Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.☺

2016. febr. 27. 18:29
 11/95 anonim ***** válasza:
81%
Magasabb voltam nala, sot, magas is vagyok. Vasaroltunk, es azt mondta, "Kicsim". Ez annyira oda nem illo volt, h rogton tudtam, ami aztan be is igazolodott. Szanalmas volt, dobtam is :DDDD
2016. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
89%
Nem szexeltünk annyit, mert azt mondta most nem kívánja
2016. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
99%

Gyanús volt, hogy szakításuk után pár hónappal újra felvették egymást fészen az exszel. Rákérdeztem, azt mondta, csak barátilag beszélgetnek néha. Eleinte valószínűleg tényleg így lehetett. De később furcsa volt, hogy bár általában kerülte a témát, amikor mégis szóba jött, túl sok részletet tudott a retkes ribizli életének akkori történéseiből. Egy-két hónap múlva többször előfordult, hogy gyorsan kilépett fészről, ha épp arra mentem, mikor írogatott. Kétszer így is megláttam, hogy kivel beszél, a második alkalommal meg még valami cuki képet is küldött neki. Mindig próbálta elbagatellizálni a dolgot.

Más gyanús jel nem volt, szinte minden nap találkoztunk, sőt, még ő kezdett el komolyabb terveket szőni a közös jövőnkre nézve. Ezért aztán szinte derült égből villámcsapásként ért, amikor egy nap a nő megkeresett engem, és előadta, hogy ők jó ideje együtt vannak. Állítólag ő úgy tudta, hogy mi már szakítottunk.

Hát szóval így...

2016. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
97%

30 évesek voltunk, kisgyerekkel. A férjem egyre sűrűbben utazott haza az anyukájához, és egyre többször részegedett le, pedig nem volt szokása, mintha valamin őrölné magát.


Egyszer teljesen alkalomszerűen rákérdeztem, még én magam is meglepődtem mert sosem feltételeztem volna róla. Mindent bevallott, gondolom megkönnyebbült.Elváltunk.

2016. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
98%
#14-es: az osszes szanalomka kozul egyedul a tied banta meg igazan a tettet. Sajnalom :(
2016. márc. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 VirágésBence ***** válasza:
98%
Az én exemnek mindig bűntudata volt, feltűnően szebbeket mondott, hozott "csak úgy mert szeretlek" egy szál virágot vagy csokit, a hülye is tudta, hogy mi van a dolog mögött, de ha ez nem lett volna elég mindig hordott magával gumit, smseket kapott, sokszor nem mutatta meg ki írt, mit írt, elvonult, ha hívták... Én voltam a hülye, amiért nem rugdostam ki az elsőnél páros lábbal és hagytam, hogy a bábjaként kezeljen.
2016. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
94%

Hirtelen par napja nem szexelunk annyit, mert azt mondja faradt. Pedig 2 even at termeszetes volt a napi szex. Sokszor visszautasit szexet, pedig felall neki es nincs keso ejjel. Arrogans velem sokszor. Tobbet megy az anyjahoz. Nem akar elore megbeszelni velem programot. Orul neki, es szorgalmazza, h tobbet talalkozzak a barataimmal.



Szoval ezek szerintem utalnak ra, h csal, de semmit nem talaltam a telojaban, a zsebeben es ha utolso pillanatban mondom, h megyek vele, akkor tenyleg oda megy, ahova mondja. A telojan egy ideje ujjlenyomatzar van, nem tudom csak ugy nezegetni.

Nekem furak ezek az uj dolgai, de fogalmam sincs hogy tenyleg csal-e.

Jobban ereznem magam, ha tudnam az igazsagot. De igy sokat orlodok. Es szenvedek a szexhianytol es a gyakori elutasitastol.

Nem tudom , mit tehetnek, mert semmi kezzel foghato bizonyitekom nincs. En esetleg vmi kollegara gondoltam, facen sincs neki uj ember felveve. De ott se volt semmi gyanus es nem ellenkezik, h bemenjek vasarolni a munkahelyere. Szoval nem tudom.

N

2016. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
93%

Bár én még 16 éves voltam amikor ez történt de azért leírom.

Még a kapcsolat elején történt, pár nappal az első szex után. Kapott egy sms-t egy közös lány barátunktól, amiben azt írta a csaj hogy ő most nem akar vele lefeküdni, mert nem akar mindig más fiúval lenni, és azt ecsetelte a csaj hogy nem érti a barátomat, hogy miért akar engem megcsalni.

Ő volt a legelső barátom, vele vesztettem el a szüzességem, a történtek előtt pár nappal, ezért nagyon durván felkavart a dolog, nem is beszéltem róla senkinek., rendesen kiábrándultam a fiúkból

Végülis a lányra nem haragszom, mert a barátom kezdeményezte a dolgot, ő pedig visszautasította. De ezért még nagyon sokként ért ez az egész.

Ahogy lefeküdt velem máris más csajokat kezdett el fűzögetni...

2016. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
98%

^ Végigolvastam az egészet. Tényleg nagyon egyértelmű volt a helyzet.

Nem reagáltál ott az utolsó válaszra. Tehát akkor otthagytad végre azt a köcsögöt?

2016. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!