Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.☺

2016. febr. 27. 18:29
 71/95 anonim ***** válasza:
100%

Ejszakai recepciós volt balaton mellett egy panzióban.. női parfüm illat, karomnyom, titkolózás ha rákérdezten a válasz hogy en fogom belehajszolni!

Szoval még én is erezzem magam rosszul.. persze amióta észre vettem azóta de még lehet előtte is nyomta. A vegén szakitaskor videokat is mutatott magukrol es nem egy lany volt...

Viszont emiatt a lepesei miatt vagyok a mostani párommal együtt majd 3 éve aki megbecsül és tudom h ritka hűséges kivétele a férfiaknak.

És a megcsaló megszivta ..

2018. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
90%
Megromlott a kapcsolatunk és úgy gondoltam ez így nem mehet tovább. Leültem vele beszélgetni, de előtte kinyomtattam egy üres válókeresetet ha úgy alakulna. Természetesen nem látta mit tartok a kezemben. Beszélgetés közben egyfolytában a papirokat nézte ijedt arccal. Furcsa volt. Rákérdeztem van e valakije...rémülten nézte az összefogott papirokat...maj remegő hangon bevallotta hogy van egy férfi aki kedvesebb vele, de csak egy ölelés volt semmi több. Mire én. Komolyan? Ujabb rémült pillantás a papirokra...bevallotta, hogy csók is volt...mire én...Csak csók? Összeomlás...ő csak egyszer de megbánta...bla bla bla. Ezek után feltörtem a face fiókját...döbbenet...kollégámmal...minden együttlétet megbeszéltek...szaftos olvasmány volt...
2018. aug. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
69%
Három hónapig voltam együtt egy csajjal, aki 3 évig tepert utánam. Összejöttünk, majd kb a második hónaptól fura volt, hogy randikon is a mobilját nyomkodja, később egy közös programra késve értem haza (igazából nem késtem, mert mondtam, hogy nem tudom pontosan mikor érek haza, értekezünk) majd mikor hazaértem (kb. este nyolckor) mondta, hogy ő már megy haza, barátnőjével kinn volt. Éreztem, hogy valamit titkol, ezért jól lecsesztem. Pluszba elkezdett cigizni, amit szintén mondtam, hogy nem tetszik. Ezekre fel kidobott, hogy veszekszünk, meg hogy meg akarom tiltani neki a cigit. A szakítás után jobba lettem egy ismerősömmel, sokat ittunk együtt. A szakitasra fél évvel kiderült, hogy az exem körülbelül a második hónaptól vele csalt, vele ment ki az esti programra, és mikor én hazaértem ők még bőven kinn voltak hajnalig, és ő szoktatta rá a cigire is. Szembesítettem. Azóta egyikük sem mer a szemembe nézni. 18 voltam akkor. Most 21 évesen boldog párkapcsolatban élek. Lezárásképp: egy ilyen dolgot szerintem nem felejt el az ember, történjen bármilyen régen. Csak közönyössé válik az irányába, mert belátja, hogy változtatni nem tud rajt, de el tudja kerülni az ilyen szituációkat a jövőben.
2018. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
100%

Úristen... két évig voltam szingli, most friss kapcsolatban vagyok, de lehet, ezeket olvasva, nem is olyan rossz egyedül lenni...


Nálam régen olyan volt, hogy egy szórakozóhelyen voltunk, ott sírt egy távolabbi ismerősöm, megkérdeztük, mi a baja. Azt válaszolta, hogy xy elég ocsmány módon beszélt vele, pedig ő úgy "imádja", és már két hete xy mindig keresi, meg valami alakul köztük.

Így lett xy-ból az exem.:D

2018. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
100%

Egy kolleginámmal pasiügyekről beszélgettünk, szóba került egy exem, kiderült hogy a kollegina ismeri és együtt is voltak...

amikor mi még jártunk xD

Kicsi a világ.

2018. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
100%

20 éves voltam, akkor még nem éltünk együtt. Egyszer egy csatot találtam az ágyban, pár napra rá pedig két borospoharat a fürdőszobában.

Szakítottunk, egy-két héten belül hozzáköltözött a csaj, aki a vőlegényét csalta meg vele. De nem maradtak sokáig együtt, és utána az exem még vissza akarta könyörögni magát hozzám...

2018. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbentő, hogy mennyi történet van (sajnos). Számomra ez egy társadalmi betegség, hogy nem képesek az emberek jó nagy része a másikhoz hűségesnek maradnia.
2018. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim válasza:
100%

A viselkedése nem változott, nem veszekedtünk semmin, ugyanúgy mondogatta mennyire szeret, imád. Véletlenül bukott le a telefonjával, akkor kiderült hogy nem csak nekem nyomta ezt a szép dumát. 4 évig voltunk együtt, akivel megcsalt, annak a nőnek meg vőlegénye van(ők együttmaradtak).

23N

2018. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
100%
sehogy.sajnos meg nem jottem rá
2018. nov. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
69%
eddig talan a 9es valaszolo pasi volt a legocsmányabb.,de tovabb olvasok
2018. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!