Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.☺

2016. febr. 27. 18:29
 51/95 anonim ***** válasza:
100%

Félév együttjárás után rámírt egy csaj, hogy ne haragudjak de ezt látnom kell. Lefényképezte a gépéről a messenger felületet, elküldte nekem és láttam amint a barátom üzenet küldött neki többször is, hogy nincs e kedve vele szexelni vagy összebújni. A csaj visszautasította. Kérdőre vontam a barátomat mire azt mondta, hogy nem emlékszik semmire. Megbocsátottam, de megrendült a bizalmam. Úgyhogy még félévig jártunk de már emiatt megromlott a kapcsolatunk és dobtam.


27/N

2018. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim válasza:
92%

4 évig voltam együtt a párommal. Ebből 3 évet éltünk együtt. Felköltöztünk Budapestre, mert neki ez volt az álma. Semmi gond nem volt köztünk, amíg új munkahelye nem lett, ahol irodában dolgozott Nőkkel. Mindig mesélte, hogy milyen rondák szóba sem állna egyikkel sem. Persze. Egy szerdai napon reggel úgy köszönt el, hogy Szeretlek. Munka után mentem haza bevásároltam a vacsorához, beléptem az ajtón és üres volt a lakás. Se mikró, se tv, se edények, de még a ruhaszárítót is elvitte. Elköltözött szó nélkül. Azt mondta egyedül akar lenni. Majdnem elhittem. Elmentem másnap, hogy kilessem munka után hova megy. Hát egy munkatársnőjével volt.. a csaj egész végig puszilgatta. Azt mondta semmi nincs köztük.. Hazaköltöztem vidékre Ő fent maradt Pesten.. Állandóan mondta, hogy hiányzok neki, szürkék a napjai nélkülem. Persze, a csajjal 2 hónap után össze is költözött, aki 4 évvel idősebb nála ráadásul a munkatársa, szóval éjjel nappal együtt vannak. De az összeköltözésük előtt még azt mondta nincs együtt a csajjal. Na mondtam, hogy a karma majd visszaadja azt, amit velem tett.

25/N

2018. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
83%
Na jo én soha többé nem akarok pasit .....
2018. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
100%

Lakásban fura helyre pakolt fura dolgok. Ágyneműhuzat csere a másik után. Vagy ha nem, akkor meg a hajszála volt ott. Telefon, gép rejtegetése. Pohár az asztalon. Fürdőszobai kuka.

Sok jel van. Amikor valami gyanús, ott lépni kell.

2018. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
100%

Váatlanul elkezdett rendszeresen ottalvós családi programokra járni, holott előtte együtt mentünk és ritkán.


Szex és kedvesség ugyanannyi jutott, viszont nyugtalannak és tépelődőnek tűnt, viccből rákérdeztem, hogy van-e valaki. Volt.

2018. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
95%

Egyre gyakrabban lényegtelenebb dolgokon összevesztünk feleségemmel. Egyik veszekedésnél sírva mondta, hogy elege van ebből és ő inkább elmegy. (Sok évi együttélés, házasság és kisgyermek mellett)


Nem értettem a dolgot. Leültettem, megnyugtattam, majd megkérdeztem, hogy ugye ez az egész nem is arról szól, ami miatt most összevesztünk? Hosszas győzködés után kimondta, hogy találkozott valakivel, akibe szerelmes. Nem pont erre számítottam. De egyből tudtam kiről van szó.


3x/F

2018. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
96%
Hmm nem is olyan rossz egyedül élni...
2018. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
79%

Nem nevezhető klasszikus megcsalásnak, de összemelegedtem egy olasz pasival abban a pár hónapban amig Olaszországban éltem. Nagyon kedves volt, számomra az álompasi. Mikor nála voltunk gyanús volt az 1-1 mini női tusfürdő, sampon stb. és bár beszélt is az exerol én hülye, gondoltam csak ott maradt meg hát nem is gondoltam volna, hogy ennyire nem figyel a részletekre, hogy a nője cuccai ott pihennek a polcon miközben felvisz magához egy másikat. Mutogatta a telefonját, hogy milyen régi, alig használja, netezni is tabletről szokott stb. Aztán egy napon nézegettem instagramon és a barátnője publikussa tette a profilját kb. 1 napra így megláttam, hogy vagy 30 képen van bejelölve és a nő halálosan szerelmes belé. A pasinak persze 0 közös képe vagy bármije volt. Még akkor is fura volt, mert hogyan oldja meg azt egy relatíve kisebb városban, hogy nem bukik le... Aztán megtaláltam a nőt facebookon, kiderült, hogy vagy 800 kmre lakik, így könnyű csajozgatni. Nem hoztan fel a témát mert 2 hét múlva jöttem is haza. Utána még 1x Budapesten meglátogatott, de láttam, ahogy egy csomó nőnek folyamatosan írogatott. Szerintem 2 telefonja is van, egy megcsalós meg egy mindennapi. Furcsa számomra nagyon, mert amikor együtt voltunk olyan volt mintha en lettem volna élete szerelme, de sanszos, hogy ezt meg 25 nővel eljátszotta és mindet magába bolondította... Pszichopata... Azóta nem nagyon beszelünk és baromira sajnálom szegény nőt aki lehet mit sem sejt.

26N

2018. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
100%

Lemerült a közös gép, amin e-mailt írt valakinek, amiben ecsetelte, hogyan csalt meg. Én kapcsoltam vissza...Ekkor alig volt 2 éves a gyerekünk, 6 éves házasok voltunk, 30 felett.

Nem szóltam egyből, kb még 2 hétig vizsgáltam át a fiókjait, FB levelezését. Nagyon durva dolgok derültek ki.

Elválunk, sosem tudtam volna újra bízni benne.

2018. máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
19%

Házhoz jött a harmadik.

Ejszaka álmunkbol riasztott fel, hogy csengetnek, de folyamqtban, a párom beengedte, es kellemes hangulatban csevegtek mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, be is akartak vonni, kezdtem magam én érezni a kellemetlen gyertyatartónak.

Mindezt megelőzte az hogy nekem mutogatta hogy mennyire oda es vissza van érte egy lány.

Szakitottunk de maradtunk haverok ahogy addig is, mert amugy együtt nöttünk fel es nekem is volt már más barátom mellette, szoval hol külön voltunk, hol együtt évtizedeken át.

A kiscsajt szándékosan felcsinálta, mi lofráltunk tovabb együtt, nekem kellett neki falazni mert menekult a lány elől, a csajt pedig nekem kellett vigasztalgatnom. Nem tudta hogy kivel állt szoba es hogy ő kispályás még a ffiakhoz :)

2018. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!