeztem, hogy az edzőjét is így szopta-e... teljesen megmerevedett a teste, hogy rájöttem... persze még tagadta, de másnap elé toltam az üzeneteit (annyi eszem azért volt, hogy kifotózzam...). Kidobtam a p-ba. De egy hét alatt lehiggadtam, és végül visszafogadtam. Azóta össze is házasodtunk. Nem igazán bízom meg benne, de azóta nem néztem bele az üzeneteibe, nem akarom tudni, mit csinál.
2018. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó, régen nevettem ilyen jót. De mi a francért vetted feleségül?
2018. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
38%

... mert kiből lesz a legjobb feleség? 😂😂😂


Nem. Azért fogadtam vissza, mert szeretem.

2018. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim válasza:
93%
Megéreztem
2018. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
100%
Szemmel lathatoan boldogtalan,kedvetlen,ingerult volt otthon es hiaba kerdeztem,melora fogta.Sokat maszkalt el de en is tamogattam ebben,hatha boldogabb ha nem kell minden este babaznia (pici gyerekunk volt), neha beszelt hulyesegeket h miert jon 30p-el kesobb,de csak akkor kerdeztem ra konkretan h mi baja amikor egyszer csak hajnalban jott haza a bulibol es masnap kerult engem.Akkor bukott ki belole h 7honapja csal.Amugy csak fura erzesem volt h vmi nem stimmel,de nem tudtam volna megmondani h mi az.Mindig feltetel nelkul biztam benne,almomban nem gondoltam h erre hasznalja a szabadidejet.
2018. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!