Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.☺

2016. febr. 27. 18:29
 61/95 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam egy e-mailt egy nőtől, benne a bizonyítékokkal...
2018. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
91%

Utolso,mi volt benne? kepek,szoveg,milyen bizonyitek??

Csak azert kerdezem,mert en is kaptam.Elmeselem.

Csak nem volt benne se szoveg,se csatolt fajl,semmi...

Felado,egy ferfi,ski a ferjem ismerose,ott lakik ahol a ferjem akkor dolgozott.Hallottsm rola,meg lattam is,az anyjaek a mi varosunkban laknak.

Targy a ferjem keresztneve volt,ennyi...

Nem tudom,de rossz megerzesem volt,hogy mit akar vele kapcsolatban irni...

Rairtam,h ures emailt kuldott,de nem valaszolt.

Ideges lettem...

Felkerest az anyjat,elkertem a teloszamat.

Felhivtam.Eloszor azt mondta,o nem irt semmit.Nem tudom a mai napig igazat mondott e,vagy a no irta a neveben...de hogy miert lett ures??? Van tippetek?

Beszelgettunk,es kinyogte,h a parja talalkozgat a ferjemmel..

Meg mindig nem ertettem..

Ferjem felhivtam,mi ez ,azt mondta,vsak beszelgetett vele.

Bloffoltem akkor mar...

Azt mondtam tudok mindent...

Azt mondta,csak csokoloztak...Innen mar nem mondom tovabb...

Nalad hogy volt? Privit is irhatsz..

2018. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
75%
Nevezzük az egyszerűs kedvèèrt a csajt Èvànak. Az akkori pàrom egy irodàban dolgozott 2 hozzà hasonló fiatal sràccal. Jóban voltak a titkàrnőkkel, gyakran mesèlte, hogy Èva ìgy-úgy. Ezzel mèg semmi gond nem volt. Egyszer elmentünk szórakozni, a 3 fiú, a 2 titkàrnő ès èn. Èn màr ott is furcsàllottam Èva viselkedèsèt, ahhoz kèpest, hogy volt pàrja, màszott a màsik kèt fiúra. Na eltelt pàr hèt, ès mesèli a pàrom, hogy lement borìtèkolni segìteni mert EGY MUNKATÀRSA eltörte az ujjât. Kèrdem melyik? Hàt Èva... egyből furcsa volt ez a tàvolsàgtartó megnevezès, de gondoltam èn vagyok a hülye. Pàr hónap múlva decemberben szakîtottunk, ő meg 2 hètre rà, mèg iwiwre kitett egy kèpet, hogy szerelmemmel ès csónakàztak, ősszel... Az egèszbem az volt meglepő, hogy àllati vallàsos volt. Nekem magyarâzott, hogy majd a pokolban ègünk el, ha en nem tèrek àt a vallàsàra, persze a nagy vallàsossàg nem akadàlyozta meg abban, hogy fèlrek..rjon... :):)Azóta ha barmikor nagy vallàsossal talâlkoztam, azzal a tipussal tudjatok, aki àllva eszi a gyertyàt menekültem is azonnal....:):) Àlszentek csak :):)
2018. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
78%

Nem semmi ez sem utolso.A szent emberek,igen...:(

Kar ,h a

61. Nem valaszol,kifejthetne bovebben,akar priviben is,utolso elotti voltam..

2018. máj. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
96%

Magát buktatta le az ex.

Elvileg az anyjával ment csajos welness hétvégére vidékre, de volt olyan hülye hogy az én fiókomat használta mozijegyfoglaláshoz, és nekem jött a visszaigazolás 2 főre egy pesti moziba....

Próbált magyarázkodni.

Még a telefonját is elővette hogy megnézzem az hívásokat, meg SMSeket. Ügyes volt, mert a hívásnapló és a bejövő SMSek makulatlanok voltak, de a kimenő SMSeket elefeljtette törölni. (igen, ez régebben volt, még az okostelefonok előtt)

Csak röhögtem, és visszadtam a telefonját, majd moondtam neki, h aznap cimborámnál alszom, másnap reggelre ne találjam otthon.


37f

2018. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
21%

Nekem barátnőm volt. Megláttam az utcán másik pasival. Utána még ő kiabált velem.


"Mit gondoltál évekig gyászollak?"


"Te többé ne fogjál meg"


Mindenzen mondatokat 2 évnyi törődés és szeretet után...


Lehet szidni a pasikat mekkora disznók de sajnos semmivel nem vagyunk tövbek vagy kevesebbek a nőknél akik szintén gusztustalan állatok ha a környezetük ezt kívánja...


Azóta szingli világjáró milliomos vagyok és fizetek a szexért. Kéthetente más nőt próbálok jó kocsikkal járok és Nyugat Európától Indonéziáig bejártam a világot.


A 21.századi fogyasztói társadalomban nem gondolom hogy bármi féle értéke lenne a párkapcsolatnak hisz minden felületes...

2018. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
23%
En orulnek, sot meg fizetnek is erte csak vinnek minnel messzebb tőlem...
2018. júl. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
100%
Sose ért rá nappal, csak esténként. Országszintű szabadnapokon is beadta, hogy dolgozik. Gyanus volt, meg is untam ezt így, kiba$ztam. Pár napra rá kikerült face-re, hogy "Kapcsolatban vele: (név)", rámentem a másik adatlapjára. Na ott jött az egyértelmű bukócső: kapcsolat kezdete április 14. A hiba csak ott volt, hogy mi május 4-én szakítottunk...
2018. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 29N (akkor 24 voltam.)
2018. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
100%

én jóval utána tudtam meg hogy megcsalt, miután szakítottunk.

Közös haver pötyintette el hogy megujjazta az egyik csajt egy buliban amikor nem voltam ott ( emlékszem is, beteg voltam). Ráadásul egy igénytelen csaj volt :D

nem tudja azóta sem hogy tudom :D

19/L

2018. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!